ID | Mängu aeg | Paik | A-võistkond | B-võistkond | Tulemus | Geimitulemused | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9907 | 30.september 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Vitalijus Ruselevičius, 2nd Referee Nerijus Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Saaremaa VK | 1:3 | 25:23, 19:25, 21:25, 22:25 | ||
9902 | 30.september 2017 kell 17:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Suhhova, Strandson, Vitsur, Kalvik, Perolainen |
Selver Tallinn | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:1 | 25:16, 25:18, 22:25, 25:20 | ||
9905 | 30.september 2017 kell 17:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Rolands Pisevs 2. Janis Galanskis |
RTU/Robežsardze | SK Jekabpils Luši | 0:3 | 15:25, 15:25, 16:25 | ||
9904 | 30.september 2017 kell 18:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud O. Jõesaar, K. Vanaveski |
BIGBANK Tartu | OC Limbaži/MSG | 3:0 | |||
9906 | 30.september 2017 kell 18:00 |
Zemgale OC Kohtunikud S.Kurtišs N.Bakanauskaitis |
VK Biolars/Jelgava | Daugavpils Universitate | 3:0 | 25:17, 25:18, 25:19 | ||
9903 | 30.september 2017 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Varblane Erko, Külaviir |
Rakvere Võrkpalliklubi | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 20:25, 18:25, 13:25 | ||
9908 | 30.september 2017 kell 19:00 | Šiauliai SM Dubysa | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | TTÜ | 0:3 | 23:25, 17:25, 26:28 | ||
9915 | 1.oktoober 2017 kell 15:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Janis Galanskis 2. Egils Tisanovs |
RTU/Robežsardze | Daugavpils Universitate | 3:2 | 25:22, 25:20, 20:25, 21:25, 15:12 | ||
9920 | 1.oktoober 2017 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud S.Kurtišs N.Bakanauskaitis |
VK Biolars/Jelgava | SK Jekabpils Luši | 3:1 | 25:21, 18:25, 25:22, 25:23 | ||
9919 | 1.oktoober 2017 kell 16:30 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K.Vanaveski & O.Jõesaar |
BIGBANK Tartu | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 17:25, 22:25, 15:25 | ||
9916 | 1.oktoober 2017 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kučinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Saaremaa VK | 0:3 | 13:25, 18:25, 16:25 | ||
9917 | 1.oktoober 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Nerijus Marcinkus , 2nd Referee Vitalijus Ruselevičius |
Raseiniai Norvelita | TTÜ | 3:1 | 14:25, 25:16, 25:19, 25:18 | ||
9918 | 1.oktoober 2017 kell 18:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Vitsur, Varblane |
Rakvere Võrkpalliklubi | OC Limbaži/MSG | 3:0 | 25:8, 25:15, 25:15 | ||
9921 | 4.oktoober 2017 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Strandson, Saks, Skuin, Vitsur, Pikkpõld |
Selver Tallinn | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:2 | 26:28, 20:25, 25:17, 25:20, 15:10 | ||
9933 | 7.oktoober 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Rakvere Võrkpalliklubi | 1:3 | 25:21, 22:25, 20:25, 16:25 | ||
9923 | 7.oktoober 2017 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Orgvee |
Pärnu Võrkpalliklubi | RTU/Robežsardze | 3:0 | 25:18, 25:23, 25:18 | ||
9924 | 7.oktoober 2017 kell 17:00 | Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | TTÜ | 3:0 | 25:19, 27:25, 25:13 | ||
9925 | 7.oktoober 2017 kell 18:00 | Jekabpils | SK Jekabpils Luši | Raseiniai Norvelita | 3:1 | 25:17, 22:25, 25:20, 25:23 | ||
9926 | 7.oktoober 2017 kell 18:00 |
Daugavpils Kohtunikud Lazdovskis, Cemodanovs |
Daugavpils Universitate | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:1 | 25:17, 25:23, 19:25, 25:21 | ||
9927 | 7.oktoober 2017 kell 18:00 | Limbaži | OC Limbaži/MSG | VK Biolars/Jelgava | 1:3 | 24:26 25:22 15:25 20:25 | ||
9928 | 7.oktoober 2017 kell 19:00 | Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | BIGBANK Tartu | 0:3 | 18:25, 22:25, 23:25 | ||
9931 | 8.oktoober 2017 kell 15:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Varblane; Orgvee |
Pärnu Võrkpalliklubi | VK Biolars/Jelgava | 3:1 | 25:21, 23:25, 25:21, 25:22 | ||
9932 | 8.oktoober 2017 kell 16:00 |
Limbaži Kohtunikud Ilgvars Ozolins, Ilja Minins |
OC Limbaži/MSG | RTU/Robežsardze | 2:3 | 24:26 25:2122:25 25:23 10:15 | ||
9929 | 8.oktoober 2017 kell 16:00 | Jekabpils | SK Jekabpils Luši | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 2:3 | 25:18, 24:26, 25:17, 26:28, 13:15 | ||
9930 | 8.oktoober 2017 kell 16:00 |
Daugavpils Kohtunikud Lazdovskis, Cemodanovs |
Daugavpils Universitate | Raseiniai Norvelita | 1:3 | 14:25, 25:22, 19:25, 23:25 | ||
9922 | 8.oktoober 2017 kell 17:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 0:3 | 19:25, 23:25, 18:25, 0:0 | ||
9934 | 19.oktoober 2017 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Ats Horm Imre Käpa |
Rakvere Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 3:2 | 18:25, 19:25, 25:16, 25:17, 15:13 | ||
9939 | 21.oktoober 2017 kell 16:00 | Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | SK Jekabpils Luši | 3:1 | 25:19, 25:20, 19:25, 25:22 | ||
9937 | 21.oktoober 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Vitalijus Ruselevičius, 2nd Referee Nerijus Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Pärnu Võrkpalliklubi | 1:3 | 19:25, 26:24, 16:25, 21:25 | ||
9938 | 21.oktoober 2017 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | OC Limbaži/MSG | 3:2 | 23:25, 25:21, 16:25, 25:18, 15:13 | ||
9935 | 21.oktoober 2017 kell 17:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Janis Galanskis 2. Ilgvars Ozolins |
RTU/Robežsardze | Selver Tallinn | 3:2 | 25:22, 28:26, 22:25, 19:25, 16:14 | ||
9936 | 21.oktoober 2017 kell 18:00 |
Zemgale OC Kohtunikud E.Tišanovs A.Prigožins |
VK Biolars/Jelgava | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:2 | 25:21, 21:25, 25:17, 17:25, 15:9 | ||
9940 | 21.oktoober 2017 kell 20:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud M.Vitsur; R.Murulo. |
TTÜ | Daugavpils Universitate | 0:3 | 20:25, 17:25, 21:25 | ||
9941 | 22.oktoober 2017 kell 15:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Salvis Kurtiss, 2. Janis Galanskis |
RTU/Robežsardze | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:21, 25:22, 25:19 | ||
9942 | 22.oktoober 2017 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud I.Ozoliņš R.Alksnis |
VK Biolars/Jelgava | Selver Tallinn | 2:3 | 25:20, 15:25, 23:25, 25:22, 9:15 | ||
9945 | 22.oktoober 2017 kell 16:00 | Orissaare Spordihoone | Saaremaa VK | Daugavpils Universitate | 3:0 | 25:16, 25:19, 25:13 | ||
9944 | 22.oktoober 2017 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 26:28, 20:25, 20:25 | ||
9943 | 22.oktoober 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Vitalijus Ruselevičius, 2nd Referee Arnoldas Barauskis |
Raseiniai Norvelita | OC Limbaži/MSG | 3:0 | 25:17, 25:16, 25:19 | ||
9946 | 22.oktoober 2017 kell 18:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud R.Murulo, M.Keerutaja |
TTÜ | SK Jekabpils Luši | 1:3 | 27:25, 18:25, 23:25, 19:25 | ||
10014 | 1.november 2017 kell 18:00 | Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | Pärnu Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:19, 25:21, 25:16 | ||
10015 | 1.november 2017 kell 19:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud I.Saks; M.Vitsur. |
TTÜ | OC Limbaži/MSG | 1:3 | 25:18, 25:27, 17:25, 26:28 | ||
10013 | 1.november 2017 kell 20:00 |
Jekabpils Kohtunikud Aleksejs Lazdovskis; Rolands Piševs |
SK Jekabpils Luši | Daugavpils Universitate | 3:1 | 25:15, 19:25, 25:17, 25:13 | ||
10017 | 4.november 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:1 | 23:25, 25:22, 30:28, 25:12 | ||
10016 | 4.november 2017 kell 17:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Saks, Strandson, Lember, Pikkpõld, Kalvik |
Selver Tallinn | Raseiniai Norvelita | 3:1 | 25:19, 28:26, 20:25, 25:21 | ||
10019 | 4.november 2017 kell 18:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud O. Jõesaar, A. Käpa |
BIGBANK Tartu | VK Biolars/Jelgava | 3:1 | 20:25, 25:23, 25:12, 25:20 | ||
10018 | 4.november 2017 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Imre Käpa, Markus Külaviir |
Rakvere Võrkpalliklubi | RTU/Robežsardze | 3:1 | 25:21, 24:26, 25:20, 25:23 | ||
10023 | 5.november 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Raseiniai Norvelita | 0:3 | 20:25, 22:25, 24:26 | ||
10021 | 5.november 2017 kell 16:00 | Limbaži | OC Limbaži/MSG | Saaremaa VK | 0:3 | 13:25 15:25 19:25 | ||
10024 | 5.november 2017 kell 17:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Risto Strandson, Olavi Jõesaar |
Rakvere Võrkpalliklubi | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 25:18, 25:22, 25:17 | ||
10020 | 5.november 2017 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Orgvee |
Pärnu Võrkpalliklubi | TTÜ | 3:0 | 25:13, 28:26, 25:12 | ||
10022 | 5.november 2017 kell 17:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Keerutaja, Saks, Valts, Pikkpõld, Rõžuk |
Selver Tallinn | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:18, 25:20, 25:22 | ||
10025 | 5.november 2017 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud A.Käpa & K.Vanaveski |
BIGBANK Tartu | RTU/Robežsardze | 3:0 | 25:22, 25:18, 25:22 | ||
10026 | 8.november 2017 kell 19:00 | Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | Saaremaa VK | 3:1 | 25:22, 25:22, 23:25, 25:21 | ||
10042 | 11.november 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | TTÜ | 3:2 | 25:17, 25:19, 23:25, 21:25, 15:12 | ||
10041 | 11.november 2017 kell 16:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Aleksejs Prigozins, 2. Jānis Galanskis |
RTU/Robežsardze | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 25:22, 25:23, 25:20 | ||
10043 | 11.november 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud Arnoldas Barauskis, Nerijus Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Rakvere Võrkpalliklubi | 2:3 | 26:24; 17:25; 20:25; 25:22; 12:15 | ||
10044 | 11.november 2017 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | BIGBANK Tartu | 0:3 | 21:25, 19:25, 23:25 | ||
10045 | 11.november 2017 kell 18:00 |
Jekabpils Kohtunikud Nauris Bakanauskaitis, Ilgvars Ozoliņš |
SK Jekabpils Luši | Pärnu Võrkpalliklubi | 1:3 | 25:23, 20:25, 12:25, 13:25 | ||
10046 | 11.november 2017 kell 18:00 |
Daugavpils Kohtunikud Jankovskis, Cemodanovs |
Daugavpils Universitate | OC Limbaži/MSG | 3:2 | 15:25, 17:25, 25:19, 25:21, 15:12 | ||
10049 | 12.november 2017 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Marek Vitsut, Mati Koorep |
Saaremaa VK | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:2 | 25:21, 25:15, 23:25, 23:25, 15:12 | ||
10047 | 12.november 2017 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud R. Gilys, N. Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | BIGBANK Tartu | 0:3 | 18:25; 19:25; 19:25 | ||
10048 | 12.november 2017 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Rakvere Võrkpalliklubi | 2:3 | 20:25, 23:25, 28:26, 25:15, 9:15 | ||
10052 | 12.november 2017 kell 17:00 |
Daugavpils Kohtunikud Lazdovskis, Jankovskis |
Daugavpils Universitate | Pärnu Võrkpalliklubi | 1:3 | 21:25, 25:20, 18:25, 19:25 | ||
10050 | 12.november 2017 kell 18:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud K.Vanaveski; M.Külaviir. |
TTÜ | Selver Tallinn | 1:3 | 17:25, 25:23, 20:25, 24:26 | ||
10072 | 15.november 2017 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Orgvee; Koorep |
Pärnu Võrkpalliklubi | OC Limbaži/MSG | 3:2 | 25:19, 21:25, 21:25, 25:23, 15:5 | ||
10081 | 16.november 2017 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Erko Varblane, Irina Suhhova |
Saaremaa VK | BIGBANK Tartu | 3:2 | 25:20, 22:25, 25:27, 25:14, 15:10 | ||
10076 | 18.november 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Daugavpils Universitate | 3:2 | 18:25, 20:25, 25:21, 29:27, 15:8 | ||
10077 | 18.november 2017 kell 16:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1.Salvis Kurtiss, 2.Rolands Pisevs |
RTU/Robežsardze | Raseiniai Norvelita | 3:0 | 25:21, 25:19, 25:17 | ||
10074 | 18.november 2017 kell 17:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud M.Keerutaja; E.Varblane. |
TTÜ | Rakvere Võrkpalliklubi | 0:3 | 21:25, 23:25, 19:25 | ||
10078 | 18.november 2017 kell 18:00 |
Zemgale OC Kohtunikud Ilgvars Ozoliņš Janis Gaļanskis |
VK Biolars/Jelgava | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:1 | 25:21, 21:25, 25:22, 25:16 | ||
10075 | 18.november 2017 kell 20:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Horn, Varblane, Oja, Pikkpõld, Kalvik |
Selver Tallinn | SK Jekabpils Luši | 3:2 | 25:14, 22:25, 22:25, 25:15, 15:11 | ||
10082 | 19.november 2017 kell 14:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud 1. Janis Galanskis 2. Salvis Kurtiss |
RTU/Robežsardze | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:1 | 25:21, 20:25, 25:21, 25:20 | ||
10080 | 19.november 2017 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | SK Jekabpils Luši | 0:3 | 19:25; 17:25; 19:25 | ||
10073 | 19.november 2017 kell 16:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud Toomas Murulo, Margus Pärsik |
Rakvere Võrkpalliklubi | Saaremaa VK | 0:3 | 23:25, 21:25, 21:25 | ||
10083 | 19.november 2017 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud V.Jankovskis I.Ozoliņš |
VK Biolars/Jelgava | Raseiniai Norvelita | 3:2 | 27:29, 23:25, 25:19, 25:21, 21:19 | ||
10079 | 19.november 2017 kell 18:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Strandson, Keerutaja, Skuin, Kalvik, Vitsur |
Selver Tallinn | Daugavpils Universitate | 3:2 | 25:15, 25:21, 28:30, 23:25, 15:8 | ||
10084 | 22.november 2017 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Mehis Merilaine; Risto Strandson |
Pärnu Võrkpalliklubi | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:20, 25:16, 25:23 | ||
10111 | 30.november 2017 kell 19:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | OC Limbaži/MSG | 3:2 | 24:26, 19:25, 25:19, 25:14, 15:10 | ||
10112 | 2.detsember 2017 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Are Keel, Toomas Murulo |
Saaremaa VK | RTU/Robežsardze | 3:1 | 25:22, 24:26, 25:16, 28:26 | ||
10116 | 2.detsember 2017 kell 18:00 |
Daugavpils Kohtunikud Aleksejs Lazdovskis, Nikolajs Cemodanovs |
Daugavpils Universitate | BIGBANK Tartu | 1:3 | 25:27, 20:25, 25:22, 13:25 | ||
10110 | 2.detsember 2017 kell 18:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Darius Barauskis, 2nd Referee Arnoldas Barauskis |
Raseiniai Norvelita | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 2:3 | 23:25, 25:16, 20:25, 25:18, 7:15 | ||
10114 | 2.detsember 2017 kell 18:00 | Limbaži | OC Limbaži/MSG | Selver Tallinn | 1:3 | 19:25 26:24 19:25 15:25 | ||
10115 | 2.detsember 2017 kell 18:00 |
Jekabpils Kohtunikud Pāvels Poršņevs, Iļja Miņins |
SK Jekabpils Luši | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:23, 25:22, 25:20 | ||
10113 | 2.detsember 2017 kell 18:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud I.Saks; I.Suhhova |
TTÜ | VK Biolars/Jelgava | 0:3 | 22:25, 21:25, 15:25 | ||
10118 | 3.detsember 2017 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Are Keel, Mehis Merilaine |
Saaremaa VK | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 26:24, 25:17, 25:18 | ||
10120 | 3.detsember 2017 kell 16:00 |
Jekabpils Kohtunikud Aleksejs Prigožins, Iļja Miņins |
SK Jekabpils Luši | BIGBANK Tartu | 3:1 | 25:22, 25:22, 21:25, 25:20 | ||
10117 | 3.detsember 2017 kell 16:30 | Audentese Spordikeskus | Selver Tallinn | Pärnu Võrkpalliklubi | 3:2 | 18:25, 25:22, 25:27, 25:18, 15:8 | ||
10121 | 3.detsember 2017 kell 17:00 |
Daugavpils Kohtunikud Cemodanovs Nikolajs, Lazdovskis Aleksejs |
Daugavpils Universitate | Rakvere Võrkpalliklubi | 1:3 | 20:25, 25:22, 21:25, 20:25 | ||
10119 | 3.detsember 2017 kell 18:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud I.Suhhova; M.Vitsur |
TTÜ | RTU/Robežsardze | 0:3 | 23:25, 23:25, 23:25 | ||
10125 | 8.detsember 2017 kell 19:00 |
Paide E-Piim Spordihall Kohtunikud R.Murulo, Pärsik |
Järvamaa Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 0:3 | 23:25, 18:25, 16:25 | ||
10129 | 9.detsember 2017 kell 16:00 |
Daugavpils Kohtunikud Lazdovskis Aleksejs, Cemodanovs Nikolajs |
Daugavpils Universitate | VK Biolars/Jelgava | 0:3 | 18:25, 20:25, 15:25 | ||
10130 | 9.detsember 2017 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Olavi Jõesaar, Margus Pärsik |
Saaremaa VK | Raseiniai Norvelita | 3:0 | 25:20, 26:24, 25:23 | ||
10128 | 9.detsember 2017 kell 18:00 |
Jekabpils Kohtunikud Jānis Gaļanskis, Pāvels Poršņevs |
SK Jekabpils Luši | RTU/Robežsardze | 3:0 | 26:24, 25:20, 27:25 | ||
10127 | 9.detsember 2017 kell 18:00 |
Limbaži Kohtunikud Valdis Jankovskis, Raitis Briedis |
OC Limbaži/MSG | BIGBANK Tartu | 0:3 | 21:25 19:25 14:25 | ||
10131 | 9.detsember 2017 kell 19:00 |
Orissaare Spordihoone Kohtunikud M.Külaviir; M.Keerutaja |
TTÜ | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:16, 26:24, 25:15 | ||
10135 | 10.detsember 2017 kell 15:00 |
Jekabpils Kohtunikud Egils Tišanovs, Aleksejs Prigožins |
SK Jekabpils Luši | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 25:18, 25:15, 25:22 | ||
10136 | 10.detsember 2017 kell 16:00 |
Orissaare Spordihoone Kohtunikud M.Keerutaja, M.Külaviir |
TTÜ | Raseiniai Norvelita | 3:2 | 20:25, 27:25, 25:23, 22:25, 15:12 | ||
10137 | 10.detsember 2017 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Margus Pärsik, Olavi Jõesaar |
Saaremaa VK | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:21, 25:16, 25:13 | ||
10132 | 10.detsember 2017 kell 16:00 |
Limbaži Kohtunikud Ritvars Alksnis, Rolands Pičevs |
OC Limbaži/MSG | Rakvere Võrkpalliklubi | 0:3 | 22:25, 20:25, 21:25 | ||
10134 | 10.detsember 2017 kell 17:00 |
Daugavpils Kohtunikud Cemodanovs Nikolajs, Lazdovskis Aleksejs |
Daugavpils Universitate | RTU/Robežsardze | 0:3 | 18:25, 17:25, 22:25 | ||
10051 | 20.detsember 2017 kell 20:00 |
Jekabpils Kohtunikud Valdis Jankovskis, Rolands Piševs |
SK Jekabpils Luši | OC Limbaži/MSG | 3:0 | 25:21, 25:18, 25:19 | ||
10133 | 9.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Strandson; Merilaine |
Pärnu Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 3:2 | 25:20, 25:21, 20:25, 23:25, 15:12 | ||
10126 | 13.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Varblane |
Pärnu Võrkpalliklubi | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:1 | 25:18, 25:18, 21:25, 25:20 | ||
10071 | 14.jaanuar 2018 kell 18:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K. Vanaveski, A. Käpa |
BIGBANK Tartu | TTÜ | 3:0 | 25:21, 25:19, 25:20 | ||
10162 | 18.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud I Suhhova, R Strandson |
Rakvere Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 3:2 | 25:20, 21:25, 23:25, 25:21, 15:13 | ||
10163 | 18.jaanuar 2018 kell 20:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud M.Pärsik & A.Käpa |
BIGBANK Tartu | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:23, 25:21, 31:29 | ||
10164 | 19.jaanuar 2018 kell 19:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud T.Kõiv; M.Vitsur. |
TTÜ | Saaremaa VK | 1:3 | 21:25, 25:21, 16:25, 13:25 | ||
10167 | 20.jaanuar 2018 kell 16:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud R.Piševs, V.Jankovskis |
RTU/Robežsardze | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 21:25, 10:25, 19:25 | ||
10165 | 20.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Sergej Rodin, 2nd Referee Nerijus Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | SK Jekabpils Luši | 1:3 | 17:25, 15:25, 25:17, 19:25 | ||
10166 | 20.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Daugavpils Universitate | 3:1 | 25:20, 32:34, 25:12, 25:15 | ||
10168 | 20.jaanuar 2018 kell 18:00 |
Zemgale OC Kohtunikud E.Tišanovs I.Miņins |
VK Biolars/Jelgava | OC Limbaži/MSG | 3:1 | 25:20, 25:15, 30:32, 25:19 | ||
10172 | 21.jaanuar 2018 kell 14:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud I.Ozoliņš, I.Miņins |
RTU/Robežsardze | OC Limbaži/MSG | 3:0 | 26:24, 25:15, 25:17 | ||
10171 | 21.jaanuar 2018 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud S.Kurtišs V.Jankovskis |
VK Biolars/Jelgava | Pärnu Võrkpalliklubi | 1:3 | 25:21, 26:28, 18:25, 22:25 | ||
10174 | 21.jaanuar 2018 kell 16:30 | Rakvere Spordihall | Rakvere Võrkpalliklubi | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:2 | 25:23, 19:25, 17:25, 25:23, 15:9 | ||
10170 | 21.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud 1st Referee Sergej Rodin, 2nd Referee Nerijus Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Daugavpils Universitate | 1:3 | 18:25, 25:22, 21:25, 21:25 | ||
10169 | 21.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | SK Jekabpils Luši | 1:3 | 25:15, 17:25, 19:25, 19:25 | ||
10173 | 21.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud Toomas Murulo, Risto Strandson |
BIGBANK Tartu | Selver Tallinn | 3:0 | 25:17, 25:20, 25:13 | ||
10191 | 27.jaanuar 2018 kell 15:00 |
Paide E-Piim Spordihall Kohtunikud Suhhova, Murulo, Saar |
Järvamaa Võrkpalliklubi | VK Biolars/Jelgava | 0:3 | 22:25, 19:25, 21:25 | ||
10194 | 27.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Jekabpils Kohtunikud I. Miņins, J.Gaļanskis |
SK Jekabpils Luši | Saaremaa VK | 3:2 | 25:23, 19:25, 18:25, 25:22, 15:10 | ||
10192 | 27.jaanuar 2018 kell 17:00 | Pärnu Spordihall | Pärnu Võrkpalliklubi | Raseiniai Norvelita | 3:0 | 25:19, 25:23, 25:16 | ||
10193 | 27.jaanuar 2018 kell 18:00 |
Limbaži Kohtunikud Rolands Piševs, Valdis Jankovskis |
OC Limbaži/MSG | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 1:3 | 14:25, 25:16, 17:25, 19:25 | ||
10195 | 27.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Daugavpils Kohtunikud Cemodanovs Nikolajs, Lazdovskis Aleksejs |
Daugavpils Universitate | TTÜ | 0:3 | 20:25, 28:30, 21:25 | ||
10190 | 27.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Sõle Spordikeskus Kohtunikud Strandson, Saks, Skuin, Pikkpõld, Rõšuk |
Selver Tallinn | RTU/Robežsardze | 1:3 | 25:17, 18:25, 23:25, 22:25 | ||
10196 | 28.jaanuar 2018 kell 15:00 |
Paide E-Piim Spordihall Kohtunikud Kõiv, Horn, Saar |
Järvamaa Võrkpalliklubi | RTU/Robežsardze | 3:1 | 25:23, 25:23, 19:25, 25:20 | ||
10198 | 28.jaanuar 2018 kell 16:00 |
Limbaži Kohtunikud Ilgvars Ozoliņš, Raitis Briedis |
OC Limbaži/MSG | Raseiniai Norvelita | 0:3 | 21:25, 23:25, 20:25 | ||
10201 | 28.jaanuar 2018 kell 16:00 |
Jekabpils Kohtunikud Aleksejs Prigožins, Valdis Jankovskis |
SK Jekabpils Luši | TTÜ | 3:1 | 21:25, 25:18, 25:21, 25:14 | ||
10199 | 28.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Orgvee; Merilaine |
Pärnu Võrkpalliklubi | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:14, 25:23, 25:17 | ||
10200 | 28.jaanuar 2018 kell 17:00 |
Daugavpils Kohtunikud Lazdovskis Aleksejs, Cemodanovs Nikolajs |
Daugavpils Universitate | Saaremaa VK | 0:3 | 17:25, 16:25, 24:26 | ||
10197 | 28.jaanuar 2018 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Käpa, Keerutaja |
Selver Tallinn | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 25:23, 29:27, 25:16 | ||
10242 | 31.jaanuar 2018 kell 18:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Are Keel, Erko Varblane |
Saaremaa VK | OC Limbaži/MSG | 3:1 | 25:18, 23:25, 25:17, 25:17 | ||
10247 | 3.veebruar 2018 kell 14:00 | Riia, 49 School | RTU/Robežsardze | Rakvere Võrkpalliklubi | 1:3 | 24:26, 27:29, 25:22, 24:26 | ||
10244 | 3.veebruar 2018 kell 16:00 |
Lilleküla Gümnaasium Kohtunikud M.Pärsik; K.Vanaveski |
TTÜ | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 17:25, 19:25, 18:25 | ||
10248 | 3.veebruar 2018 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud S.Kurtišs A.Prigožins |
VK Biolars/Jelgava | BIGBANK Tartu | 1:3 | 17:25, 25:19, 22:25, 22:25 | ||
10245 | 3.veebruar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud A. Barauskis, N. Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Selver Tallinn | 0:3 | 21:25, 16:25, 23:25 | ||
10246 | 3.veebruar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Järvamaa Võrkpalliklubi | 1:3 | 20:25, 24:26, 25:17, 23:25 | ||
10243 | 3.veebruar 2018 kell 18:00 |
Daugavpils Kohtunikud Ritvars Alkšņis, Lazdovskis Aleksejs |
Daugavpils Universitate | SK Jekabpils Luši | 3:2 | 15:25, 25:22, 10:25, 25:22, 15:10 | ||
10254 | 4.veebruar 2018 kell 14:00 | Riia, 49 School | RTU/Robežsardze | BIGBANK Tartu | 1:3 | 19:25, 25:23, 17:25, 24:26 | ||
10250 | 4.veebruar 2018 kell 16:00 |
Limbaži Kohtunikud Valdis Jankovskis, Raitis Briedis |
OC Limbaži/MSG | TTÜ | 0:3 | 14:25, 14:25, 18:25 | ||
10253 | 4.veebruar 2018 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud P.Poršņevs S.Kurtišs |
VK Biolars/Jelgava | Rakvere Võrkpalliklubi | 1:3 | 25:27, 25:14, 18:25, 23:25 | ||
10249 | 4.veebruar 2018 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Varblane; Merilaine |
Pärnu Võrkpalliklubi | Saaremaa VK | 1:3 | 22:25, 25:21, 17:25, 21:25 | ||
10251 | 4.veebruar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Selver Tallinn | 1:3 | 22:25, 17:25, 25:20, 11:24 | ||
10252 | 4.veebruar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud A. Barauskis, N. Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | Järvamaa Võrkpalliklubi | 2:3 | 25:22, 19:25, 23:25, 27:25, 21:23 | ||
10255 | 7.veebruar 2018 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Kõiv, Vitsur, Skuin, Pikkpõld, Kuhlberg |
Selver Tallinn | TTÜ | 3:0 | 25:22, 25:16, 25:11 | ||
10189 | 8.veebruar 2018 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K.Vanaveski & R.Murulo |
BIGBANK Tartu | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:18, 25:10, 25:15 | ||
10259 | 14.veebruar 2018 kell 18:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Risto Strandson, Are Keel |
Saaremaa VK | Selver Tallinn | 3:2 | 25:16, 22:25, 25:17, 25:27, 15:12 | ||
10261 | 17.veebruar 2018 kell 15:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Saaremaa VK | 0:3 | 20:25; 21:25; 10:25 | ||
10262 | 17.veebruar 2018 kell 16:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud R Strandson, O Jõesaar |
Rakvere Võrkpalliklubi | Raseiniai Norvelita | 2:3 | 25:13, 25:17, 33:35, 22:25, 12:15 | ||
10264 | 17.veebruar 2018 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Suhhova ;Varblane |
Pärnu Võrkpalliklubi | SK Jekabpils Luši | 3:0 | 25:20, 25:14, 25:20 | ||
10265 | 17.veebruar 2018 kell 18:00 |
Limbaži Kohtunikud Egīls Tišanovs, Ilgvars Ozoliņš |
OC Limbaži/MSG | Daugavpils Universitate | 3:1 | 26:24, 25:22, 23:25, 25:23 | ||
10258 | 17.veebruar 2018 kell 19:00 |
Zemgale OC Kohtunikud R.Alksnis S.Kurtišs |
VK Biolars/Jelgava | RTU/Robežsardze | 1:3 | 20:25, 25:17, 23:25, 19:25 | ||
10263 | 17.veebruar 2018 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K. Vanaveski, A. Käpa |
BIGBANK Tartu | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:18, 25:14, 25:17 | ||
10268 | 18.veebruar 2018 kell 16:00 |
Limbaži Kohtunikud Valdis Jankovskis, Egīls Tišonovs |
OC Limbaži/MSG | SK Jekabpils Luši | 0:3 | 23:25, 20:25, 23:25 | ||
10260 | 18.veebruar 2018 kell 16:30 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud A.Horn; I.Käpa. |
TTÜ | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:20, 25:15, 27:25 | ||
10269 | 18.veebruar 2018 kell 17:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Merilaine; Orgvee |
Pärnu Võrkpalliklubi | Daugavpils Universitate | 3:0 | 25:16, 25:14, 25:21 | ||
10266 | 18.veebruar 2018 kell 17:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K.Vanaveski & R.Murulo |
BIGBANK Tartu | Raseiniai Norvelita | 3:0 | 25:12, 25:16, 25:11 | ||
10267 | 18.veebruar 2018 kell 17:00 | Rakvere Spordihall | Rakvere Võrkpalliklubi | Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | 3:0 | 25:12, 26:24, 25:15 | ||
10291 | 21.veebruar 2018 kell 20:00 |
Limbaži Kohtunikud Janis Galanskis, Rolands Pisevs |
OC Limbaži/MSG | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 12:25, 16:25, 20:25 | ||
10292 | 22.veebruar 2018 kell 19:00 |
TalTech Spordihoone Kohtunikud M.Vitsur; I.Saks. |
TTÜ | BIGBANK Tartu | 0:3 | 17:25, 20:25, 24:26 | ||
10293 | 24.veebruar 2018 kell 16:00 |
Jekabpils Kohtunikud Valdis Jankovskis, Rolands Piševs |
SK Jekabpils Luši | Selver Tallinn | 3:2 | 26:24, 25:22, 25:27, 19:25, 15:11 | ||
10297 | 24.veebruar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | VK Biolars/Jelgava | 0:3 | 19:25, 16:25, 21:25 | ||
10296 | 24.veebruar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud N. Starovaitovas, N. Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | RTU/Robežsardze | 3:2 | 25:21, 25:16, 23:25, 22:25, 15:10 | ||
10294 | 24.veebruar 2018 kell 18:00 |
Daugavpils Sport school Kohtunikud Cemodanovs Nikolajs, Lazdovskis Aleksejs |
Daugavpils Universitate | Järvamaa Võrkpalliklubi | 1:3 | 29:31, 25:20, 24:26, 20:25 | ||
10300 | 25.veebruar 2018 kell 15:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud T.Murulo & R.Murulo |
BIGBANK Tartu | Saaremaa VK | 2:3 | 23:25, 25:18, 23:25, 25:23, 9:15 | ||
10298 | 25.veebruar 2018 kell 15:00 |
Jekabpils Kohtunikud Valdis Jankovskis, Rolands Piševs |
SK Jekabpils Luši | Järvamaa Võrkpalliklubi | 3:0 | 25:20, 25:12, 25:23 | ||
10302 | 25.veebruar 2018 kell 17:00 |
Karpyne SK, Raseiniai Kohtunikud S. Rodin, N. Marcinkus |
Raseiniai Norvelita | VK Biolars/Jelgava | 3:2 | 25:21, 24:26, 25:20, 24:26, 15:10 | ||
10299 | 25.veebruar 2018 kell 17:00 |
Daugavpils Sport school Kohtunikud Lazdovskis Aleksejs, Cemodanovs Nikolajs |
Daugavpils Universitate | Selver Tallinn | 0:3 | 21:25, 17:25, 18:25 | ||
10301 | 25.veebruar 2018 kell 17:00 | Rakvere Spordihall | Rakvere Võrkpalliklubi | TTÜ | 3:0 | 25:20, 25:19, 25:19 | ||
10303 | 25.veebruar 2018 kell 17:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | RTU/Robežsardze | 0:3 | 23:25, 18:25, 23:25 | ||
10295 | 28.veebruar 2018 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Are Keel, Ats Horn |
Saaremaa VK | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:0 | 29:27, 25:17, 25:19 | ||
10304 | 2.märts 2018 kell 19:00 |
Šiauliai SM Dubysa Kohtunikud Darius Barauskis, Dainius Kucinskas |
Šiauliai Elga Master Idea SM Dubysa | Raseiniai Norvelita | 2:3 | 25:21, 18:25, 25:19, 14:25, 10:15 | ||
10305 | 7.märts 2018 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Saks, Kõik, Oja, Kuhlberg, Pikkpõld |
Selver Tallinn | OC Limbaži/MSG | 3:0 | 25:20, 25:16, 25:15 | ||
10306 | 9.märts 2018 kell 19:00 | Paide E-Piim Spordihall | Järvamaa Võrkpalliklubi | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 17:25; 14:25; 14:25 | ||
10308 | 10.märts 2018 kell 15:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud Janis Galanskis , Ritvars Alksnis |
RTU/Robežsardze | Saaremaa VK | 0:3 | 15:25, 22:25, 18:25 | ||
10309 | 10.märts 2018 kell 18:00 |
Zemgale OC Kohtunikud Aleksejs Prigožins; Iļja Miņins |
VK Biolars/Jelgava | TTÜ | 3:0 | 25:18, 25:19, 25:18 | ||
10307 | 10.märts 2018 kell 18:00 |
Limbaži Kohtunikud Valdis Jankovskis, Rolands Piševs |
OC Limbaži/MSG | Järvamaa Võrkpalliklubi | 2:3 | 13:25, 25:22, 23:25, 25:21, 9:15 | ||
10310 | 10.märts 2018 kell 19:30 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud I Käpa, M Pärsik |
Rakvere Võrkpalliklubi | SK Jekabpils Luši | 1:3 | 23:25, 18:25, 26:24, 28:30 | ||
10311 | 10.märts 2018 kell 20:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud K. Vanaveski, O. Jõesaar |
BIGBANK Tartu | Daugavpils Universitate | 3:0 | 25:15, 25:13, 25:16 | ||
10313 | 11.märts 2018 kell 15:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud Janis Galanskis , Ilja Minins |
RTU/Robežsardze | TTÜ | 3:1 | 24:26, 25:23, 25:22, 25:16 | ||
10312 | 11.märts 2018 kell 16:00 |
Zemgale OC Kohtunikud Salvis Kurtišs; Rolands Piševs |
VK Biolars/Jelgava | Saaremaa VK | 0:3 | 25:27, 28:30, 17:25 | ||
10316 | 11.märts 2018 kell 16:30 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Murulo; Orgvee |
Pärnu Võrkpalliklubi | Selver Tallinn | 3:1 | 27:25, 25:15, 16:25, 25:19 | ||
10315 | 11.märts 2018 kell 17:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud E Varblane, I Suhhova |
Rakvere Võrkpalliklubi | Daugavpils Universitate | 3:0 | 25:21, 25:13, 25:18 | ||
10314 | 11.märts 2018 kell 19:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud Rauno Murulo, Margus Pärsik |
BIGBANK Tartu | SK Jekabpils Luši | 3:2 | 22:25, 23:25, 25:23, 25:21, 15:13 | ||
10398 | 14.märts 2018 kell 19:00 |
Audentese Spordikeskus Kohtunikud Kurtiss, Kõiv, Skuin, Kuhlberg, Rõžuk |
Selver Tallinn | SK Jekabpils Luši | 2:3 | 23:25, 25:18, 25:23, 22:25, 11:15 | ||
10397 | 15.märts 2018 kell 19:00 |
Rakvere Spordihall Kohtunikud A Käpa, M Pärsik |
Rakvere Võrkpalliklubi | BIGBANK Tartu | 3:2 | 25:21, 20:25, 18:25, 25:23, 15:10 | ||
10396 | 15.märts 2018 kell 19:00 |
Pärnu Spordihall Kohtunikud Varblane; Merilaine |
Pärnu Võrkpalliklubi | RTU/Robežsardze | 3:1 | 26:24, 25:16, 19:25, 25:17 | ||
10395 | 15.märts 2018 kell 20:00 |
Zemgale OC Kohtunikud Are Keel; Rolands Piševs |
VK Biolars/Jelgava | Saaremaa VK | 0:3 | 12:25, 18:25, 19:25 | ||
10400 | 17.märts 2018 kell 14:00 |
Riia, 49 School Kohtunikud Mahiss Merilaine, Janis Galanskis |
RTU/Robežsardze | Pärnu Võrkpalliklubi | 0:3 | 25:27, 18:25, 16:25 | ||
10399 | 17.märts 2018 kell 17:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Ilian Minins, Are Keel |
Saaremaa VK | VK Biolars/Jelgava | 3:0 | 25:15, 25:21, 25:16 | ||
10401 | 17.märts 2018 kell 20:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud R.Murulo & A.Käpa |
BIGBANK Tartu | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:1 | 25:20, 20:25, 25:12, 25:19 | ||
10402 | 17.märts 2018 kell 20:00 |
Jekabpils Kohtunikud Tiit Koiv, Salvis Kurtis |
SK Jekabpils Luši | Selver Tallinn | 3:1 | 25:23; 23:25: 25:20: 28:26 | ||
10407 |
18.märts 2018 kell 16:00 Mäng toimub vajadusel |
Jekabpils | SK Jekabpils Luši | Selver Tallinn | ||||
10404 |
18.märts 2018 kell 17:00 Mäng toimub vajadusel |
Kuressaare Spordikeskus | Saaremaa VK | VK Biolars/Jelgava | ||||
10405 |
18.märts 2018 kell 17:00 Mäng toimub vajadusel |
Pärnu Spordihall | Pärnu Võrkpalliklubi | RTU/Robežsardze | ||||
10406 | 18.märts 2018 kell 20:00 |
Tartu Ülikooli Spordihoone Kohtunikud A.Käpa & T.Murulo |
BIGBANK Tartu | Rakvere Võrkpalliklubi | 0:3 | 21:25, 20:25, 18:25 | ||
10419 | 23.märts 2018 kell 16:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Irina Suhhova, Rolands piševs |
Saaremaa VK | Rakvere Võrkpalliklubi | 3:1 | 25:19, 20:25, 25:18, 25:14 | ||
10420 | 23.märts 2018 kell 19:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Salvis Kurtišs, Risto Strantson |
Pärnu Võrkpalliklubi | SK Jekabpils Luši | 3:1 | 24:26, 25:20, 25:19, 25:12 | ||
10421 | 24.märts 2018 kell 14:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Irina Suhhova, Rolands piševs |
Rakvere Võrkpalliklubi | SK Jekabpils Luši | 2:3 | 15:25, 19:25, 25:12, 25:22, 10:15 | ||
10422 | 24.märts 2018 kell 17:00 |
Kuressaare Spordikeskus Kohtunikud Salvis Kurtišs, Risto Strantson |
Saaremaa VK | Pärnu Võrkpalliklubi | 3:2 | 25:21, 25:19, 23:25, 20:25, 15:9 |