09.05.201920:30

Kui naiste Eesti meistrivõistluste medalistid selgusid  juba kaks nädalat tagasi, siis täna sai punkti 5.-7. koha turniir. Kolme naiskonna osalusel peetud turniiril osutus parimaks Kohila Võrkpalliklubi/E-Service/Briketipoisid.

Kohilannad mängisid täna 3:1 (23, -13, 15, 24) tulemusega üle Audentese SG/Noortekoondise, kes eile tunnistas Tallinna Ülikooli 3:1 (-24, 25, 24, 22) paremust. Turniiri avamängus võitis Kohila esindus 3:2 (19, -21, 22, -18, 10) resultaadiga Tallinna Ülikooli.

Kohilannade jaoks muudab tänase võidu magusamaks teadmine, et neljandas geimis oli Audentese SG /Noortekoondisel seisul 24:22 kasutada kaks geimpalli, et viia kohtumine otsustavasse viiendasse geimi, kuid Kohila võistkond suutis raskest olukorrast välja tulla ja koguda neli vastuseta punkti. Maarja Kerner-Ader tõi täna võitjatele 14, Anni-Ly Abel 13 ja Merilyn Meho 10 punkti. Maren Mõrd lõpetas mängu Audentese SG /Noortekoondise poolel 17, Kätriin Põld 13 ja Ragne Rahuoja 12 punktiga.

Kolmest mängust koosnenud turniiril kaks võitu ja viis punkti kogunud Kohila Võrkpalliklubi/E-Service/Briketipoisid lõpetas hooaja viienda kohaga. Ühe mängu võitnud ja neli punkti saavutanud Tallinna Ülikool oli kuues ning kaks 1:3 kaotust saanud Audentese SG /Noortekoondis seitsmes.

Eesti meistriks krooniti tänavu tiitlit kaitsnud Tartu Ülikool/Bigbank. TalTech/Tradehouse teenis hõbe- ja Saaremaa pronksmedali. Kaheaastase vaheaja järel taaskord poolfinaali jõudnud Famila/Võru Võrkpalliklubi hõivas neljanda koha.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

5.-7. koha turniiri tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
18.aprill 2019 kell 19:00 Kohila Spordikompleks Kohila VK/E-Service/Briketipoisid Tallinna Ülikool 3:2 (19, -21, 22, -18, 10)
8.mai 2019 kell 17:30 Sõle Spordikeskus Tallinna Ülikool Audentese SG /Noortekoondis 3:1 (-24, 25, 24, 22)
9.mai 2019 kell 19:00 Kohila SH Audentese SG /Noortekoondis Kohila VK/E-Service/Briketipoisid 1:3 (-23, 13, -15, -24)