21.11.201920:00
Tallinna Ülikool (Foto: skduo.ee)

Naiste Eesti meistrivõistlustel avas neljanda võistkonnana võiduarve Audentese SG/Noortekoondis, kes mängis seni võiduta püsinud võistkondade duellis üle Tallinna Ülikooli. Võitja selgus kolme geimiga.

Üsnagi ühepoolseks kujunenud vastasseisus ei suutnud kodusaalis mänginud Tallinna Ülikool geimivõiduni jõuda, leppides 0:3 (-13, -18, -12) kaotusega. Eva Liisa Kuivonen ja Maren Mõrd lõpetasid kohtumise võitjate ridades 13, Kätriin Põld 12 ja Liisbet Pill 10 punktiga. Stefi Siht tõi koduvõistkonnale 10 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis säras täna rünnakul, kui punktiks löödi iga teine sooritus ehk efektiivsuseks kujunes koguni 53%. Tallinna Ülikooli sama näitaja oli 39%. Blokis jäid võitjad peale punktidega 5-2 ja servil 9-3.

Esimese võidu teeninud Audentese SG/Noortekoondis on turniiritabelis jätkuvalt neljas ja ainsana võiduta püsiv Tallinna Ülikool viies. 27. novembril võõrustab Tallinna Ülikool esikohta hoidvat TalTech/Tradehouse`i.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.