13.07.201712:40

Kodune rannavolle karikasari peatub sel nädalavahetusel Eestimaa südames Paides, kus toimub Värska Vesi Cup nime kandev osavõistlus.

Karikasarja neljandast etapist võtab osa nii 16 meeste kui ka naiste paari ning kohtumised toimuvad nii Paide keskväljakul spetsiaalselt etapi jaoks paigaldataval volleplatsil kui ka linna tehisjärve ääres olevatel väljakutel.

 

Alagrupimängud stardivad laupäeval kell 10:30, veerandfinaalidega tehakse pühapäeval algust kell 10:00. Osalevad paarid peavad oma kohalolekust teavitama võistluste peakohtunikku (Mehis Merilaine, 50 182 59) kas Paide keskväljakul koha peal või telefoni teel laupäeval hiljemalt kell 9:30.

 

Meeste seas liitus viimasel hetkel osalejate nimekirjaga ka meie esipaar, Gerardo’s Toys rannavolle duot Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar, kes mängisid veel neljapäeval Ungaris Siófokis toimunud CEV Satellite turniiril. Paraku piirdusid meie mehed ühe matšiga, jäädes põhiturniirile pääseja määranud kohtumises alla Austria duole Alexander Huber ja Julian Hörl. 

Lisaks on Paides kohal Rauno Tamme ja Dmitri Korotkov, kes võidutsesid eelmisel nädalavahetusel Võrus peetud Nathan Cup’ il ja tahavad võiduseeriat kindlasti ka Paides pikendada. Esikohta noolivad kindlasti Aleksei Povjakel ja Maksim Petrov ning Mihkel Tanila ja Kaspar Pomerants. Mõlemal paaril on sellest hooajast juba ette näidata ühe etapi teine koht. Kolme etapi järel sarja üldarvestuses esikohta hoidev Rein Tiisaar mängib Paides Kaarel Pomerantsiga. Kõiki võistlusele registreerunud meespaare saab vaadata SIIT.

Naistest on kahe viimase etapi võidud läinud Lätti, ent sel korral lõunanaabreid kaasa tegemas ei ole. Peapretendedid troonile on kindlasti sarja suveräänsed liidrid Heleene Hollas ja Liisa Soomets, kes võitsid sarja avaetapi ja olid kahel järgmisel teised. Neile pakuvad teiste seas konkurentsi avaetapi finalistid Mari-Liis Graumann ja Kristi Nõlvak ning rahvusnaiskonna õdede duo Liis ja Kadi Kullerkann. Kõik etapile registreerunud naispaarid on nähtavad SIIT.

 

Kokku koosneb rannavolle karikasari tänavu kuuest etapist, kulmineerudes 4. ja 5. augustil Kuressaare keskväljakul toimuvate Eesti meistrivõistlustega. Täpsemat infot sarja kohta saab aadressilt http://www.volley.ee/rannavolle-karikasari?l=est ja rannavolle Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/eestirannavolle/?fref=ts.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

 

Rannavolle Karikasari 2017 kalender:

10.06-11.06 Premium 7 Cup – Tartu Raekoja plats.

17.06-18.06 Danpower Cup – Võru Tamula järv

8.07-9.07 Nathan Cup – Pärnu rand

15.07-16.07 Värska Vesi Cup – Paide keskväljak

29.07 Sportlandi Rannakuningas ja rannakuninganna – Võsu (Rannafest)

4.08-5.08 TradeHouse Cup – Kuressaare keskväljak (Eesti meistrivõistlused)

Kommenteeri uudist

Kodune rannavolle karikasari reisib Eestimaa südamesse