29.07.202010:35

Hiljuti on uue koduklubi leidnud mitu Eesti koondise mängijat: Andri Aganits hakkab mängima Kreekas, Taavi Nõmmistu Küprosel ja Andrus Raadik naaseb kodumaale.

Temporündaja Andri Aganits alustab uut klubihooaega kolmekordse Kreeka meistri Thessaloniki PAOKi ridades. Viimati võideti tiitel aastal 2017. Eelmisel ja üle-eelmisel hooajal pallis Aganits Belgias Maaseiki Greenyardis, varasemalt on ta välisliigadest mänginud Prantsusmaal, Itaalias ja Saksamaal.

Diagonaalründaja Taavi Nõmmistu tõmbab sügisel selga Küprose meistrisarjaklubi Ammochostose Nea Salamise särgi. Salamis on riigi meistriks kroonitud üheksal korral, viimati 2013. aastal. Eelmisel hooajal mängis ta Šveitsi kõrgliigaklubis Näfelsis, varem on Nõmmistu välisklubidest esindanud ka Maaseiki.

Andrus Raadikut näeb aga sügisel taas mängimas kodumaal, sest nurgaründaja tõmbab selga Selver Tallinna särgi. Möödunud hooaega alustas Raadik Türgi liigas Arhavi klubis, ent liikus poole hooaja pealt Tuneesiasse Sfaxieni. Varem on Raadik mitu hooaega mänginud Soomes ja kodumaal aastaid Pärnu Võrkpalliklubis.

Kommenteeri uudist

Aganits siirdub Kreekasse, Nõmmistu Küprosele, Raadik naaseb kodumaale