Credit24 Suvevolle Pirita 1. etapi naiste esikolmik

Teisipäeval, 7. juunil kuuendat hooaega alustanud Credit24  Suvevolle esimesel etapil käis üle Eesti võrkpalli mängimas 587 inimest. Meeste paremusjärjestuse avaetapi järel leiab SIIT ja naiste oma SIIT.

Kõige suurema osalejate arvuga hiilgas võrkpalli teisipäevakul sellest hooajast uue mängupaigana liitunud Credit24 Arena, kus mängis suvevollet 45 naist ja 36 meest. Lisaks Suvevolle etapile andsid seal õhtule vürtsi juurde kaks show-mängu ja Kontinentaalkarikasarja katsevõistlus, mis selgitas need kaks Eesti paari, kes asuvad 23. juunil Stavangeris võitlema Rio olümpiamängude koha nimel.

Juba saabuval teisipäeval on võimalik aga esimese etapi tulemused ületada ja seda kuni 19. juulini välja. Tänavune Credit24 Suvevolle hooaeg koosneb seitsmest etapist ja mängida saab 18 kohas üle Eesti. Mängupaikadeks on lisaks Tallinnas Tammsaare teel asuvale Crdit24 Arenale, Pirita, Taebla, Kärdla, Kuressaare, Pärnu, Rakvere, Tartu, Viljandi, Võru, Tõrva, Otepää, Põlva, Paide, Kohila, Jõhvi, Põltsamaa ja Kloogaranna.

Meeleolukas video Credit24 Arenal toimunust

 

Suvevollel saavad mängida kõik vähemalt 14-aastased võrkpallisõbrad ja osalemiseks ei ole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt iga mängija reitingule. Nii on võrkpalli teisipäevakutel võimalik mängida koos uute toredate volleharrastajatega. Muretsema ei pea ka sellepärast, kui satutakse suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Meeste- ja naistearvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokku vähem kui kolm. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad. Mängijate arv ühes võistkonnas on kolm või neli, vastavalt osalejate üldarvule. Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes. Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Autasustatakse iga etapi esikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad. Sarja peaauhinnaks on reis kahele meeste 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarja teise ringi turniirile Tšehhis, kus kohta Vana Maailma tugevaimate seas jahib ka Eesti rahvusmeeskond. Meie vastasteks on võõrustajate kõrval Makedoonia ja Rumeenia. Peaauhind läheb loosi kõigi mängijate vahel, kes on osalenud vähemalt neljal etapil.

Suvevolle võistlustele saab end eelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine. Eelregistreerimine lõppeb võistluspäeval kell 15:00. Etapil osalemise tasu on eelregistreerunutele neli eurot ja kohapeal viis eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

Lisainfot Suvevolle mängude ja toimumiskohtade kohta leiab Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.

Eelmisel aastal käis Credit24 Suvevolle sarja raames rannavõrkpalli mängimas enam kui 1300 erinevat vollesõpra.

 

 

Kommenteeri uudist

Credit24 Suvevolle avaetapp tõi volleplatsidele ligi 600 inimest