Anu Ennok rünnakul. Foto: cev

Soome klubi Salo LP Viesti ridadesse kuuluvad Anu Ennok ja Nette Peit käisid sel hooajal viimast korda väljakul naiste Meistrite liigas, kui Istanbuli Fenerbahcele kaotati võõrsil 0:3 (17:25, 12:25, 14:25). Kolmapäeval peetakse viimased alagrupimängud meeste Meistrite liigas, sealgi on väljakule oodata mitmeid Eesti mängijaid.

Ennok sai kirja täismängu ja tõi 8 punkti (+3), Peit vahetati pärast teist geimi puhkama ja panustas 1 punktiga (-1). Salo resultatiivseim oli 9 punktiga (+7) Katarina Pilepic. Istanbuli klubi edukaim oli 17 punktiga (+10) Melissa Vargas.

Salo lõpetas A-alagrupis neljandana, võiduarvet avada ei suudetud. Alagrupi võitis Istanbuli Eczacibasi, kes võitis kõik kuus kohtumist. Teine oli neli võitu saanud Fenerbahce, kolmas Poola klubi Lodz kahe võiduga.

Vaata kõiki tulemusi ja alagrupiseise.

Meeste Meistrite liiga

Meeste meistrite liiga viimastes alagrupimängud toimuvad kolmapäeval. Igast alagrupist pääseb edasi võitja, lisaks tagavad koha veerandfinaalis viie alagrupi kolm paremat teise koha võistkonda.

C-alagrupis võitleb edasipääsu nimel Andri Aganitsa ja Renee Teppani tööandja Maaseiki Greenyard, kes on teisel kohal, liidrikohal on Jastrzebski Wegiel täisedu viie võiduga, kolmas on kaks võitu teeninud Kaasani Zeniit ja neljas võiduta Ankara. Maaseik kohtub kell 21.30 Jastrzebskiga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV.

D-alagrupis teevad kaasa Timo Tammemaa ja Robert Tähe koduklubid Tours ja Perugia. Perugia on edasipääsu taganud, enne viimast vooru ollakse täisedu viie võiduga liidrikohal, Varssavi Verva kahe võiduga teine ja Tours samuti kahe võiduga kolmas ja Lissaboni Benfica ühe võiduga neljas. Perugia kohtub täna kell 21.30 Varssaviga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV. Tours kohtub täna kell 21.00 Benficaga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV.

Martti Juhkami koduklubi Vfb Friedrichshafen on E-alagrupis kolmandal kohal, võite on teenitud kaks. Liidrikohal paikneb täiseduga Kedzierzyn-Kozle Zaksa, kolmanda võidu saanud Roeselare on teine ja võiduta jätkav Novi Sad on neljas. Täna kell 19.00 kohtub Juhkami tööandja Zaksaga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV.

Vaata tabeliseise ja ajakava.

Kommenteeri uudist

Ennok ja Peit pidasid viimase mängu Meistrite liigas