Eesti Võrkpalli Liit ja Kohila Võrkpalliklubi kutsuvad kõiki koolide, spordikoolide ja klubide võistkondi Minivõrkpalli Festivalile 2017, mille raames toimuvad nii Mikroliiga Festival kui Eesti noorte 2017 Minivõrkpalli meistrivõistlused U12 (E) vanuseklassile.

Mikroliiga Festival 2017 toimub reedel, 26. mail Kohila välisväljakutel ja on mõeldud 1.-3. klasside õpilastele. Võistkonna koosseisu kuulub minimaalselt neli ja maksimaalselt seitse mängijat. Võistkond tuleb registreerida hiljemalt laupäevaks, 20. maiks internetilehel https://goo.gl/forms/m1R9l4mfELqGgtAl1. Võistluse täpsem ajakava selgub pärast registreerimise lõppu.

Mikroliiga ehk püüdmisega minivõrkpalli puhul on tegemist lihtsustatud minivõrkpallimänguga, kus esimesel ja teisel puutel on lubatud palli püüdmine. Kolmandal puutel tuleb pall määrustepärase söödu või ründelöögiga suunata vastase poolele. Lihtsustatud on ka nõudeid pallingule. Püüdimisega minivõrkpalli reeglitega saab tutvuda http://www.volley.ee/mikroliiga?l=est.

Eesti noorte 2017 Minivõrkpalli meistrivõistlused U12 (E) vanuseklassile toimuvad Kohilas päev hiljem ehk laupäeval, 27. mail. Finaalturniiril pääsevad iga regiooni kaks paremat võistkonda ja toimub kümne võistkonna vaheline finaalturniir. Ajakava ja täpsem turniirisüsteem selgub pärast kõikide osalevate võistkondade selgumist.

Turniiri juhendiga saab tutvuda aadressil: http://www.volley.ee/file.php?feID=85de6bc44ff90c7deee5fb06efe301b0

 

Kommenteeri uudist

Kohila võõrustab mai lõpus Minivõrkpalli festivali