01.10.201912:10
Sparta

Naiste esiliigas toimus pühapäeval kaks ja esmaspäeval üks mäng, kui võiduni jõudsid Dorpat/Tartu vald/TKSK, Sparta ja Pärnu Spordikool.

Pühapäevastest kohtumistest oli põnevaim Tallinna 32. Keskkoolis toimunud vastasseis, mis lõppes alles viiendas geimis. Kodupubliku kurvastuseks ei suutnud Gerardo's Toys/Neemeco tasavägist mängu enda kasuks pöörata, leppides lõpuks Dorpat/Tartu vald/TKSK vastu 2:3 (-23, 20,-18, 21, -12) kaotusega. Võistluspäeva teises mängus võttis Sparta kodusaalis 3:1 (24, 19, -31 15) võidu Jõhvi Spordikooli üle.

Esmaspäeval kohtusid Ehte Humanitaargümnaasiumis VK Kramp N1 ja Pärnu Spordikool. Kuigi koduvõistkond Kramp asus mängu 27:25 geimivõiduga juhtima, siis kolmes järgnevas olid paremad külalised, kes võtsid 3:1 (-25, 16, 24, 22) võidu.

Kolmapäeval kell 18.45 kohtuvad Tõrvandi Spordihoones tiitlikaitsja Ülenurme ja Peetri Võrkpalliklubi. 3. oktoobril kell 17.30 mängivad Jõhvi Spordihallis koduvõistkond Jõhvi Spordikool ja Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool.