17.12.201920:30
TalTech/Tradehouse (Foto: skduo.ee)

Tänavuse hooaja naiste karikavõitja selgitavad 29. detsembril peetavas finaalis tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank ja TalTech/Tradehouse. Samad naiskonnad kohtusid finaalis ka eelmisel aastal.

Kui Tartu naiskond kindlustas finaalkoha juba 1. detsembril, siis täna pidasid poolfinaalseeria kordusmängu avavaatuses 3:0 võidu saavutanud TalTech/Tradehouse ja esiliigas osalev Gerardo`s Toys/Neemeco. Kahes esimeses geimis ei olnud võõrsil mänginud Gerardo`s Toys/Neemecol lootustki TalTechile vastu saada. Geimides koguti vastavalt üheksa ja üksteist punkti. Kolmandas geimis sai publik näha põnevamat vastasseisu, mis lõppes siiski võõrustajate kindla 25:17 paremusega. Kogu kohtumise kaotasid külalised seega 0:3 (9:25, 11:25, 17:25) tulemusega.

Võitjate parim oli 15-st tõstest 8 punktiks löönud oktoobrikuu parim mängija Kristel Moor. Lisaks temalt ka kaks edukat sulustamist. Külaliste poolel keegi kahekohalise saldoni ei jõudnud, resultatiivseimad olid kuuega Keiu Kasch ja Kristiina Pullerits.

29. detsembril kell 14 Saku Suurhallis peetavas finaalis hakkab Tartu Ülikool/Bigbank seega kaitsma 2018. ja 2017. aastal võidetud esikohta, TalTech/Tradehouse proovib omakorda 2014. ja 2015. aasta tiitli kõrvale lisada kolmanda täistabamuse.

Karikavõistluste ajakava on nähtav SIIN ja tulemused SIIN

Poolfinaalide ajakava ja tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
30.november 2019 kell 12:00 Tartu Ülikooli Spordihoone TÜ/Bigbank Audentes SG/Noortekoondis 3:0 (17, 20, 8)
1.detsember 2019 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentes SG/Noortekoondis TÜ/Bigbank 0:3 (-12, -18, -23)
12.detsember 2019 kell 19:00 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco TalTech/TRADEHOUSE 0:3 (-20, -13, -15)
17.detsember 2019 kell 19:30 TalTech Spordihoone TalTech/TRADEHOUSE Gerardo's Toys/Neemeco 3:0 (9, 11, 17)