07.06.202014:40
(Foto: skduo.ee)

Viimastel hooaegadel Bigbanki Tartu meeskonda juhendanud, kuid algavaks hooajaks Audentese Spordigümnaasiumisse tütarlaste treeneriks siirdunud Andrei Ojametsa ametikoha võtab üle Tartu võistkonna senine abitreener Alar Rikberg.  

38-aastane Rikberg asub peatreeneri rolli esimest korda. Peatreeneri abilistega lepinguid veel allkirjastatud ei ole, kuid paberil on nimed paigas.

"Selliste kogemustega meest nagu Alar on, sellist on Eestist väga raske leida. Usun, et Kert Toobali ja oma venna Rait Rikbergi jätkamine, lisaks väga perspektiivikate noorte kuulumine meie võistkonda on see, mis tegi talle selle väljakutse huvitavaks," ütles Bigbank Tartu mänedžer Hendrik Rikand intervjuus ERR-ile.

Tegelikult soovinuks Rikberg peatreeneri ülesannetesse astuda paari aasta pärast. Andrei Ojametsa lahkumine Audentesesse pani aga nii Rikbergi kui ka klubi kompromissi otsima.

"Ise käisin klubile välja variante, keda peatreeneriks otsida ja minu eelistus oli jätkata ikkagi abitreenerina. Tänane olukord on selline, et tuleb teineteist mõista ja kompromisse teha," ütles Rikberg.

Kommenteeri uudist

Bigbanki Tartu uueks peatreeneriks sai Alar Rikberg