19.08.202009:40

  Augusti alguses Raplamaal Kuimetsas toimunud SK Tatsi võrkpallilaagris osalesid ka Narva Spordikooli treeneri Andrei Mihhini juhendatavad võrkpallipoisid.

  Eesti Võrkpalli Liit võimaldas koostöös Integratsiooni Sihtasutuse ja Kultuuriministeeriumiga Narva võrkpallilastel kaasa lüüa Kuimetsa treeninglaagris. Treener Andrei Mihhini juhtimisel osalesid tosin narvalast nädala jooksul ühistreeningutes koos SK Tatsi samavanuste poistega.

  "Oleme väga tänulikud sellise laagri korraldamise eest, jäime toimunuga väga rahule," ütles treener Andrei Mihhin ning kiitis Kuimetsa olme- ja treeningtingimusi taevani. "Meie poisid said esmakordselt treenida servikahuriga - see meeldis neile väga," tõi Mihhin välja poiste hulgas palju elevust tekitanud "laagri naela."

  Kogenud Narva treeneri sõnul kasutasid nad Kuimetsa laagrit ettevalmistuseks sügisel algavaks hooajaks. Ka laagriülema, SK Tatsi pealiku Raigo Tatriku sõnul oli selle laagri raskuspunkt suunatud just tihedale treeningprogrammile. Tõsi, ka treeningvälisel ajal leidus poistel kuhjaga tegevust. "Vabal ajal said poisid omavahel malet ja jalgpalli mängida, selle käigus said Narva lapsed kindlasti ka oma eesti keelt harjutada," kinnitas Tatrik.

  "Kuimetsas õppisid poisid võrkpallist palju paremini aru saama, nad mõistsid, miks nad seal on ja mis peab edaspidi tegema, et paremaks saada," sõnas Mihhin.

  Treener Andrei Mihhini sõnul oli poiste jaoks suureks elamuseks 5. augustil Paides toimunud Eesti ja Läti rahvusnaiskonna kohtumisele koha peal kaasa elamine. "Poisid ei olnud kunagi nii kõrgel tasemel naiste võrkpalli näinud ja olid väga üllatunud mängu kõrge taseme üle," ütles Mihhin ning lisas, et sellised ühislaagrid võiksid tulevikus saada juba meeldivaks ja vajalikuks traditsiooniks.

   

  Kommenteeri uudist

  Narva poisid said Kuimetsa võrkpallilaagris esmakordselt proovida pallikahurit