06.11.201920:25
Saaremaa - VK Kramp (Foto: Allan Mehik)

Naiste karikavõistlustel selgus täna kolmas poolfinalist, kui veerandfinaalseeria korduskohtumises läksid vastamisi VK Kramp N1 ja Audentese SG /Noortekoondis. Üllatust ei sündinud ja favoriit Audentese SG/Noortekoondis liikus edasi nelja parema hulka.

Kaks nädalat tagasi toimunud veerandfinaalseeria avamängus Audentese SG/Noortekoondis vastasele geimi ei loovutanud, kui esiliigas osalevast Krambist oldi kodusaalis üle 3:0 (19, 22, 21) tulemusega. Ka võõrsil peetud korduskohtumises eeldatav favoriit Audentese SG/Noortekoondis ennast üllatada ei lubanud, saavutades kindla 3:0 (17, 18, 15) võidu.

Eva Liisa Kuivonen ja Maren Mõrd tõid võitjatele 10 ning Ingrit Lang ja Maret Kuuse kaotajatele 6 punkti. Audentese SG/Noortekoondis oli vastasest selgelt parem rünnakul, kui punktiks löödi 44% sooritustest. Kramp realiseeris vaid 27% rünnakutest.

Audentese SG/Noortekoondist ootab poolfinaalis vastasseis tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbankiga, teisel tabelipoolel jõudis kahe võiduga poolfinaali TalTech/Tradehouse. Neljas poolinalist selgub Võrus, kui teistkordselt lähevad vastamisi Gerardo`s Toys/Neemeco ja Famila/Võru Võrkpalliklubi. Avamängu võitis 3:2 tulemusega Tallinna võistkond.