24.11.201919:15
Tallinna SK - BMF/Rakvere VK (Foto: Vladislav Musakko)

Meeste esiliigas toimus täna viis mängu, millest koguni kolm lõppesid viiendas geimis. Ülejäänud kahes kohtumises selgus võitja kolme geimiga.

Ainsatena suutsid koduväljakul edukad olla Tallinna Spordikool ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi, kes võitsid vastavalt 3:2 (21, -19, 23, -15, 19) Võru Võrkpalliklubi/Werro ja 3:2 (22, -17, -16, 24, 10) EstNor/Kiili.

Kolmas viiegeimiline lahing toimus Kuressaares, kus koduvõistkond Saaremaa jäi 2:3 (22, -22, 24, -22, -11) alla LotusTimber/Neemeco SK-le. Villu Vahter tõi võitjatele 23 ja Siim Olavi Rantanen kaotajatele 28 punkti. Audentese SG/Noortekoondis kaotas kodupubliku ees 0:3 (-19, -21, -21) Liider/Rae vallale ja IMsport/Järvamaa 0:3 (-23, -12, -16) BMF/Rakvere Võrkpalliklubile. Rakvere parimaks tõusis 11 punkti kogunud Mihkel Hiielaid, Kaur Koiduste panustas IMsport/Järvamaa tulemusse 9 punkti.

Viis võitu on koos nii Tallinna Ülikoolil kui Tallinna Spordikoolil, BMF/Rakvere VK ja LotusTimber/Neemeco SK järgnevad nelja võiduga. Meeste esiliiga jätkub 30. novembril.

Meeste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.