02.04.202013:25

Käimasolev eriolukord on toonud ka spordivaldkonnale uut laadi väljakutseid ja küsimusi. Soovides pakkuda keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldab Eesti Olümpiakomitee järgmisel nädalal kaks virtuaalset üritust. 

Esimene seminar toimub teisipäeval ja teine kolmapäeval. 

 

  • T, 7.04 kl 12.00-13.30 online-seminar treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga

Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja olümpiamängude edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitletakse olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid, nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ning pühendumisega. Arutatakse põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.  Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadetakse kinnitus ja juhend meilile.

 

  • K, 8.04 kl 10.00-14.00 online-kovisioon spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine

Räägitakse inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagatakse parimaid praktikaid - inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid. Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadetakse kinnitus ja juhend meilile.

 

Mõlemad üritused on uued ja uudsed ning toimuvad esmakordselt, osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väikesed.

Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadetakse osalejatele meilile. Olete oodatud osalema! 

 

Kommenteeri uudist

EOK korraldab kaks virtuaalset seminari treeneritele ja spordijuhtidele