14.02.202014:45
Gerardo's Toys/Neemeco (Foto: Gertrud Alatare)

Naiste esiliigas on kätte jõudnud põhiturniiri otsustavad mängud, mis panevad paika veerandfinaalpaarid. A-alagruppi juhib Pärnu Spordikool, B-alagrupis on parim Gerardo's Toys/Neemeco. 

Ainsana kaotuseta jätkav Pärnu esindus on võitnud kõik 10 mängu ja kogunud 29 punkti. Koha veerandfinaalis on taganud ka tiitlikaitsja Ülenurme (22 punkti), Viljandi Metall (21) ja Peetri Võrkpalliklubi (18). B-alagrupis on veerandfinaalkoha kindlustanud Gerardo's Toys/Neemeco (25), Sparta (20), Dorpat/Tartu vald/TKSK (18) ja Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool (13). Kui põhiturniiri viimased mängud võivad A-alagrupis paremusjärjestust muuta, siis B-alagrupis on lõplikud kohad juba selgunud. 

Ühtlasi saab Gerardo's Toys/Neemeco võimaluse osaleda Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias, kus kohtutakse Audentese SG/Noortekoondisega. Teise veerandfinaalpaari moodustavad Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool. Koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri parimad TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank. 

 

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN

 

Kommenteeri uudist

Esiliigas mängiv Neemeco tagas koha Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis