Veteranide meistrivõistlused 2003/2004
5.etapp toimus 20.-21.märtsil Lähtes
Naiskonnad
1.Tartu-Viljandi 2:0,-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:0
2.Viljandi-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:0
3.Datagate-Rewaltes 2:1
4.Rewaltes
Seis peale 5.etappi
1.Tartu 50 p
2.Viljandi 43 p
3.Datagate 42 p
4.Rewaltes 35 p
Mehed kohad 1.-6.
1.Eesti Näitused-Lääne-Viru 2:1,-Pärnu 2:1,-Viljandi 2:1,-Tartu 1:2,-Rewaltes 2:0
2.Lääne-Viru-Pärnu 2:0,-Viljandi 1:2,-Tartu 2:1, -Rewaltes 2:0 8 p geimid 8:5
3.Pärnu-Viljandi 2:0,-Tartu 2:0,-Rewaltes 2:0 8p geimid 7:5
4.Viljandi -Tartu 2:1,-Rewaltes 2:0 8 p geimid 7:6
5.Tartu-Rewaltes 2:0
6.Rewaltes
Kohad 7.-11.
7.Datagate-Jõgeva 2:1,-Pärnu KSK 2:1,-TTHK 2:0,-Loo 2:0
8.Jõgeva-Pärnu KSK 2:1,-TTHK 1:2,-Loo 2:0 6 p geimid 6-5 punktid 245-225
9.Pärnu KSK-TTHK 2:1,-Loo 2:0 6 p geimid 6-5 punktid 250-237
10.TTHK-Loo 2:1 6 p geimid 5-6
11.Loo
Seis peale 5.etappi
1.Pärnu 11 p
2.Eesti Näitused 14p
2.Tartu 14p
4.Lääne-Virumaa 15p
5.Rewaltes 28p
5.Viljandi 28p
7.Datagate 30p
8.Jõgeva 41p
9.Pärnu KSK 47 p
10.TTHK 50p
11.Loo 56p
12.Haapsalu 60p
13.Vantaa 61p
Viimane etapp 16.-17.04.04.Haapsalus,meestega alustame reede õhtupoolikul ja jätkame laupäeval, naised ainult laupäeval. Laupäeva õhtul üritame korraldada ühist koosviibimist koos auhindade jagamisega.
31.01-01.02.04.Arukülas ja Saha-Lool
Naised
1.Tartu-Datagate 2:0, -Viljandi 2:0,-Rewaltes 2:0
2.Datagate-Viljandi 2:1,-Rewaltes 2:0
3.Viljandi -Rewaltes 2:0
4.Rewaltes
Seis peale IV etappi
1.Tartu 40 p
2.Viljandi 34 p
2.Datagate 34 p
4.Rewaltes 28 p
Mehed kohad 1.-6.
1.Tartu-Eesti Näitused 2:1,-Rewaltes 2:1,-Lääne Viru
2:1,-Pärnu 2:1,-Datagate 2:1
2.Eesti Näitused-Rewaltes 2:0,-Lääne-Viru 2:1,-Pärnu
2:1,-Datagate 2:0
3.Rewaltes-Lääne-Viru 2:0,-Pärnu 2:0,-Datagate 2:1
4.Lääne-Viru-Pärnu 2:1,-Datagate 2:1
5.Pärnu-Datagate 2:0
6.Datagate
Mehed kohad 7.-13.
Grupp A
1.Viljandi-Vanta 2:1,-TTHK 2:0,-Loo 2:0
2.Vanta-TTHK 2:0,-Loo 2:1
3.TTHK-Loo 2:1
4.Loo
Grupp B
1.Pärnu KSK-Jõgeva 2:0,-Haapsalu 2:0
2.Jõgeva-Haapsalu 2:0
3.Haapsalu
7.-8.koht Viljandi-Pärnu KSK 2:0
9.-10.koht Jõgeva-Vanta 2:0
11.-12.koht TTHK-Haapsalu 2:1
13.Loo
Seis peale IV etappi
1.Pärnu 8 p
2.Tartu 9 p
3.eesti Näitused 13 p
3.Lääne-Viru 13 p
5.Rewaltes 22 p
6.Datagate 23 p
7.Viljandi 24 p
8.Jõgeva 33 p
9.Pärnu KSK 38 p
10.TTHK 40 p
11.Loo 45 p
12.Haapsalu 48 p
13.Vanta 49 p
Järgmine etapp 20.-21.märts Lähtel kõik võistkonnad koos.
6.-7.detsember Sürgavere ja Adavere
Naised
1.Tartu-Viljandi 2:1,-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:0
2.Viljandi-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:0
3.Datagate-Rewaltes 2:0
4.Rewaltes
Punktid III etapil ja kokku
1.Tartu 10p 30p
2.Viljandi 9p 26p
3.Datagate 8p 25p
4.Rewaltes 7p 21p
Mehed kohad 7.-12.
Alagrupp A
1.Datagate-Pärnu 2:1,-Loo 2:0
2.PärnuKSK-Loo 2:0
3.Loo
Alagrupp B
1.Jõgeva-TTHK 2:0,-Haapsalu 2:0
2.TTHK-Haapsalu 2:1
3.Haapsalu
7.-8.koht
Datagate-Jõgeva 2:0
9.-10.koht
Pärnu KSK-TTHK 2:0
11.-12.koht
Loo-Haapsalu 2:0
Kohad 1.-6.
1.Pärnu-Tartu 2:1,-Lääne-Viru 2:0,-Eesti Näitused 2:0
-Rewaltes 2:1,-Viljandi 2:0
2.Tartu-Lääne-Viru 1:2,-Eesti Näitused 2:1,-Rewaltes
2:0,-Viljandi 2:0 8 punkti geimid 1,6
3.Lääne-Viru-Eeti Näitused 0:2,-Rewaltes 2:1,-Viljandi
2:1 8 punkti geimid 1,2
4.Eesti Näitused-Rewaltes 0:2,-Viljandi 2:0 7 p
5.Rewaltes -Viljandi 0:2 6 punkti geimid 0,50
6.Viljandi 6 p geimid 0,375
III etapi punktid ja kokku
1.Pärnu 1 p 3p
2.Tartu 2p 8p
3.Lääne-Viru 3p 9p
4.Eesti Näitused 4p 11p
5.Viljandi 6p 17p
6.Datagate 7p 17p
7.Rewaltes 5p 19p
8.Jõgeva 8p 24p
9.TTHK 10p 29p
10.Pärnu KSK 9p 30p
11.Loo 11p 32 p
12.Haapsalu 12p 36p
Järgmine etapp 31.01.-01.02.04. Aruküla ja ?
II etapil on andmetes viga Tartu-Lääne-Viru 2:0
Seega 2.koht Tartu 3.Lääne-Viru
Punktid ka teistpidi.
22.-23 nov Põlva Spordihallis Mesikäpp
Naised 4 võistkonda
1.Tartu-Viljandi 2:1,-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:0
2.Viljandi-Datagate 2:0,-Rewaltes 2:1
3.Datagate-Rewaltes2:1
Punkte
1.Tartu 10 kokku 20
2.Viljandi 9 17
3.Datagate 8 17
4.Rewaltes 7 14
Mehed kohad 1.-6.
1.Pärnu-Eesti Näitused 2:1,-Lääne-Viru 2:1,-Tartu
2:1,--Viljandi 2:0,-Datagate 2:0
2.Eesti Näitused -Lääne-Viru 2:0,-Tartu 2:0,-Viljandi
2:0,-Datagate 2:0
3.Lääne-Viru-Tartu 2:1,-Viljandi2:0,-Datagate 2:0
4.Tartu-Viljandi 2:0,-Datagate 2:0
5.Viljandi-Datagate 2:0
6.Datagate -kukkus alumisse gruppi
Kohad 7.-11.
7.Rewaltes-Jõgeva 2:0,-TTHK 2:0,-Loo 2:0,-Pärnu KSK
2:0
8.Jõgeva-TTHK 2:0,-Loo 2:0,-Pärnu KSK 2:0
9.TTHK-Loo 2:1,-Pärnu KSK 2:1
10.Loo-Pärnu KSK 2:0
11.Pärnu KSK
Punkte
1.Pärnu 1p kokku 2.etappi 2p
2.Eesti Näitused 2p 7 p
3.Lääne-Viru 3p 5p
4.Tartu 4p 7p
5.Viljandi 5p 11p
6.Datagate 6p 10p
7.Rewaltes 7p 14p
8.Jõgeva 8p 16p
9.TTHK 9p 19p
10.Loo 10p 21p
11.Pärnu KSK 11p 20p
Kolmas etapp 6.-7.detsember M 1.-6. ja naised
Sürgaveres,mehed 7.-? Põltsamaa või Jõgeva
I ETAPP
11.-12.10.03.Eesti Näituste Spordihallis
Naised- 4 võistkonda
1.Tartu-Datagate 2:0,-Viljandi 2:0,-Rewaltes 2:0
2.Datagate-Viljandi 2:1,-Rewaltes 2:1
3.Viljandi -Rewaltes 2:1
4.Rewaltes
1.Tartu 10p
2.Datagate 9p
3.Viljandi 8p
4.Tewaltes 7p
Mehed -11 võistkonda
A grupp
1.Rewaltes-Eesti Näitused 2:1,-TTHK 2:0
2.Eesti Näitused -TTHK 2:0
3.TTHK
B grupp
1.Tartu-Jõgeva 2:0,-Loo 2:0
2.Jõgeva -Loo 2:0
3.Loo
C grupp
1.Lääne-Virumaa-Viljandi 2:1,-Pärnu KSK 2:1
2.Viljandi-Pärnu KSK 2:1
3.Pärnu KSK
D grupp
1.Pärnu-Datagate 2:0
2.Datagate
Veerandfinaalid
Rewaltes-Datagate 0:2
Lääne-Viru-Jõgeva 2:1
Tartu-Viljandi 2:1
Pärnu-Eesti Näitused 2:1
Kohad 1.-4.
Poolfinaalid
Pärnu-Datagate 2:0
Lääne-Viru-Tartu 2:1
1.-2.koht
Pärnu-Lääne-Viru 2:0
3.-4.koht
Tartu-Datagate 2:0
Kohad 5.-8.
Poolfinaalid
Eesti Näitused-Rewaltes-2:0
Viljandi-Jõgeva 2:0
5.-6.koht
Eesti Näitused-Viljandi 2:0
7.-8.koht
Rewaltes-Jõgeva 2:0
Kohad 9.-11.
Pärnu KSK-Loo 2:1
Pärnu KSK-TTHK 2:1
9.Pärnu KSK
10.TTHK
11.Loo
1.Pärnu 1p
2.Lääne-Virumaa 2p
3.Tartu 3p
4.Datagate 4p
5.Eesti Näitused 5p
6.Viljandi 6p
7.Rewaltes 7p
8.Jõgeva 8p
9.Pärnu KSK 9p
10.TTHK 10p
11.Loo 11p
Järgmine etapp toimub kõik koos Põlvas 22.-23.november