26.07.201718:25

Kodune Rannavolle karikasari jätkub juba laupäeval, 29. juulil, kui Võsu Rannafestivali raames selguvad Sportlandi Rannakuningas ja -kuninganna. See tähendab ühtlasi, et üle mitme aasta naaseb rannavolle karikasarja niinimetatud King of the beach formaat, mis tähendab, et osalejad ei mängi mitte ühe konkreetse, vaid erinevate paarilistega ja üldjärjestuse parim selgub individuaalselt.

Särava tiitli nimel alustab võistlust 16 mees- ja kaheksa naismängijat, kes on jagatud neljastesse alagruppidesse. Alagruppides mängib iga pallur kolme erineva paarilisega teistega läbi ja kaks paremat pääsevad järgmisse ringi, kus moodustuvad uued nelikud. Igas matšis mängitakse üks geim 21 punktini. 

NB! Kuna turniirile registreerus 20 meesmängijat ja kümme naismängijat, ent formaadi tõttu pääseb osalema vastavalt 16 meest ja kaheksa naist, on tänavuse karikasarja üldarvestuse pingerea alusel hetkel ootelehel Kaarel Pomerants, Siim Põlluäär, Reimo Kuri ja Jarmo Neuhaus, Juta Kraav ja Evely Heliste. Juhul, kui keegi registreerunutest ei saa siiski mingil põhjusel Võsule mängima tulla, tuleks sellest koheselt teavitada võistluste peakohtunikku (Mehis Merilaine, 50 182 59), kes viib osalejate nimekirjas läbi vastavad korrektuurid. Merilaise käest saab ka jooksvalt võistluse ja osalejate kohta kõige operatiivsemat informatsiooni.

Meesteturniir hakkab Võsul laupäeval kell 11:00 (kohaloleku kontroll ja alagruppidesse loosimine kell 10:30), naiste kellaajad on vastavalt 11:30 ja 12:00. Osalustasu on iga mängija kohta kümme eurot. 

Registreerunud mängijatega saab tutvuda vastavalt SIIN ja SIIN, rannavolle karikasarja üldreitingut näeb SIIT.

Kokku koosneb rannavolle karikasari tänavu kuuest etapist, kulmineerudes 4. ja 5. augustil Kuressaare keskväljakul toimuvate Eesti meistrivõistlustega. Täpsemat infot sarja kohta saab aadressilt http://www.volley.ee/rannavolle-karikasari?l=est ja rannavolle Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/eestirannavolle/?fref=ts.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

 

Rannavolle Karikasari 2017 kalender:

10.06-11.06 Premium 7 Cup – Tartu Raekoja plats.

17.06-18.06 Danpower Cup – Võru Tamula järv

8.07-9.07 Nathan Cup – Pärnu rand

15.07-16.07 Värska Vesi Cup – Paide keskväljak

29.07 Sportlandi Rannakuningas ja rannakuninganna – Võsu (Rannafest)

4.08-5.08 TradeHouse Cup – Kuressaare keskväljak (Eesti meistrivõistlused)

 

Kommenteeri uudist

Laupäeval selguvad Võsul Rannakuningas ja -kuninganna