22.09.202008:35

Esmaspäeval sai alguse naiste esiliiga uus hooaeg, kui esimestena käisid väljakul Sparta ja Pärnu Spordikool.

Tänavusel hooajal on naiste esiliigas võistlemas kaheksa võistkonda, kes esmalt mängivad ühe ringi kõik-kõigiga läbi. Seejärel toimuvad play-off mängud.

Esimeses mängus tundis võidurõõmu 2017. aasta naiste esiliiga võitja Sparta, kes oli kodusaalis toimunud kohtumises neljas geimis üle Pärnu Spordikoolist. Avageimi kaotasid võõrustajad 15:25 tulemusega. Teise geimi võitis koduvõistkond Sparta 25:18, kolmanda 25:19 ja neljanda 25:17 tulemusega, saavutades seega 3:1 (-15, 18, 19, 17) võidu.

Järgmine naiste esiliiga mäng on kavas 26. septembril, kui Sõle Spordikeskuses lähevad vastamisi Tallinna Spordikool ja Lõunakeskus Tartu.