03.11.201916:10
Famila/Võru Võrkpalliklubi (Foto: Allan Mehik)

Famila/Võru Võrkpalliklubi saavutas naiste Eesti meistrivõistlustel teise võidu, millega tõusti turniiritabeli liidriks. Võrulannad oli neljageimilises mängus paremad võiduta jätkavast Tallinna Ülikoolist.

Võõrsil mänginud Võru naiskonna jaoks algas kohtumine hästi, kui avageim võideti 25:14 tulemusega. Teises geimis oli omakorda 25:22 resultaadiga parem Tallinna Ülikool. Seejärel oli taaskord edukam Võru esindus, saavutades kolmanda geimi 25:23 ja neljanda 25:22 paremusega 3:1 (14, -22, 23, 22) võidu.

Külaliste edusse andis suurima panuse Mari-Liis Graumann, kes kogus 20 punkti ja jäi 16-ga plussi. Viis pallinguässa löönud Margot Saharov lisas omadele 19 ja Haide Haring 10 punkti. Johanna Maar tõi koduvõistkonnale 19, Janely Simenson-Plakso 11 ja Stefi Siht 10 punkti. Võrulannad olid heas hoos servil, kus koguti 17 punkti ja eksiti 10 korral. TLÜ lõi omakorda 8 ässa, eksides seejuures 15 korral.

Kolmest mängust kaks võitnud Famila/Võru Võrkpalliklubi hoiab esikohta. Järgnevad TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank ühe võiduga, TLÜ on kaotanud mõlemad mängud. Audentese SG/Noortekoondisel on kirjas üks kaotus.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN.