22.01.201912:25
Gerardo's Toys/Neemeco (Foto: Gertrud Alatare)

Naiste esiliigas toimus kaks mängu, milles olid võidukad Sparta ja Gerardo's Toys/Neemeco. Pärast eilset on põhiturniiril pidamata veel viis vastasseisu.

Eilses kohtumises turniiritabelis kolmandal kohal paiknev Gerardo's Toys/Neemeco kaks kohta madalamal asuvale VK Kramp N1-le geimi ei loovutanud, võttes kodupubliku abiga kindla 3:0 (18, 14, 18) võidu.

Gerardo's Toys/Neemeco käis platsil ka möödunud neljapäeval, kui võõrsil mindi vastamisi turniiritabeli teise naiskonna Spartaga. Esimese ja teise geimi 25:20 tulemusega võitnud Sparta jäi kolmandas peale 25:23 resultaadiga, saavutades seega 3:0 (20, 20, 23) võidu.

Teisel kohal jätkaval Spartal on kuuest mängust kirjas 12 ja kolmandal kohal püsival Gerardo's Toys/Neemecol seitsmest mängust 10 punkti. VK Kramp N1 on viiendana kogunud kolm punkti. 28. jaanuaril võõrustab neljandal kohal paiknev tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi Spartat.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
17.jaanuar 2019 kell 20:00 Sparta Spordihoone Sparta Gerardo's Toys/Neemeco 3:0 (20, 20, 23)
21.jaanuar 2019 kell 18:45 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco VK Kramp N1 3:0 (18, 14, 18)
28.jaanuar 2019 kell 19:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri VK Sparta