NB! U-20 2005 EKV - Noormeeste ja neidude tulemused

EESTI NOORTE 2005.a. VÕRKPALLI KARIKAVÕISTLUSTE JUHEND U-20 (A) vanuseklassile
1. Aeg ja koht.
Tsoonivõistlused toimuvad neidudele ja noormeestele 08.-09.oktoobrini 2005.a. eriplaani alusel. Finaalturniirid peetakse:
- neidudele 18.-20.novembrini 2005.a. Narvas (SK Energia).
- noormeestele 11.-13.novembrini 2005.a. Pärnus (VK)

2. Osavõtjad.
Võistlustest võivad osa võtta spordikoolide, -klubide ja koolide võistkonnad, mis on komplekteeritud võistlejatest, kelle sünniaeg on 1987.a. või hilisem ning kellel on kehtiv EVF–i mängijalitsents. Võistkonna suurus on kuni kümme mängijat ja üks treener-esindaja. Kõik võistkonnad peavad olema ühtses võistlusdressis (särgid, püksid) ning peavad omama määrustepärast numeratsiooni.

3. Võistluste süsteem.
Eelvõistluste süsteem ja koht teatatakse pärast eelregistreerimist. Eelvõistlustelt finaali pääsenud (neidude ja noormeeste) 6 võistkonda mängivad turniirisüsteemis I finaalturniiril. Ülejäänud võistkonnad, vastavalt saavutatud kohale tsooni-võistlustel, teisel (7-12.koht) või (13-18.koht) III finaalturniiril turniirisüsteemis. Järgmise sama vanuseklassi tsooniturniiridel võistlevad I finaalgrupi 2 viimast ja II finaalgrupi 2 esimest ning vajadusel II finaalgrupi 2 viimast ja III finaalgrupi 2 esimest võistkonda. Tsoonivõistluste 2 paremat võistkonda pääsevad edasi kõrgemasse finaalgruppi. Võistlused peetakse FIVB kehtivate mängureeglite alusel 5 geimist parem. Kahe enam või enama võistkonna võrdse punktide arvu korral määrab paremuse üldine geimide suhe, nende võrdsuse korral üldine geimipunktide suhe. Võit annab 2, kaotus 1 ja loobumine 0 punkti.

4.Võistlustele registreerimine
Osalemiseks registreerimine toimub hiljemalt 23.septembriks 2005.a. EVF-i Sekretariaati EVF vormil N - 01. Mandaatkomisjonile esitada enne võistluste algust EVF vormil N - 02 võistkonna registreerimisleht ja EVF- i poolt väljastatud litsentsid. Litsentsi puudumisel mängija võistlustel osaleda ei saa.

5. Majandamine
Tsooni- ja finaalvõistlustel kannab võistlustega seotud kulu (lähetus, toit, majutus) lähetav organisatsioon. Finaalvõistluste läbiviimise kuludest kannab EVF kohtunike ja org. kulud (karikad, diplomid). Finaalvõistluste võistluspaiga üüri kulu kannab võistlusi vastu võttev organisatsioon. Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab EVF-i treenerite toimkond koostöös EVF sekretariaadiga.