06.12.201218:16

Esimene geim algas paremini Itaalia meeskonnale, kui kätte võideldi 7:4 ja 13:10 eduseis. Martti Juhkami kaks serviässa tõid tabloole 13:13 viigiseisu, kuid seejärel läks Piacenza oma teed. 15:13 eduseis kasvas kiirelt 20:15-ni ning avageim lõppes itaallaste 25:17 võiduga.

Teine geim oli tasavägine kuni seisuni 7:7, misjärel läks Piacenza 12:8 juhtima. Itaalia võistkonna 4-5 punktiline eduseis püsis teise tehnilise vaheajani (16:11) ning 25:18 geimivõiduga asuti mängu 2:0 juhtima.

Kolmas geim oli mängu tasavägiseim, kui Selver jõudis 9:13 ja 19:24 kaotusseisut veel kahe punkti kaugusele (22:24), kuid Piacenza 25:22 geimivõit tähendas külalistele 3:0 mänguvõitu. Korduskohtumine on kavas 13. detsembril Itaalias.

Koduvõistkonna parimana kogus Argo Meresaar 11 punkti, Martti Juhkami ja Andri Aganits lisasid vastavalt 9 ja 8 punkti. Üleplatsimängijana tõi Alessandro Fei 15 silma. Selver ületas nimekaid vastaseid vastuvõtul (50%-41%), samuti löödi seitse serviässa vastaste kolme vastu. Blokis jäid 12-6 peale külalised, lisaks oli itaallastel parem rünnakuprotsent 49-33.

"Lõpptulemus oli see, mida oodata võis. Meil õnnestus hästi serv, mida oli lubatud riskeerivalt lüüa. Ka kordusmängus lähme riskeerima ja endale võimalikult palju kasu lõikama," rääkis Selveri peatreener Avo Keel vahetult pärast mängu.

Sport.err.ee videokokkuvõte tänasest mängust asub SIIN.