02.10.202012:45
TalTech/Tradehouse (Foto: Gertrud Alatare)

Laupäeval stardib naiste Balti liiga uus hooaeg, mille osalevate klubide koguarv on võrreldes eelmise aastaga jäänud samaks - liigas osaleb 9 võistkonda. 

Eesti võistkondadest osalevad tänavu Balti riikide ühisturniiril eelmise hooaja finalist TalTech/Tradehouse, eelmise hooaja kolmas Tartu Ülikool/Bigbank ja üheksas Audentese SG/Noortekoondis. Lisaks kolmele Eesti naiskonnale hakkavad esikohta püüdma kaks Leedu ja neli Läti klubi. 

Avanädalavahetusel on kavas kolm vastasseisu, millest üks peetakse Eestis. Laupäeval mängivad omavahel Läti klubid Jelgava ja RSU/MVS, pühapäeval võõrustab Jelgava tiitlikaitsja Riia Võrkpallikooli. Pühapäevases teises mängus lähevad vastamisi Tartu ja TalTech, kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 13. Võistkondade peatreenerite hooajaeelsed kommentaarid on leitavad SIIN

Põhiturniiril kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad mängivad seejärel kahe võiduni peetavates veerandfinaalides järgnevalt: 1. ja 8., 2. ja 7., 3. ja 6., 4. ja 5., 9. ja 10. koha saajad edasi ei mängi. Finaalturniir toimub nelja naiskonna osalusel 13.-14. märtsil.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Kommenteeri uudist

Naiste Balti liiga avanädalavahetus toob TalTechi ja Tartu vastasseisu