NIVEA Naiste Meistriliiga 2006/2007
PLAY-OFF MÄNGUDE KOONDTABEL (22.04.2007.)
Koondtabelis liidetakse mängija poolt võidetud rünnaku-, bloki- ja servipunktid.
KOHT |
MÄNGIJA |
KLUBI |
PUNKTID |
1 |
Elis Tenis |
TÜ/Eeden |
117 |
2 |
Aigi Ermel |
TÜ/Eeden |
110 |
3 |
Helina Klaassen |
TÜ/Eeden |
96 |
4 |
Polina Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
83 |
5 |
Katrin Kõverjalg |
TLÜ/Cartini |
78 |
6 |
Heidi Luks |
Noortekoondis |
66 |
7 |
Kristiina Raap |
TLÜ/Cartini |
66 |
8 |
Maarja Kerner |
Viljandi Metall/Näitused |
59 |
9 |
Annika Raadik |
Falck Pärnu VK |
58 |
10 |
Evelin Lepa |
TLÜ/Cartini |
58 |
11 |
Mari-Liis Graumann |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
58 |
12 |
Dorit Heinastu |
Falck Pärnu VK |
53 |
13 |
Kadri Kallas |
TÜ/Eeden |
48 |
14 |
Natalja Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
47 |
15 |
Anna Kajalina |
Noortekoondis |
47 |
16 |
Kati Vann |
TLÜ/Cartini |
46 |
17 |
Tatjana Latõševa |
Falck Pärnu VK |
45 |
18 |
Alexandra Ossipovskaja |
Noortekoondis |
43 |
19 |
Siret Rits |
TLÜ/Cartini |
37 |
20 |
Raili Sepp |
Falck Pärnu VK |
36 |
21 |
Karen Kotlov |
Viljandi Metall/Näitused |
36 |
22 |
Karin Vaigla |
TÜ/Eeden |
35 |
23 |
Triin Veidemann |
TÜ/Eeden |
34 |
24 |
Piret Rattasepp |
Noortekoondis |
33 |
25 |
Kaisa Orav |
Viljandi Metall/Näitused |
33 |
26 |
Loore Mengel |
Viljandi Metall/Näitused |
32 |
27 |
Keesi Pära |
TLÜ/Cartini |
31 |
28 |
Reelika Raap |
Noortekoondis |
29 |
29 |
Keiu Põlluveer |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
29 |
30 |
Aiki Lai |
TÜ/Eeden |
24 |
31 |
Sille Raid |
Falck Pärnu VK |
23 |
32 |
Kristiina Ehapalu |
TÜ/Eeden |
17 |
33 |
Egle Püvi |
Noortekoondis |
16 |
34 |
Liana Kipper |
TLÜ/Cartini |
15 |
35 |
Kärt Kelder |
Noortekoondis |
15 |
36 |
Kädi Raud |
Viljandi Metall/Näitused |
15 |
37 |
Anu Ennok |
Noortekoondis |
15 |
38 |
Julija Mõnnakmäe |
Falck Pärnu VK |
14 |
39 |
Kaisa Õunpuu |
Noortekoondis |
12 |
40 |
Erle Püvi |
Noortekoondis |
11 |
41 |
Oksana Bosjanok |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
11 |
42 |
Katrin Ottis |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
11 |
43 |
Anna-Kristiina Nosko |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
9 |
44 |
Terje Palu |
Falck Pärnu VK |
7 |
45 |
Raili Juurikas |
TLÜ/Cartini |
6 |
46 |
Liina Uibopuu |
TÜ/Eeden |
5 |
47 |
Kärt Lepiku |
Falck Pärnu VK |
5 |
48 |
Annika Antonova |
TLÜ/Cartini |
5 |
49 |
Diana Logovaja |
Viljandi Metall/Näitused |
4 |
50 |
Sylva Peedimaa |
Viljandi Metall/Näitused |
4 |
51 |
Tatjana Savina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
4 |
52 |
Margit Keerutaja |
Viljandi Metall/Näitused |
3 |
53 |
Triin Kuusk |
TÜ/Eeden |
1 |
54 |
Pirgit Purju |
TLÜ/Cartini |
1 |
55 |
Krista Vahter |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
56 |
Kristi Vink |
TÜ/Eeden |
1 |
RÜNNAKUPUNKTID
KOHT |
MÄNGIJA |
KLUBI |
RÜNNAKU-PUNKTID |
1 |
Elis Tenis |
TÜ/Eeden |
96 |
2 |
Aigi Ermel |
TÜ/Eeden |
88 |
3 |
Polina Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
76 |
4 |
Helina Klaassen |
TÜ/Eeden |
66 |
5 |
Kristiina Raap |
TLÜ/Cartini |
60 |
6 |
Evelin Lepa |
TLÜ/Cartini |
53 |
7 |
Mari-Liis Graumann |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
51 |
8 |
Katrin Kõverjalg |
TLÜ/Cartini |
50 |
9 |
Maarja Kerner |
Viljandi Metall/Näitused |
49 |
10 |
Dorit Heinastu |
Falck Pärnu VK |
47 |
11 |
Heidi Luks |
Noortekoondis |
45 |
12 |
Annika Raadik |
Falck Pärnu VK |
44 |
13 |
Tatjana Latõševa |
Falck Pärnu VK |
40 |
14 |
Kati Vann |
TLÜ/Cartini |
40 |
15 |
Alexandra Ossipovskaja |
Noortekoondis |
36 |
16 |
Natalja Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
34 |
17 |
Kadri Kallas |
TÜ/Eeden |
32 |
18 |
Anna Kajalina |
Noortekoondis |
32 |
19 |
Karen Kotlov |
Viljandi Metall/Näitused |
29 |
20 |
Reelika Raap |
Noortekoondis |
27 |
21 |
Karin Vaigla |
TÜ/Eeden |
27 |
22 |
Kaisa Orav |
Viljandi Metall/Näitused |
23 |
23 |
Piret Rattasepp |
Noortekoondis |
23 |
24 |
Keesi Pära |
TLÜ/Cartini |
20 |
25 |
Triin Veidemann |
TÜ/Eeden |
20 |
26 |
Loore Mengel |
Viljandi Metall/Näitused |
20 |
27 |
Raili Sepp |
Falck Pärnu VK |
18 |
28 |
Sille Raid |
Falck Pärnu VK |
17 |
29 |
Keiu Põlluveer |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
17 |
30 |
Aiki Lai |
TÜ/Eeden |
17 |
31 |
Siret Rits |
TLÜ/Cartini |
16 |
32 |
Anu Ennok |
Noortekoondis |
14 |
33 |
Kaisa Õunpuu |
Noortekoondis |
11 |
34 |
Kristiina Ehapalu |
TÜ/Eeden |
10 |
35 |
Liana Kipper |
TLÜ/Cartini |
10 |
36 |
Kärt Kelder |
Noortekoondis |
9 |
37 |
Julija Mõnnakmäe |
Falck Pärnu VK |
9 |
38 |
Kädi Raud |
Viljandi Metall/Näitused |
8 |
39 |
Anna-Kristiina Nosko |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
8 |
40 |
Oksana Bosjanok |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
7 |
41 |
Kristi Vink |
TÜ/Eeden |
7 |
42 |
Erle Püvi |
Noortekoondis |
7 |
43 |
Katrin Ottis |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
6 |
44 |
Annika Antonova |
TLÜ/Cartini |
5 |
45 |
Tatjana Savina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
3 |
46 |
Kärt Lepiku |
Falck Pärnu VK |
3 |
47 |
Diana Logovaja |
Viljandi Metall/Näitused |
2 |
48 |
Terje Palu |
Falck Pärnu VK |
2 |
49 |
Egle Püvi |
Noortekoondis |
2 |
50 |
Sylva Peedimaa |
Viljandi Metall/Näitused |
1 |
51 |
Pirgit Purju |
TLÜ/Cartini |
1 |
BLOKIPUNKTID
KOHT |
MÄNGIJA |
KLUBI |
BLOKI-PUNKTID |
1 |
Katrin Kõverjalg |
TLÜ/Cartini |
22 |
2 |
Helina Klaassen |
TÜ/Eeden |
15 |
3 |
Heidi Luks |
Noortekoondis |
14 |
4 |
Raili Sepp |
Falck Pärnu VK |
14 |
5 |
Kadri Kallas |
TÜ/Eeden |
13 |
6 |
Annika Raadik |
Falck Pärnu VK |
12 |
7 |
Siret Rits |
TLÜ/Cartini |
12 |
8 |
Keesi Pära |
TLÜ/Cartini |
11 |
9 |
Keiu Põlluveer |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
11 |
10 |
Aigi Ermel |
TÜ/Eeden |
11 |
11 |
Loore Mengel |
Viljandi Metall/Näitused |
10 |
12 |
Elis Tenis |
TÜ/Eeden |
10 |
13 |
Karin Vaigla |
TÜ/Eeden |
10 |
14 |
Anna Kajalina |
Noortekoondis |
9 |
15 |
Natalja Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
9 |
16 |
Piret Rattasepp |
Noortekoondis |
8 |
17 |
Kristiina Ehapalu |
TÜ/Eeden |
7 |
18 |
Karen Kotlov |
Viljandi Metall/Näitused |
5 |
19 |
Evelin Lepa |
TLÜ/Cartini |
5 |
20 |
Liana Kipper |
TLÜ/Cartini |
5 |
21 |
Aiki Lai |
TÜ/Eeden |
4 |
22 |
Sille Raid |
Falck Pärnu VK |
4 |
23 |
Egle Püvi |
Noortekoondis |
4 |
24 |
Kärt Kelder |
Noortekoondis |
4 |
25 |
Kaisa Orav |
Viljandi Metall/Näitused |
4 |
26 |
Maarja Kerner |
Viljandi Metall/Näitused |
4 |
27 |
Julija Mõnnakmäe |
Falck Pärnu VK |
4 |
28 |
Kädi Raud |
Viljandi Metall/Näitused |
4 |
29 |
Kristiina Raap |
TLÜ/Cartini |
3 |
30 |
Oksana Bosjanok |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
3 |
31 |
Mari-Liis Graumann |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
3 |
32 |
Katrin Ottis |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
3 |
33 |
Tatjana Latõševa |
Falck Pärnu VK |
3 |
34 |
Kärt Lepiku |
Falck Pärnu VK |
2 |
35 |
Alexandra Ossipovskaja |
Noortekoondis |
2 |
36 |
Polina Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
2 |
37 |
Terje Palu |
Falck Pärnu VK |
2 |
38 |
Sylva Peedimaa |
Viljandi Metall/Näitused |
2 |
39 |
Kaisa Õunpuu |
Noortekoondis |
1 |
40 |
Erle Püvi |
Noortekoondis |
1 |
41 |
Dorit Heinastu |
Falck Pärnu VK |
1 |
42 |
Anna-Kristiina Nosko |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
43 |
Kati Vann |
TLÜ/Cartini |
1 |
44 |
Tatjana Savina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
45 |
Triin Veidemann |
TÜ/Eeden |
1 |
SERVIÄSSAD
KOHT |
MÄNGIJA |
KLUBI |
SERVI-ÄSSAD |
1 |
Helina Klaassen |
TÜ/Eeden |
15 |
2 |
Elis Tenis |
TÜ/Eeden |
11 |
3 |
Aigi Ermel |
TÜ/Eeden |
11 |
4 |
Egle Püvi |
Noortekoondis |
10 |
5 |
Siret Rits |
TLÜ/Cartini |
9 |
6 |
Triin Veidemann |
TÜ/Eeden |
7 |
7 |
Heidi Luks |
Noortekoondis |
7 |
8 |
Kaisa Orav |
Viljandi Metall/Näitused |
6 |
9 |
Katrin Kõverjalg |
TLÜ/Cartini |
6 |
10 |
Anna Kajalina |
Noortekoondis |
6 |
11 |
Liina Uibopuu |
TÜ/Eeden |
5 |
12 |
Alexandra Ossipovskaja |
Noortekoondis |
5 |
13 |
Maarja Kerner |
Viljandi Metall/Näitused |
5 |
14 |
Dorit Heinastu |
Falck Pärnu VK |
5 |
15 |
Kati Vann |
TLÜ/Cartini |
5 |
16 |
Polina Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
5 |
17 |
Mari-Liis Graumann |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
4 |
18 |
Raili Sepp |
Falck Pärnu VK |
4 |
19 |
Natalja Bratuhhina |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
4 |
20 |
Erle Püvi |
Noortekoondis |
3 |
21 |
Aiki Lai |
TÜ/Eeden |
3 |
22 |
Kadri Kallas |
TÜ/Eeden |
3 |
23 |
Margit Keerutaja |
Viljandi Metall/Näitused |
3 |
24 |
Kädi Raud |
Viljandi Metall/Näitused |
3 |
25 |
Karin Vaigla |
TÜ/Eeden |
3 |
26 |
Terje Palu |
Falck Pärnu VK |
3 |
27 |
Kristiina Raap |
TLÜ/Cartini |
3 |
28 |
Kärt Kelder |
Noortekoondis |
2 |
29 |
Tatjana Latõševa |
Falck Pärnu VK |
2 |
30 |
Katrin Ottis |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
2 |
31 |
Annika Raadik |
Falck Pärnu VK |
2 |
32 |
Piret Rattasepp |
Noortekoondis |
2 |
33 |
Karen Kotlov |
Viljandi Metall/Näitused |
2 |
34 |
Diana Logovaja |
Viljandi Metall/Näitused |
2 |
35 |
Sille Raid |
Falck Pärnu VK |
2 |
36 |
Reelika Raap |
Noortekoondis |
2 |
37 |
Loore Mengel |
Viljandi Metall/Näitused |
2 |
38 |
Krista Vahter |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
39 |
Oksana Bosjanok |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
40 |
Triin Kuusk |
TÜ/Eeden |
1 |
41 |
Keiu Põlluveer |
Viimsi VK Milstrand/EBS |
1 |
42 |
Sylva Peedimaa |
Viljandi Metall/Näitused |
1 |
43 |
Anu Ennok |
Noortekoondis |
1 |
44 |
Julija Mõnnakmäe |
Falck Pärnu VK |
1 |