24.01.201815:25
Coolbet Rahvaliiga medali disain.

Eelmisel aastal väljakuulutatud Coolbet Rahvaliiga medalikonkurss on leidnud lõpplahenduse! Žürii valis võidutööks Helena Kurmi poolt loodud disainid, mille alusel disainitakse 2018. aasta Coolbet Rahvaliiga võitjatele eksklusiivsed medalid.

Žüriisse kuulusid Coolbeti tegevjuht Samir Abdurahmanov, Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur, rahvusmeeskonna kapten Kert Toobal ja rahvusnaiskonna kapten Julija Mõnnakmäe.

Samir Abdurahmanov sõnas, et konkursile laekunud tööde tase oli väga hea. „Mul on hea meel, et medali disainikonkursile laekus nii palju töid. Oli näha, et inimesed olid vaeva näinud ja võitja välja valimine osutus oodatust keerulisemaks, kuid ma loodan, et Coolbet Rahvaliiga mängijad kiidavad žürii valiku heaks,“ sõnas Abdurahmanov.

Võitjale pani Coolbet auhinnaks 200 eurot, Eesti Võrkpalli Liit kingib võitjale vabapääsme naiste ja meeste rahvuskoondiste kõikidele 2018. aasta kodumängudele.

„Kui küsite, mis pani mind osalema konkursil, siis vastan, et soov proovida kujundada medal, mis meeldiks ka endale. Ja mis saaks mul selle vastu olla, kui saan veel lisaks rahvuskoondise kodumänge vaadata!“ kommenteeris võitjatööde autor Helena Kurm, kellele võrkpall ja sport üldisemalt on alati hingelähedane olnud. „Olen erinevate spordialadega seotud olnud kogu oma elu ja harrastajate tasemel võrkpalli mänginud aastaid,“ lisas Kurm.

Uue disainiga medaleid saab esmakordselt näha Rahvaliiga finaalturniiril, mis toimub 30.-31. märtsil Abja-Paluoja spordihoones. Mõlemal päeval algavad mängud 10:00.

Esimesel päeval mängivad segavõistkondade I tugevusgrupp, meeste ja naiste II tugevusgrupp ja meeste III tugevusgrupp. Teisel päeval mängivad naiste ja meeste I tugevusgrupp ning segavõistkondade II tugevusgrupp.

Coolbet paneb esmakordselt Rahvaliiga Meeste ja Naiste I tugevusgrupi võitjale välja peaauhinna, milleks on võistlusvorm uueks hooajaks (särk ja püksid tervele võistkonnale, koos trükiga).

Kommenteeri uudist

Coolbet Rahvaliiga medalikonkursi võitis Helena Kurm