16.02.202012:30
Audentese SG/Noortekoondis (Foto: Karl Rinaldo)

Naiste Eesti meistrivõistluste põhiturniiril on pidamata veel kaks mängu, misjärel jätkatakse veerandfinaalidega. Laupäeval kohtusid omavahel Audentese SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool.

Põhiturniiri esimeses ringis Tallinna Ülikooli 3:0 resultaadiga võitnud Audentese SG/Noortekoondis jäi sama tulemusega peale ka teistkordsel kohtumisel, loovuades kodusaalis vastavalt 20, 21, ja 15 punkti.

Enda hooaja punktirekordi püstitanud Kätriin Põld kogus lõpuvileks koguni 18 (+17) punkti, realiseerides rünnakuid harvanähtavalt kõrge 77-protsendilise efektiivsusega. Eva Liisa Kuivoneni arvele märgiti 13 punkti. Silvia Pertens tõi kaotajatele 15 ja Elina Lebedeva 11 punkti.

Kui pallingut võtsid mõlemad naiskonnad vastu 45-protsendiliselt, siis rünnakul oli võitjate ülekaal tuntav - võõrustajatel 50% ja külalistel 35%. Blokis jäi Tallinna Ülikool alla viie puktiga.

Audentese SG/Noortekoondisel on seitsme mänguga kirjas seitse punkti, Tallinna Ülikool jätkab ainsana punktita. Põhiturniiri viimastes mängudes kohtuvad Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Audentese SG/Noortekoondis ning TalTech/Tradehouse ja Tallinna Ülikool.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.