09.03.201914:00
Ülenurme (Foto: skduo.ee)

Naiste esiliiga poolfinaalseeria Ülenurme ja tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi vahel kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, mille lahendus tuli alles kuldses geimis.

Põhiturniiri parim Ülenurme vajas eilsest vastasseisust põhiturniiri neljanda Peetri Võrkpalliklubi vastu esmalt 3:0 või 3:1 võitu, et siis kuldses geimis edasipääsu püüda. Esimese ülesandega sai kodusaalis mänginud Ülenurme edukalt hakkama, kui neljageimilises kohtumises oldi külalistest 3:1 (20, -18, 24, 14) üle. Seejärel peetud kuldses geimis Ülenurme enam midagi juhuse hooleks ei jätnud, kindlustades 15:3 resultaadiga koha finaalis. Esmaspäeval peetud seeria avamängus võttis 3:0 (18, 22, 21) võidu kodupubliku ees mänginud Peetri esindus.

Teises poolfinaalpaaris põhiturniiri teise Gerardo's Toys/Neemeco ja kolmanda Sparta vahel on peetud avavaatus, mis lõppes kodusaalis mänginud Sparta 0:3 (-18, -18, -22) kaotusega. Seeria teine kohtumine toimub 11 märtsil kell 18.45 Tallinna 32. Keskkoolis. Gerardo's Toys/Neemecole piisab finaalkoha kindlustamiseks kahest geimivõidust, Sparta peab omakorda võtma 3:0 või 3:1 võidu ja olema parem ka kuldses geimis.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN ja tulemused SIIN

Poolfinaalide ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
4.märts 2019 kell 19:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri VK Ülenurme 3:0 (18, 22, 21)
7.märts 2019 kell 20:00 Sparta Spordihoone Sparta Gerardo's Toys/Neemeco 0:3 (-18, -18, -22)
8.märts 2019 kell 19:00 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Peetri VK 3:1 (20, -18, 24, 14), kuldne geim 15:3
11.märts 2019 kell 18:45 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco Sparta