15.09.201915:30

7.-8. septembril toimusid Tallinnas II K. Palusalu SK karikavōistlused, kus triumfeeris Eesti noortekoondis (2004/2005). 

Osalesid Tallinna piirkonna tugevamad naiskonnad - U20 vanuseklassi Eesti meister K. Palusalu SK/TSK ja hōbemedali omanik Selver/TSK ning VK Täht ja SK Tats.

Kaasa tegi ka Eesti noortekoondis (2004/2005), kes oli küll teistest naiskondades kolm aastat noorem, kuid suutis turniiri esikohaga lõpetada. "Noortekoondis näitas, et on valmis mängima uuel, kõrgemal tasemel. Nii füüsiliselt kui tehniliselt on mängijad arenenud tunduvalt ja suutsid U20 naiskondade vastu võrdselt mängida. Kōige positiivsem on nende vaimne karastus - olles punktidega taga, võitles koondis vapralt lõpuni ja võitis  raskest seisust nii Selverit kui valitsevat meistrit Palusalut. Esikohamängus oldi otsustavas geimis seejuures 8:12 kaotusseisus," kommenteeris noortekoondise juhendaja Anatoli Kuprijanovitš.

Paremusjärjestus:

1. Noortekoondis (2004/2005): Maria Saaron, Marie Helena Eensalu, Häli Vahula, Lisandra Pekkenen, Elina Lebedeva, Merilin Parts, Stefi Siht, Karlotta Kattai, Sonja Simson, Salme Adeele Hollas, Kadri Kangro ja Janelle Leenurm.

2. K. Palusalu SK/TSK

3. Selver/TSK

4. VK Täht

5. SK Tats

Kommenteeri uudist

K. Palusalu SK karikavõistlustel triumfeeris noortekoondis