Harjumaa 8. veebruar 2006 Loo Spordihoone
POISID
I Kolga Keskkool
Ülari Uik, Mattias Sestverk, Ermo Heliste, Mihkel Koit, Teijo Idavain, Karl Agapuu, Margus Russak, õpetaja Jüri Einaleht
II Paldiski Gümnaasium
Sander Soosaar, Sigvar Paavel, Ardi Oblikas, Kaspar Reinah, Janar Valtin, Andro Tšernobrovkin, õpetaja Jüri.E.Below
III Kiili Gümnaasium
Andres Alus, Silver Klaar, Raimi Nikkari, Reigo Salu, Kristjan Ventsel, Erki Olesk, Kert Toming, õpetaja Tiiu Tamm
4 Oru Põhikool
5 Loksa I Keskkool
6 Alavere Põhikool
7 Kallavere Keskkool
TÜDRUKUD
I Loksa I Keskkool
Jaanika Idavain, Anni Aasrand, Diana Nooska, Egle Kask, Sire-Liis Vilu, õpetaja Aarne Idavain
II Kiili Gümnaasium
Anett Vendel, Merilyn Krampe, Eeva Vahtramäe, Anu Vahtramäe, Birgit Kukk, Tiina Mäe, õpetaja Triin Maller
III Vaida Põhikool
Helen Loik, Liis Säärits, Liis Jaup, Heleri Järve, Dagne Lääne, Maia -Liisa Teearu, õpetaja Marje Möldre-Vähi
4 Alavere Põhikool
5 Kolga Keskkool
6 Oru Põhikool
Pärnu
TÜDRUKUD
1. Koidula gümnaasium koosseisus Terje Popp, Margot Videse, Sandra Prez, Eve -Lotta Raat, õpetaja Kai Esna.
2. Ühisgümnaasium: Kerli Kunst, Hellena Lepassar, Anna Makaronskaja, Katri Kreinin, Sirli Väli ,õpetajad Helmi Popp, Linda Sipelgas
3. Hansagümnaasium: Aile Kukk, Mariliis Otskivi, Tuuli Raam, Eliis Truumann,õpetajad Reet Sarap, Tiina Matvere
4. Ülejõe Gümnaasium I: Kristiina Ojamets, Kaidi Rannak, Enelin Veski, Kätlin Mäesalu, Kreete Lepik, Kelli Sisas, õpetaja Karin Juga.
5. Kuninga tän.PK
6. Sütevaka Humanitaargümnaasium
7. Vanalinna PK I
8. Vanalinna PK II
9. Koidula G II
10. Ülejõe gümn. II
POISID, 28.02-01.03, Slaavi Gümnaasium:
1. Sütevaka Humanitaargümnaasium
2. Koidula gümnaasium
3. Vanalinna Põhikool
Viljandimaa 06.-07.03.2006
POISID
I VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Andreas Aun(võistkonna parim mängija), Mikk markus Sihver, Patrik Hytönen,Alex Puusild, Kristo Reiss.
II VALUOJA PÕHIKOOL
Steven tensing(võistkonna parim mängija), Markel Utsal, ken midri, Kristjan Leemet, Taavi Peters, Taavi Hüva.
III SUURE-JAANI GÜMNASIUM (Rahvaliiga I koht)
Janno Rannala(võistkonna parim mängija),Ott Toomsalu,Karl-Jürgen Kivi,Jell Kais, Riho Domberg,Raigo Koodres.
4. KALMETU PÕHIKOOL (Rahvaliiga II koht)
Sten Tirka(võistkonna parim mängija), Rauno Pettai,Jaan Saar,Aivo Netšajev,Raigo Mees, Kevin Kolbakov.
5 TÄÄKSI PÕHIKOOL (Rahvaliiga III koht)
Rein Raudmets,Siim Rannamäe,Kuuno Kalvik,Andres Tamm,Deiwin Sarjas,Mats Mikkor,Tanel Tamm.
6. C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Tanel Lang, Ken Kuusik, Rivo Saaremäe, Raul Potter, Timmo Tuul, Demo Lees, Germo Torn.
TÜDRUKUD
I C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM
Britta-Birgit Tamm (võistkonna parim mängija),Netti Danilov,Regina Klotškova, Eva Männigo, Merlin Salben,Merily Uppin.
II VILJANDI MAAGÜMNAASIUM
Cätliin Kuimets( võistkonna parim mängija), Kerli Volt,Karmen Ekbaum, Kristel Moor, Susanne Heinrich.
III VILJANDI PAALALINNA GÜMNAASIUM
Antonina Lohk (võistkonna parim mängija), Sirkka Luks, Anne-Mai Liigand, Stina Saarik, Elery Taimsaare.
4. VALUOJA PÕHIKOOL
Kadri Siro, Merilin Takk, Hanna Stiina Koger, Jaanika Sults, Tuuli Liesment.
5. ABJA GÜMNAASIUM (Rahvaliiga I koht)
Kristiin Sikka( võistkonna parim mängija), Kristi Kõpp,Annie Leesment,Teevi Toomsalu, Greete Jaksur.
6. C.R.JAKOBSONI GÜMNAASIUM (Rahvaliiga II koht)
Anna Merendi(võistkonna parim mängija), Milen Filippova, Siivi Kitsing, Sandra Grossthal, Laura Orumets.
7. KALMETU PÕHIKOOL (Rahvaliiga III koht)
Liisa Soovere(võistkonna parim mängija), Diana Mogiš,Dolores Freiberg, Elen Leemet, Laura Kalam, Kätlin Siimenson.
8. HALLISTE PÕHIKOOL
Kätti Allik, Reet Joosing, laura Kulemina,Elis Vaher.
9. SÜRGAVERE PK
Greete Jänes,Evelin varblane,Liina Mälgand,Keiu Alliksaar,Kadri Puu,Merli Mändul
Raplamaa, 30.03.2006
TÜDRUKUD
1.Kohila Gümnaasium
/ Triin Juhtma, Merike Errit, Signe Kõva,Mariliis Karro, Marge Nevski, Kätlin Aunpuu, Katleen Kangur, treener Ingrid Kangur/
3.Rapla Vesiroosi Gümnaasium
/ Mall Ainsaar, Eleny Aalde, Kristin Raudva, Liisi Teterov, Mariann Ainsaar, Kärolin Rohumäe, Triinu Rooni, treener Katrin Pruus/
3.Märjamaa Gümnaasium
/Greete Raudsepp, Kätriin Kristal, Anet Takking, Hanna Leena Hanson, Merilin Kuusemets, Kärol Metsmaa, Evelin Loel,õpetaja Tiina Helliste/
4.Järvakandi Gümnaasium
5.Vana-Vigala Põhikool
POISID
1.Kohila Gümnaasium
/Sten Karhu, Kristjan Abel, Robert Jakobson, Reimo Kelp, Willybert Viimsalu, Ahti
Säde, Rait-Riivo Laane, treener Ingrid Kangur/
2.Kabala Põhikool
/Enar Seeder, Karmo Piirsalu, Kairi Himanen, Heino Kirachfeldt, Ragnar
Viigimäe, Jüri Sasin, õpetaja Reet Tiisaar/
3.Vana-Vigala Põhikool
/Tanel Paavel, Lauri Kannela, Riho Tammis, Aleks Sõber, õpetaja Ell Rahnik/
4.Järvakandi Gümnaasium
Hiiumaa 03.04.2006
TÜDRUKUD
1.Kärdla ÜG
Anett Karjamaa, Liis Ula, Kärolin Ulla, Krislin Valk, Sandra Pajo
2.Käina G
Alice Mikk, Ragne Rüütelmaa, Kerttu Kokla, Kaisa Kogermann, Mirjam Uuskari, Angeelika Sadam
3.Emmaste PK
Anne-Mall Reinu, Kersti Rand, Janet Lige, Gisela Kastein, Laura Fokin
POISID
1.Käina G
Kaarel Roht, Mihkel Pisa, Keiro Orav, Markus Uuskari, Raido Känd
2.Kärdla ÜG II
Martin Paasoja, Kristjan Voolaid, Mart Remmelkoor, Risto Vaidla, Toomas Tatar
3.Palade PK
Ingvar Aasma, Tauri REbel, Henry Soobik, Siim Singi
4.Kärdla ÜG I
Siim Silver Salumaa, Andreas Sinijärv, Kasper Mast, Joosep Stomma, Herkis Roosimaa, Martis Roosimaa, Marek Sahtel
Narva 03.04.2006
POISID
1. Pähklimäe Gümnaasium
2. Kesklinna Gümnaasium
3. Joala Kool
4. Vanalinna Riigikool
Tartu 03.04-04.04.2006
TÜDRUKUD
1. Kunstigümnaasium
2. Mart Reiniku Gümnaasium
3. Miina Härma Gümnaasium
4. Veeriku Gümnaasium
POISID
1. Miina Härma Gümnaasium
2. Forseliuse Gümnaasium
3. Mart reiniku Gümnaasium
Pärnumaa
POISID
1. Pärnu-Jaagupi
Raiko Allkivi; Keit Mölder; Johannes Kruussalu; Sten-Aron Õige; Risto Aarna; õpetaja Urve Indermitte
2. Jõõpre Põhikool
Kaspar Vahter; Otto-Geoerg Kiris; Krister Hallik; Madis Tammsaar; Otto Tammsaar; õpetaja Marika Vahter
3. Sindi Gümnaasium
Šamil Kurbanov; Andres Vaet; Peep Miil; Märten Käige; Mario Link; õpetaja Nanni Kull
4. Häädemeeste Keskkool
5. Audru Keskkool
6. Kilingi-Nõmme Gümnaasium
TÜDRUKUD
1. Audru Keskkool
Kristiina Mokanu; Garmen Pukk; Elis Selter; Keidy Leas; Riina Intsar; Haidi Lobjakas; õpetaja Vivika Lass
2. Jõõpre Põhikool
Marita Sang; Sigrid Jeedas; Taisi Telve; Tairi Tarre; Kerstin Plastunov; õpetaja Marika Vahter
3. Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Kerli Kore; Janne Jõe; Dagmar Kumm; Kadri Lemmik; Leana Pääsuke; Annaliisa Romanenkov; õpetaja Enn Pähn
4. Varbla Põhikool
5. Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Tartumaa
POISID
1. Nõo Põhikool
2. Elva Gümnaasium
3. Nõo PK II
4. Puhja Gümnaasium
Saaremaa Kuressaare 28.03
TÜDRUKUD
1. Valjala Põhikool
2. Kärla Põhikool
3. Kuressaare Vanalinna Kool
POISID
1. Kuressaare Gümnaasium
2. Kuressaare Vanalinna Kool
3. Aste Põhikool
4. Lümanda Põhikool
5. Valjala Põhikool
6. Kaali Põhikool
7. Kärla Põhikool
Jõgevamaa/Järvamaa
TÜDRUKUD
1.Põltsamaa ÜG
2.Lustivere PK
3.Kabala PK
4.Mustvee VG
POISID
1.Türi G
2.Adavere PK
3.Põltsamaa ÜG
4.Kabala PK
5.-6.Lustivere PK
5.-6.Mustvee Vene G
Võrumaa/Valgamaa
TÜDRUKUD
1. Varstu KK
2. Võru I PK
3. Kuldre Kool
4. Valga Vene G
5. Võru Kesklinna G
6. Võru Kreutzwaldi G
POISID
1. Võru Kesklinna G
2. Kääpa PK
3. Tsirguliina KK
4. Valga Vene G
5. Võru Kreutzwaldi G
6. Kuldre Kool
7. Vastseliina G
Ida-Virumaa 19.04.2006
POISID
1.Avinurme KK
2.Illuka PK
3.Aseri KK
TÜDRUKUD
1.Aseri KK
2.Iisaku G
3.Illuka PK
4.Avinurme KK
Lääne-Virumaa
TÜDRUKUD
1.Rakvere Linna Algkool/Eragümnaasium
2.Rakvere Gümnaasium
3.Kunda Ühisgümnaasium
4.Haljala Gümnaasium I
5.Haljala Gümnaasium II
POISID
1.Rakvere Reaalgümnaasium
2.Rakvere Gümnaasium
3.Tapa Vene Gümnaasium
4.Tamsalu Gümnaasium
5.Haljala Gümnaasium
Põlvamaa
TÜDRUKUD
1. Viluste Põhikool
Hele-Liis Peedosk, Kadri Aia, Kerli Leikin, Janeli Rohtla, Kristiina Petersell, juhendaja Katrin Raja
2. Põlva Keskkool I
Aliis Pai, Hanna Sepp, Kristiina Ilves, Merit Sillamets, Merje Tenso, keh.kasv.õpetaja Maret Puna
3. Räpna Ühisgümnaasium
Liivia Eomois, Katrin Virro, Anneli Ruusak, Marit Loorits, Anna Marii Vürst, Janika Kaljuvee, keh.kasv.õpetaja Maive Tõemäe
4. Orava Põhikool
5. Ahja Keskkool
6. Saverna Põhikool
7. Põlva Keskkool II
POISID
1. Räpina Ühisgümnaasium
Raul Kalbus, Henri Mäesaar, Pavel Polenov, Ivar Vätsing, Kristjan Kosemäe, keh.kasv. õpetaja Maive Tõemäe
2. Ahja Keskkool
Taavi Jõgeva, Kristjan Laur, Janno Raudsepp, Oskar Rüütli, Urmas Ojala, Stiif Vardja, Keimo Kusma, keh.kasv. õpetaja Arvo Prükk
3. Põlva Keskkool
Harri Oberg, Tõnu Jõks, Jürgen Selgis, Kaarel Kõiv, Samuel Puna, keh.kasv. õpetaja Maret Puna
4. Orava Põhikool
5. Saverna Põhikool
6. Viluste Põhikool
Tallinn
TÜDRUKUD
1. Lasnamäe Üldgümnaasium
Kristiin Metsanurm, Jette Kabrits, Hanna-Lotta Värk, Mari-Liis Märtson, Sille Vellend, Angeelika Oolberg, Linda Helene Sillat
2. Pelgulinna Gümnaasium
Birgit Lillestik, Birgit Kullamaa, Britt Mäekuusk, Heilike Toming, Triin Savet, Kerli Ostrov
3. Sõle Gümnaasium
Chelly Siniväli, Leevika Vilja, Sandra Pastarus, Anna Kontšarova, Marit Kiisk
4. Tallinna Ühisgümnaasium
5. Lilleküla Gümnaasium
6. Pirita Majandusgümnaasium I
7. Pirita Majandusgümnaasium II
POISID
1. Lilleküla Gümnaasium
2. Sõle Gümnaasium
3. Ristiku Põhikool
4. 37. Keskkool