ID | Mängu aeg | Paik | A-võistkond | B-võistkond | Tulemus | Geimitulemused | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10433 | 28.märts 2018 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Varblane, Keerutaja |
Selver Tallinn | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:20, 25:23, 25:17 | ||
10432 | 28.märts 2018 kell 20:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 0:3 | 17:25; 20:25; 21:25 | ||
10435 | 29.märts 2018 kell 20:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K. Vanaveski, M. Pärsik |
BIGBANK Tartu | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:1 | 25:12, 26:28, 28:26, 25:20 | ||
10431 | 30.märts 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Suhhova |
Pärnu Võrkpalliklubi | TTÜ | 3:1 | 25:18, 25:18, 24:26, 25:12 | ||
10436 | 31.märts 2018 kell 17:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud T Kõiv, O Jõesaar |
Rakvere Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 3:2 | 13:25, 25:16, 18:25, 25:17, 15:12 | ||
10434 | 1.aprill 2018 kell 16:00 |
Lilleküla Gümnaasium Kohtunikud Imre Käpa, Mart Keerutaja |
TTÜ | Pärnu Võrkpalliklubi | 2:3 | 22:25, 25:22, 20:25, 25:20, 7:15 | ||
10439 | 1.aprill 2018 kell 17:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Strandson, R.Murulo, Lember, Rõžuk, S.Pärsik |
Selver Tallinn | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:2 | 18:25, 25:8, 25:19, 15:25, 15:5 | ||
10437 |
2.aprill 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Pärnu Spordihall | Pärnu Võrkpalliklubi | TTÜ | ||||
10438 |
2.aprill 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Tartu Ülikooli Spordihoone | BIGBANK Tartu | Järvamaa Võrkpalliklubi | ||||
10476 | 5.aprill 2018 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud O Jõesaar, A Käpa |
Rakvere Võrkpalliklubi | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:18, 25:18, 25:20 | ||
10477 | 6.aprill 2018 kell 20:00 |
Paide E-Piim Spordihall Kohtunikud Siim Orgvee, Mehis Merilaine |
Järvamaa Võrkpalliklubi | TTÜ | 0:3 | 19:25, 17:25, 18:25 | ||
10466 | 7.aprill 2018 kell 16:30 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Are Keel, Risto Strandson |
Saaremaa VK | Selver Tallinn | 3:0 | 25:22, 25:19, 25:23 | ||
10478 | 7.aprill 2018 kell 19:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud Ats Horn; Erko Varblane |
TTÜ | Rakvere Võrkpalliklubi | 2:3 | 17:25, 25:22, 22:25, 25:15, 12:15 | ||
10467 | 8.aprill 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Murulo; Suhhova |
Pärnu Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 1:3 | 26:24, 19:25, 19:25, 21:25 | ||
10468 | 10.aprill 2018 kell 19:00 | Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | Saaremaa VK | 1:3 | 13:25, 21:25, 25:17, 21:25 | ||
10469 | 12.aprill 2018 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud T.Murulo & K.Vanaveski |
BIGBANK Tartu | Pärnu Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:21, 25:22, 25:23 | ||
10470 | 14.aprill 2018 kell 16:30 | Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | Selver Tallinn | 3:2 | 20:25, 20:25, 25:19, 25:23, 15:13 | ||
10471 | 15.aprill 2018 kell 16:30 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Varblane; Merilaine |
Pärnu Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 0:3 | 22:25, 19:25, 22:25 | ||
10472 |
18.aprill 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | Saaremaa VK | ||||
10473 |
19.aprill 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Tartu Ülikooli Spordihoone | BIGBANK Tartu | Pärnu Võrkpalliklubi | ||||
10474 |
21.aprill 2018 kell 16:30 Mäng toimub vajadusel |
Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | Selver Tallinn | ||||
10475 |
22.aprill 2018 kell 16:30 Mäng toimub vajadusel |
Pärnu Spordihall | Pärnu Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | ||||
10509 | 2.mai 2018 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Tiit Kõiv, Erko Varblane |
Saaremaa VK | BIGBANK Tartu | 0:3 | 29:31, 22:25, 17:25 | ||
10504 | 3.mai 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Keel |
Pärnu Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 3:2 | 25:14, 17:25, 22:25, 25:20, 17:15 | ||
10510 | 4.mai 2018 kell 19:00 |
A. Le Coq Sport Spordimaja Kohtunikud K. Vanaveski, T. Murulo |
BIGBANK Tartu | Saaremaa VK | 2:3 | 23:25, 25:19, 25:14, 21:25, 8:15 | ||
10505 | 5.mai 2018 kell 17:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Saks, T.Murulo, Skuin, Kalvik, Pikkpõld |
Selver Tallinn | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 23:25, 22:25, 27:29 | ||
10511 | 6.mai 2018 kell 16:30 |
A. Le Coq Sport Spordimaja Kohtunikud M.Merilaine & R.Murulo |
BIGBANK Tartu | Saaremaa VK | 1:3 | 13:25, 24:26, 25:18, 23:25 | ||
10506 | 7.mai 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Käpa; Jõesaar |
Pärnu Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 3:0 | 25:19, 25:22, 25:20 | ||
10512 | 8.mai 2018 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Risto Strandson, Irina Suhhova |
Saaremaa VK | BIGBANK Tartu | 3:0 | 25:20, 25:21, 27:25 | ||
10507 |
9.mai 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | Pärnu Võrkpalliklubi | ||||
10513 | 10.mai 2018 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Toomas Murulo, Kristjan Vanaveski |
Saaremaa VK | BIGBANK Tartu | 3:1 | 22:25, 25:16, 25:23, 25:20 | ||
10508 |
11.mai 2018 kell 19:00 Mäng toimub vajadusel |
Pärnu Spordihall | Pärnu Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | ||||
10514 |
12.mai 2018 kell 16:30 Mäng toimub vajadusel |
A. Le Coq Sport Spordimaja | BIGBANK Tartu | Saaremaa VK | ||||
10515 |
13.mai 2018 kell 16:30 Mäng toimub vajadusel |
Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | BIGBANK Tartu |