04.10.202019:45

Aadu Luukase karikavõistlustel on selgunud viimane veerandfinalist, kui ainsas eelringi paaris olid vastamisi kaks esiliigaklubi Tallinna Ülikool ja Eesti Maaülikool. Edu saatis Tallinna Ülikooli, kes läheb veerandfinaalis kokku Saaremaa Võrkpalliklubiga.

Esimese mängu võitis Tallinna Ülikool võõrsil tulemusega 3:0 (25:17, 25:20, 25:22) ja täna kodusaalis peetud teise kohtumise samuti 3:0 (25:21, 25:15, 25:12). Täna tõid Sander Steinberg ja Virko Vantsi võitjatele kumbki 12 punkti, Maaülikooli resultatiivseim oli 10 punktiga Johann Olaf Lääne.

Meeskondi osaleb sel aastal Aadu Luukase karikavõistlustel üheksa: meistriliiga klubidest teevad kaasa tiitlikaitsja Bigbank Tartu, Saaremaa Võrkpalliklubi, Pärnu Võrkpalliklubi, TalTech, Selver Tallinn ning esiliigast Viljandi Võrkpalliklubi, LotusTimber/Neemeco, Tallinna Ülikool ja Eesti Maaülikool. 

2019. aasta karikavõistluste finalistid ehk Bigbank Tartu ja Saaremaa VK alustavad veerandfinaalidest ja loositi tabeli erinevatele pooltele (kohad 1 ja 2). Ülejäänud meistriliiga klubid alustavad samuti veerandfinaalidest ja loositi kohtadele 3 kuni 5. Kõik ülejäänud Eesti karikavõistlustele registreerunud võistkonnad loositakse tabelisse kohtadele alates 6.

Vaata ajakava ja tulemusi.

Ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK - Tallinna Ülikool

Selver Tallinn - Pärnu VK

Alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TalTech - Viljandi VK

LotusTimber/Neemeco - Bigbank Tartu

Kommenteeri uudist

Maaülikoolist jagu saanud Tallinna Ülikool pääses Aadu Luukase karikavõistlustel veerandfinaali