07.03.202013:55
Pärnu Spordikool

Naiste esiliiga põhiturniiri viimases kohtumises oli edukas Pärnu Spordikool, tagades võiduga tiitlikaitsja Ülenurme üle A-alagrupi esikoha. Ühtlasi said selgeks alagruppide lõppjärjestused ja veerandfinaalide koosseisud.

Võõrsil mänginud Ülenurme võitis eilses vastasseisus ühe geimi, kui Pärnu võistkonnale kaotati 1:3 (-14, 23, -24, -24) tulemusega. Pärnu oli võidukas ka esimeses omavahelises mängus, saavutades võõrsil 3:0 (23, 23, 21) võidu.

A-alagrupi parim Pärnu läheb kahemängulises (kodus ja võõrsil) veerandfinaalseerias vastamisi B-alagrupi neljandana lõpetanud Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikooliga. Ülenurme (A-alagrupi teine) kohtub veerandfinaalis Dorpat/Tartu vald/TKSK-ga (B-alagrupi kolmas), Peetri Võrkpalliklubi (A-alagrupi kolmas) Spartaga (B-alagrupi teine) ja Viljandi Metall (A-alagrupi neljas) Gerardo's Toys/Neemecoga (B-alagrupi esimene).