21.07.201914:30
U-14 vanuseklass

Noorte rannavõrkpalli karikavõistlused jätkusid Elvas laupäeval U-18 ja U-14 vanuseklassiga. Pühapäeval võistlevad kuni 16-aastased noored.

Kuni 18-aastaste tütarlaste turniiril jõudsid finaali Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor ning Maren Mõrd ja Ragne Rahuoja. Poolfinaali võidust hoogu saanud Jürgenson ja Pihor võitsid finaali 2:0 tulemusega ja saavutasid esikoha. Pronksikohtumisest väljusid võitjana Karolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova, kes mängisid 2:0 üle Ave Kuuse ja Karolina Kibbermanni.

Kuni 18-aastaste poeglaste finaali võitsid Egor Šarovin ja Aleksandr Ruhmanov, kes ei kaotanud turniiri jooksul geimigi - finaalis alistati 2:0 resultaadiga Martins Auzins ja Gustavs Auzins. Pronksmedali võitlesid välja Meris Pärna ja Kirill Balihhin, kes olid kolmanda koha vastasseisus 2:0 üle paarist Sergei Richagov ja Mihhail Sivak

Kuni 14-aastaste tüdrukute turniiril jõudsid 13 paari konkurentsis finaali karikasarja üldjärjestuse esimesed Kaisa Rei ja Emma Vilberg ning reitingu teised Lisandra Tatrik ja Mirjam Karoliine Kask. 2:0 võiduga saavutasid esikoha Rei ja Vilberg. Kolmandaks tulid Rebecca Pent ja Merili Heinaru, kes võitsid proksimatšis 2:0 paari Carmel Vares ja Sandra Talver.

Kuni 14-aastaste poiste turniiril oli võistlustules 16 võistkonda, tihedas konkurentsis jõudsid finaali Paul Mihkel Maasalu ja Sten-Markus Taasväli ning Edvards Krumins ja Matiss Salkovskis. Maasalu ja Taasväli pidid tunnistama lõunanaabrite 2:0 paremust, tasuks seega hõbemedal. Emotsionaalse pronksimatši suutsid kahepunktilise paremusega enda kasuks kallutada Nikita Soloviev ja Rodion Rumyiantsev, kes võitsid tasavägises kohtumises Karl Erik Läänaru ja Ranel Rahuoja.