12.01.202019:45
BMF/Rakvere Võrkpalliklubi (Foto: Allan Mehik)

Meeste esiliiga pühapäevased mängud põnevusetendusi ei pakkunud, kui vaid ühes vastasseisus sai näha nelja geimi. Ülejäänud kohtumised lõppesid kolme geimiga.

Kodupublikut rõõmustasid EstNor/Kiili ja seitsmenda järjestikuse võidu võtnud Eesti Maaülikool, võites vastavalt 3:1 (21, 20, -19, 22) Liider/Rae valda ja 3:0 (16, 15, 23) IMsport/Järvamaad. Elia Lulla panustas EstNor/Kiili võitu 19 punkti, Veiko Raaman tõi viienda järjestikuse kaotuse saanud Liider/Rae vallale 17 punkti.

Viiemänguliseks pikenes ka Tallinna Spordikooli kaotusteseeria, kui kodusaalis jäädi 0:3 (-16, -23, -19) alla Saaremaale. Liidrite duellis ei suutnud koduseinte toetust nautinud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi üllatada Tallinna Ülikooli, kui tiitlikaitsja võidunumbrid olid 3:0 (19, 19, 23).

Ainsana kaotuseta püsiv Tallinna Ülikool on võitnud kõik üksteist mängu. Teiseks tõusnud Eesti Maaülikool järgneb kaheksa ja kolmandaks langenud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi samuti kaheksa võiduga. Kaheksa võitu on koos ka neljandal real paikneval Lotustimber/Neemecol. Meeste esiliiga jätkub 18. ja 19. jaanuaril.

Meeste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Pühapäeva tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
12.jaanuar 2020 kell 13:00 Kiili Spordihall EstNor/Kiili Liider/Rae vald 3:1 (21, 20, -19, 22)
12.jaanuar 2020 kell 13:00 Sõle Spordikeskus Tallinna Spordikool Saaremaa 0:3 (-16, -23, -19)
12.jaanuar 2020 kell 13:00 Eesti Maaülikooli spordihoone Eesti Maaülikool IMsport/Järvamaa 3:0 (16, 15, 23)
12.jaanuar 2020 kell 14:00 Rakvere Rahu hall BMF/Rakvere Võrkpalliklubi Tallinna Ülikool 0:3 (-19, -19, -23)