07.12.201921:50
TalTechi mehed. Foto: Riina Vals

Pühapäeval toimub Aadu Luukase karikavõistluste esimene poolfinaalkohtumine Bigbank Tartu ja TalTehi vahel, kes selgitavad teise finalisti. Avamäng peetakse kell 19.00 TalTechi spordihoones, live-skoori näeb SIIT. Mängust näeb otsepilti Postimehe vahendusel.

Samad meeskonnad olid Credit24 Meistriliigas vastamisi sel kolmapäeval, kui Bigbank 3:1 võidu võttis.

Bigbank alistas karikavõistluste veerandfinaalis kahel korral Pärnu Võrkpalliklubi, TalTech alistas kahel korral esiliigaklubi EstNor/Kiili.

Korduskohtumine toimub Tartus 10. detsembril kell 19.00. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Esimene finalist on selgunud, kui tiitlikaitsja Saaremaa VK alistas kahel korral Selver Tallinna.

Vaata kõiki tulemusi.

Karikavõistluste finaal toimub nii naistele kui meestele 29. detsembril Saku Suurhallis.