Markkus Keel CEV Cupil. Foto: cev.eu

Kolmapäeval peeti esimesed veerandfinaalmängud meeste CEV Cupil, kus eestlastest püüavad poolfinaali kohti Oliver Venno (Istanbuli Galatasaray) ja Markkus Keel (Aalsti Lindemans). Neist Venno oli avamägus võidukas.

Markkus Keele ja Aalsti vastaseks on veerandfinaalis Novosibirski Lokomotiiv Venemaalt. Kolmapäeva päeval Venemaal toimunud avamängus pidi eestlasest sidemängija tööandja vastu võtma 0:3 (25:27, 16:25, 16:25) kaotuse. Keel sai kirja täismängu ning tõi lisaks oma põhitööle ka 3 punkti (2 blokiga ja ühe serviässast). Aalsti resultatiivseim oli 17 punktiga (+14) Jeroen Oprins, Novosibirskile tõid 11 punkti kolm mängijat - Marko Ivovic, Pavel Kruglov ja Aleksei Roditšev.

Korduskohtumine toimub 4. märtsil Aalstis. Eelmises ringis alistas Aalst Zagrebi Mladosti.

Möödunud hooajal samas sarjas hõbedale tulnud Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray jätkavad võidukalt. Nende vastaseks on veerandfinaalis teine Türgi klubi Izmiri Arkas, kus möödunud hooajal pallis Robert Täht. Seeria avamängu võitis Istanbuli klubi tulemusega 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:19), Venno panustas võitu 15 punkti (+11). Võitjate resultatiivseim oli Oleg Antonov 17 punktiga (+14), Arkasele tõi 23 punkti (+15) Adis Lagumdzja.

Korduskohtumine toimub 4. märtsil. Eelmises ringis lülitati konkurentsist Kristo Kollo ja tema tööandja Galati Arcada.

Vaata kõiki veerandfinaalpaare.

Kolmapäeval pidi Itaalias Milanos toimuma Saaremaa VK ja Milano Powervolley vaheline veerandfinaali avakohtumine CEV Challenge Cupil, ent koroonaviiruse puhangu tõttu Itaalias jääb mäng ära. Täna otsustati mõlemad kohtumised pidada Kuressaares, vastavalt 4. ja 5. märtsil.  Vaata piletiiinfot.

Naiste CEV Cupil mängib veerandfinaalis Eesti rahvusnaiskonna peatreener Lorenzo Micelli, kelle juhendatava Le Cannet´ naiskonna vastaseks on Minski Minchanka. Avamängu võitis 3:1 Le Cannet, kordusmäng toimub 4. märtsil.