08.11.201912:35

U16, U18 ja U20 vanuseklassi noorte Eesti karikavõistluste auhinnalaua katab tänavu Võru Coop. Võitjaid ootavad stiilsed karikavõitjate T-särgid ning esikolmikusse jõudnuid ka mugavad ja praktilised Asicsi võrkpallisokid.

Võru Coopi juhatuse liikme Taago Taaberi sõnul toetavad nad meelsasti Eesti noortevõrkpalli, kuna rahvuskoondiste viimaste aastate edu taustal ei tohi unustada ka tuleviku tegijaid. "Tõenäoliselt on võrkpalli näol tegemist Eesti hetke edukaima pallialaga. Selle tõestuseks on ka tohutud fänniarmeed, mis võistkondadega kaasas käivad," sõnab Taaber, kes nõustub ka EVF-i noorteturniiride värske sloganiga: paneme uued tähed särama!

EVF-i president Hanno Pevkur peab lõunaeestlaste ettevõtlikust vägagi tervitatavaks: "Tore, et väikelinna tublid ettevõtjad on võtnud südameasjaks Eesti noortevõrkpalli toetamise ja ehk motiveerib see nende eeskuju ka teisi firmasid noortevõrkpalli arendamisele õlga alla panema," loodab Pevkur.

Võrkpallilinn Võru näitab eeskuju

Võru on teada-tuntud võrkpallilinn, kust on liikvele läinud ka tänased koondislased Robert Täht ja Henri Treial. Aga ka naiste poolelt Eliise Hollas ja Kaisa Bahmatšev. "Praegu on Võrus väga edukas esiliiga klubi Võru VK/Werro, kus on tegevad nii noored hakkajad kui ka vanemad harrastajad. Tahtmist on palju ja loodetavasti innustab see ka noori võrkpalli poole vaatama. Kindlasti jääb Võru võrkpallilinnaks ka tulevikus," on Taaber veendunud.

EVF-i noortetöö arengujuht Rando Soome kiidab oma sünnilinna ettevõtjate ambitsioonikat plaani. "On meeldiv tõdeda, et väikelinna kaubanduse lipulaeval Coopil jätkub julgust ja tahet vaadata noortevõrkpallile terve vabariigi perspektiivis," sõnab Soome.

Taago Taaberi sõnul on nad viimastel aastatel väga hoolikalt kaalunud erinevate toetuste jagamist. "Kuna noored on meie tulevik, siis pöörame ennekõike pilgu just neile," kinnitab Taaber.

EVF tänab Võru Coopi koostöö esimeste sammude eest ning loodetavasti rõõmustavad ka arvukad Eesti karikavõistlustel osalevad noored auhinnalaua rammusamaks muutumise üle.

Kommenteeri uudist

Noorte Eesti karikavõistluste auhinnalaua katab Võru Coop