Rahvusmeeskonna kohtumised (08.08.2020 seisuga):
Aasta | Vastane | Võidud | Kaotused | Tiitliv. | Maav. | Muud | Kuupäev | Koht |
1992 | Ukraina | 3-1 | x | 29. nov | Tallinn | |||
1992 | Ukraina | 0-3 | x | 25. okt | Kiiev | |||
1993 | Rumeenia | 3-0 | x | 18. apr | Atatürk | |||
1993 | Bulgaaria | 3-2 | x | 19. apr | Atatürk | |||
1993 | Kreeka | 3-0 | x | Türgi | ||||
1993 | Rootsi | 3-2 | x | Türgi | ||||
1993 | Türgi (B-koondis) | 2-3 | x | 20. apr | Atatürk | |||
1993 | Taani | 2-3 | x | Türgi | ||||
1993 | Leedu | 3-0 | x | 21. juuni | Tallinn | |||
1993 | Venemaa | 3-1 | x | 22. juuni | Tallinn | |||
1993 | Läti | 2-3 | x | 23. juuni | Tallinn | |||
1994 | Soome | 2-3 | x | 19. aug | Pärnu | |||
1994 | Soome | 3-1 | x | 20. aug | Pärnu | |||
1994 | Soome | 2-3 | x | 21. aug | Tallinn | |||
1995 | Prantsusmaa | 1-3 | x | 01. mai | Guarda | |||
1995 | Sloveenia | 0-3 | x | 01. mai | Guarda | |||
1995 | Rumeenia | 1-3 | x | 02. mai | Guarda | |||
1995 | Norra | 3-0 | x | 03. mai | Guarda | |||
1995 | Šotimaa | 3-0 | x | 05. mai | Esmoriz | |||
1995 | Suurbritannia | 3-0 | x | 07. mai | Esmoriz | |||
1995 | Leedu | 3-1 | x | |||||
1995 | Leedu | 3-2 | x | 27. apr | Pärnu | |||
1997 | Rootsi | 1-3 | x | 03. mai | Katrineholm | |||
1997 | Taani | 0-3 | x | 01. mai | Lyngby | |||
1997 | Soome | 1-3 | x | 22. apr | Pärnu | |||
1997 | Soome | 3-2 | x | |||||
1997 | Rootsi | 0-3 | x | 26. apr | Tallinn | |||
1997 | Taani | 1-3 | x | 27. apr | Tallinn | |||
1998 | Prantsusmaa | 2-1 | x | 18. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Sloveenia | 0-2 | x | 19. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Belgia | 0-2 | x | 20. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Šveits | 2-0 | x | 22. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Läti | 0-2 | x | 23. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Leedu | 0-2 | x | 24. mai | Bielsko Biala | |||
1998 | Soome | 1-3 | x | 11. mai | Järvenpää | |||
1998 | Soome | 0-3 | x | 12. mai | Hollola | |||
1998 | Läti | 0-3 | x | 07. mai | Pärnu | |||
1998 | Läti | 0-2 | x | 06. mai | Kuressaare | |||
1998 | Soome | 2-1 | x | 13. mai | Vierumäki | |||
1999 | Soome | 1-3 | x | 08. mai | Tartu | |||
1999 | Soome | 2-3 | x | 07. mai | Viljandi | |||
2000 | Soome | 3-2 | x | 04. mai | Porvoo | |||
2000 | Soome | 0-3 | x | 03. mai | Heinola | |||
2000 | Rumeenia | 0-3 | x | 18. juuni | Pärnu | |||
2000 | Inglismaa | 3-0 | x | 04. juuni | Pärnu | |||
2000 | Austria | 3-2 | x | 27. mai | Graz | |||
2000 | Rumeenia | 1-3 | x | 10. juuni | Bukarest | |||
2000 | Läti | 2-1 | x | 12. mai | Riia | |||
2000 | Iisrael | 3-0 | x | 13. mai | Riia | |||
2000 | Läti (juuniorid) | 3-0 | x | 13. mai | Riia | |||
2000 | Läti | 3-2 | x | 14. mai | Riia | |||
2001 | Inglismaa | 3-2 | x | 26. mai | Sheffield | |||
2001 | Austria | 3-0 | x | 03. juuni | Pärnu | |||
2001 | Portugal | 3-2 | x | 04. mai | Faro (Portugal) | |||
2001 | Brasiilia | 0-3 | x | 05. mai | Faro (Portugal) | |||
2001 | Norra | 3-1 | x | 06. mai | Faro (Portugal) | |||
2001 | Soome | 1-3 | x | 16. mai | Pärnu | |||
2001 | Belgia | 0-3 | x | 17. mai | Tallinn | |||
2001 | Venemaa (OM-koondis) | 2-3 | x | 18. mai | Pärnu | |||
2001 | Läti | 0-3 | x | 19. mai | Pärnu | |||
2001 | Tšehhi | 0-3 | x | 20. mai | Tallinn | |||
2001 | Soome | 2-3 | x | 27. apr | Helsingi | |||
2001 | Soome | 1-3 | x | 25. apr | Valkeala | |||
2001 | Türgi | 0-3 | x | 06. juuli | Bursa | |||
2001 | Venemaa | 0-3 | x | 07. juuli | Bursa | |||
2001 | Kreeka | 0-3 | x | 08. juuli | Bursa | |||
2002 | Tšehhi B koondis | 2-3 | x | 05. mai | Brno | |||
2002 | Kreeka | 1-3 | x | 06. mai | Brno | |||
2002 | Taani | 0-3 | x | 07. mai | Brno | |||
2002 | Aserbaidžaan | 3-0 | x | 09. mai | Brno | |||
2002 | Inglismaa | 3-0 | x | 10. mai | Brno | |||
2002 | Küpros | 3-0 | x | 11. mai | Brno | |||
2002 | Soome | 3-2 | x | 02. mai | Pärnu | |||
2002 | Soome | 1-3 | x | 01. mai | Haapsalu | |||
2002 | Läti | 3-1 | x | 14. juuni | Tallinn | |||
2002 | Gruusia | 3-0 | x | 16. juuni | Tallinn | |||
2002 | Aserbaidžaan | 3-0 | x | 15. juuni | Tallinn | |||
2003 | Rootsi | 3-1 | x | 25. apr | Falköping | |||
2003 | Rootsi | 1-3 | x | 27. apr | Falkenbergs | |||
2003 | Soome | 1-3 | x | 03. mai | Pärnu | |||
2003 | Slovakkia | 2-3 | x | 03. mai | Pärnu | |||
2003 | Soome | 1-3 | x | 04. mai | Pärnu | |||
2003 | Slovakkia | 0-3 | x | 06. mai | Pärnu | |||
2003 | Poola | 0-3 | x | 19. mai | Szczyrk | |||
2003 | Poola | 2-3 | x | 20. mai | Szczyrk | |||
2003 | Aserbaidžaan | 3-1 | x | 06. juuni | Riia | |||
2003 | Gruusia | 3-0 | x | 07. juuni | Riia | |||
2003 | Läti | 3-1 | x | 08. juuni | Riia | |||
2003 | Tuneesia | 1-3 | x | 16. juuli | Sousse | |||
2003 | Tuneesia | 1-3 | x | 17. juuli | Sousse | |||
2003 | Tuneesia | 0-3 | x | 19. juuli | Sousse | |||
2003 | Tuneesia | 0-3 | x | 20. juuli | Sousse | |||
2003 | Läti | 3-1 | x | 13. aug | Riia | |||
2003 | Läti | 1-3 | x | 14. aug | Riia | |||
2003 | Läti | 3-0 | x | 29. aug | Pärnu | |||
2003 | Läti | 3-0 | x | 30. aug | Pärnu | |||
2003 | Türgi | 3-0 | x | 07. sept | Pärnu | |||
2003 | Ukraina | 0-3 | x | 16. nov | Tallinn | |||
2003 | Ukraina | 1-3 | x | 17. nov | Tallinn | |||
2003 | Soome | 2-3 | x | 19. nov | Kuopio | |||
2003 | Ungari | 0-3 | x | 20. nov | Kuopio | |||
2003 | Türgi | 0-3 | x | 20. sept | Bursa | |||
2004 | Rootsi | 3-0 | x | 26. apr | Tallinn | |||
2004 | Rootsi | 3-1 | x | 27. apr | Tallinn | |||
2004 | Šotimaa | 3-0 | x | 29. apr | Tallinn | |||
2004 | Šveits | 3-0 | x | 30. apr | Tallinn | |||
2004 | Taani | 3-1 | x | 01. mai | Tallinn | |||
2004 | Rumeenia | 2-3 | x | 03. mai | Tallinn | |||
2004 | Inglismaa | 3-1 | x | 04. mai | Tallinn | |||
2004 | Läti | 3-1 | x | 05. mai | Tallinn | |||
2004 | Ukraina | 1-3 | x | 14. mai | Opava | |||
2004 | Tšehhi | 0-3 | x | 15. mai | Opava | |||
2004 | Sloveenia | 3-1 | x | 16. mai | Opava | |||
2004 | Sloveenia | 0-3 | x | 17. sept | Novo Mesto | |||
2004 | Tšehhi | 1-3 | x | 18. sept | Novo Mesto | |||
2004 | Ukraina | 1-3 | x | 19. sept | Novo Mesto | |||
2005 | Albaania | 3-0 | x | 29. apr | Tallinn | |||
2005 | Iisrael | 3-0 | x | 30. apr | Tallinn | |||
2005 | Bosnia ja Hertsegoviina | 3-0 | x | 01. mai | Tallinn | |||
2005 | Läti | 3-0 | x | 20. mai | Vila do Conde (POR) | |||
2005 | Portugal | 1-3 | x | 21. mai | Vila do Conde (POR) | |||
2005 | Austria | 3-0 | x | 22. mai | Vila do Conde (POR) | |||
2005 | Rootsi | 3-0 | x | 28. mai | Pärnu | |||
2005 | Rootsi | 3-1 | x | 29. mai | Pärnu | |||
2005 | Venemaa | 2-3 | x | 04. juuni | Tallinn | |||
2005 | Venemaa | 2-3 | x | 05. juuni | Rakvere | |||
2005 | Saksamaa | 0-3 | x | 10. juuni | Düren (GER) | |||
2005 | Saksamaa | 1-3 | x | 11. juuni | Düren (GER) | |||
2005 | Soome | 0-3 | x | 18. juuni | Salo (FIN) | |||
2005 | Soome | 1-3 | x | 19. juuni | Vantaa (FIN) | |||
2005 | Saksamaa | 0-3 | x | 25. juuni | Rakvere | |||
2005 | Saksamaa | 3-1 | x | 26. juuni | Rakvere | |||
2005 | Soome | 3-2 | x | 02. juuli | Rakvere | |||
2005 | Soome | 1-3 | x | 03. juuli | Rakvere | |||
2005 | Venemaa | 0-3 | x | 09. juuli | Moskva | |||
2005 | Venemaa | 0-3 | x | 10. juuli | Moskva | |||
2005 | Bulgaaria | 0-3 | x | 17. juuli | Rzeszow(POL) | |||
2005 | Venemaa | 0-3 | x | 16. juuli | Rzeszow(POL) | |||
2005 | Poola | 1-3 | x | 15. juuli | Rzeszow(POL) | |||
2006 | Soome B (juuniorid) | 3-2 | x | 10. mai | Tallinn | |||
2006 | Inglismaa | 3-0 | x | 11. mai | Tallinn | |||
2006 | Bulgaaria B (juuniorid) | 3-0 | x | 12. mai | Tallinn | |||
2006 | Põhja-Iirimaa | 3-0 | x | 13. mai | Tallinn | |||
2006 | Hungari B (juuniorid) | 3-1 | x | 13. mai | Tallinn | |||
2006 | Valgevene | 1-3 | x | 11. mai | Mogiljov | |||
2006 | Valgevene (B-koondis) | 3-0 | x | 12. mai | Mogiljov | |||
2006 | Iisrael | 3-0 | x | 13. mai | Mogiljov | |||
2006 | Valgevene | 0-3 | x | 14. mai | Mogiljov | |||
2006 | Bosnia-Hertsegoviina | 3-0 | x | 02. juuni | Zagreb | |||
2006 | Horvaatia | 0-3 | x | 04. juuni | Zagreb | |||
2006 | Rootsi | 3-1 | x | 27. mai | Rakvere | |||
2006 | Rootsi | 3-1 | x | 28. mai | Rakvere | |||
2006 | Bosnia-Hertsegoviina | 3-1 | x | 16.juuni | Rakvere | |||
2006 | Iisrael | 3-2 | x | 17.juuni | Rakvere | |||
2006 | Horvaatia | 1-3 | x | 18.juuni | Rakvere | |||
2006 | Slovakkia | 0-3 | x | 23. juuli | Lamia (Gre) | |||
2006 | Horvaatia | 0-3 | x | 21. juuli | Lamia (Gre) | |||
2006 | Kreeka | 1-3 | x | 22. juuli | Lamia (Gre) | |||
2006 | Hispaania | 0-3 | x | 28. juuli | Valladolid | |||
2006 | Horvaatia | 0-3 | x | 29. juuli | Valladolid | |||
2006 | Türgi | 2-3 | x | 30. juuli | Valladolid | |||
2006 | Slovakkia | 3-1 | x | 04. aug | Rakvere | |||
2006 | Hispaania | 1-3 | x | 05. aug | Rakvere | |||
2006 | Holland | 0-3 | x | 06. aug | Rakvere | |||
2006 | Saksamaa | 0-3 | x | 11. aug | Berliin | |||
2006 | Holland | 0-3 | x | 12. aug | Berliin | |||
2006 | Horvaatia | 0-3 | x | 13. aug | Berliin | |||
2006 | Valgevene | 1-3 | x | 26. aug | Mogiljov | |||
2006 | Soome | 1-3 | x | 03. sept | Rakvere | |||
2006 | Soome | 0-3 | x | 09. sept | Tampere | |||
2007 | Soome | 2-3 | x | 29. nov | Szombathely | |||
2007 | Ungari | 0-3 | x | 30. nov | Szombathely | |||
2007 | Usbekistan | 3-0 | x | 23. nov | Kaliningrad | |||
2007 | Valgevene | 3-1 | x | 25. nov | Kaliningrad | |||
2008 | Ungari | 3-1 | x | 16. mai | Olsztyn | |||
2008 | Poola | 0-3 | x | 17. mai | Olsztyn | |||
2008 | Montenegro | 3-1 | x | 18. mai | Olsztyn | |||
2008 | Montenegro | 3-1 | x | 23. mai | Tallinn | |||
2008 | Ungari | 3-0 | x | 24. mai | Tallinn | |||
2008 | Poola | 3-2 | x | 25. mai | Tallinn | |||
2008 | Valgevene | 1-3 | x | 08. mai | Mogiljov | |||
2008 | Läti | 3-0 | x | 09. mai | Mogiljov | |||
2008 | Iraan | 2-3 | x | 09. juuli | Alma-Ata | |||
2008 | Kasahstan | 1-3 | x | 10. juuli | Alma-Ata | |||
2008 | Tuneesia | 3-0 | x | 11. juuli | Alma-Ata | |||
2008 | Pakistan | 3-1 | x | 12. juuli | Alma-Ata | |||
2008 | Valgevene juuniorid | 3-0 | x | 22. aug | Võru | |||
2009 | Venemaa | 1-3 | x | 03. sept | Istanbul | |||
2009 | Holland | 1-3 | x | 04. sept | Istanbul | |||
2009 | Soome | 0-3 | 5.sept | Istanbul | ||||
2009 | Türgi | 2-3 | x | 30.mai | Rotterdam | |||
2009 | Holland | 0-3 | x | 31.mai | Rotterdam | |||
2009 | Läti | 3-0 | x | 1.juuni | Rotterdam | |||
2009 | Hispaania | 1-3 | x | 14.aug | Kragujevac | |||
2009 | Serbia | 0-3 | x | 15.aug | Kragujevac | |||
2009 | Rumeenia | 1-3 | x | 16.aug | Kragujevac | |||
2009 | Tuneesia | 3-1 | x | 21.juuli | Ust-Kamenogorsk | |||
2009 | Venemaa B | 1-3 | x | 23.juuli | Ust-Kamenogorsk | |||
2009 | Kasahstan | 3-2 | x | 25.juuli | Ust-Kamenogorsk | |||
2009 | Kasahstan B | 3-0 | x | 26.juuli | Ust-Kamenogorsk | |||
2009 | Ukraina | 3-0 | x | 15.mai | Mogiljov | |||
2009 | Valgevene | 1-3 | x | 16.mai | Mogiljov | |||
2009 | Läti | 1-3 | x | 17.mai | Mogiljov | |||
2009 | Tuneesia | 1-3 | x | 4.aug | Monastir | |||
2009 | Tuneesia | 2-3 | x | 5.aug | Monastir | |||
2009 | Tuneesia | 3-0 | x | 6.aug | Monastir | |||
2010 | Läti | 3-0 | x | 7.mai | Pärnu | |||
2010 | Rootsi | 3-0 | x | 14.mai | Tallinn | |||
2010 | Saksamaa | 1-3 | x | 30.mai | Tübingen | |||
2010 | Horvaatia | 3-0 | x | 29.mai | Tübingen | |||
2010 | Montenegro | 3-2 | x | 28.mai | Tübingen | |||
2010 | Saksamaa | 0-3 | x | 21.mai | Bar | |||
2010 | Montenegro | 3-2 | x | 22.mai | Bar | |||
2010 | Horvaatia | 3-0 | x | 23.mai | Bar | |||
2010 | Belgia | 3-2 | x | 14.aug | Brüssel | |||
2010 | Belgia | 1-3 | x | 15.aug | Brüssel | |||
2010 | Holland | 3-1 | x | 04. sept | Pärnu | |||
2010 | Holland | 3-0 | x | 12. sept | Rotterdam | |||
2011 | Kanada | 0-4 | x | 11.aug | Pärnu | |||
2011 | Türgi | 0-3 | x | 12.aug | Pärnu | |||
2011 | Läti | 1-3 | x | 13.aug | Pärnu | |||
2011 | Kanada | 2-3 | x | 14.aug | Pärnu | |||
2011 | Soome | 1-3 | x | 3.sept | Kokkola | |||
2011 | Soome | 0-3 | x | 4.sept | Seinajoe | |||
2011 | Venemaa | 0-3 | x | 10.sept | Karlovy Vary | |||
2011 | Tsehhi | 0-3 | x | 11.sept | Karlovy Vary | |||
2011 | Portugal | 3-0 | x | 12.sept | Karlovy Vary | |||
2011 | Bulgaaria | 0-3 | x | 14.sept | Karlovy Vary | |||
2011 | Läti | 3-2 | x | 18.nov | Pärnu | |||
2011 | Montenegro | 2-3 | x | 23. nov | Poprad | |||
2011 | Türgi | 3-0 | x | 24. nov | Poprad | |||
2011 | Hispaania | 1-3 | x | 25. nov | Poprad | |||
2012 | Läti | 3-1 | x | 24.aug | Tallinn | |||
2012 | Soome | 2-3 | x | 25.aug | Tallinn | |||
2012 | Türgi | 0-3 | x | 26.aug | Tallinn | |||
2012 | Suurbritannia | 3-0 | x | 29.aug | Tallinn | |||
2012 | Suurbritannia | 3-1 | x | 30.aug | Tallinn | |||
2012 | Holland | 2-3 | x | 7.sept | Kortrijk | |||
2012 | Iisrael | 2-3 | x | 8.sept | Kortrijk | |||
2012 | Belgia | 2-3 | x | 9.sept | Kortrijk | |||
2012 | Iisrael | 3-1 | x | 14.sept | Tallinn | |||
2012 | Belgia | 3-1 | x | 15.sept | Tallinn | |||
2012 | Holland | 0-3 | x | 16.sept | Tallinn | |||
2013 | Rootsi | 3-0 | x | 10.mai | Rakvere | |||
2013 | Rootsi | 3-1 | x | 11.mai | Rakvere | |||
2013 | Austria | 3-1 | x | 16.mai | Rakvere | |||
2013 | Austria | 2-3 | x | 17.mai | Rakvere | |||
2013 | Valgevene | 3-1 | x | 24.mai | Rakvere | |||
2013 | Taani | 3-0 | x | 25.mai | Rakvere | |||
2013 | Läti | 2-3 | x | 26.mai | Rakvere | |||
2014 | Türgi | 0-3 | x | 3.jaan | Ludwigsburg | |||
2014 | Saksamaa | 0-3 | x | 4.jaan | Ludwigsburg | |||
2014 | Horvaatia | 3-1 | x | 5.jaan | Ludwigsburg | |||
2014 | Valgevene | 1-3 | x | 16.mai | Molodechno | |||
2014 | Valgevene | 1-3 | x | 17.mai | Molodechno | |||
2014 | Kreeka | 3-0 | x | 23.mai | Poprad | |||
2014 | Slovakkia | 0-3 | x | 24.mai | Poprad | |||
2014 | Ungari | 3-1 | x | 25.mai | Poprad | |||
2014 | Slovakkia | 0-3 | x | 29.mai | Rentis | |||
2014 | Kreeka | 3-1 | x | 30.mai | Rentis | |||
2014 | Ungari | 3-1 | x | 31.mai | Rentis | |||
2015 | Holland | 3-1 | x | 10.mai | Wijchen | |||
2015 | Holland | 3-0 | x | 11.mai | Zwolle | |||
2015 | Šveits | 3-1 | x | 18.mai | Tallinn | |||
2015 | Šveits | 3-0 | x | 19.mai | Tallinn | |||
2015 | Rootsi | 3-1 | x | 24.mai | Tallinn | |||
2015 | Rootsi | 3-0 | x | 31.mai | Halmstad | |||
2015 | Läti | 3-0 | x | 26. juuni | Tallinn | |||
2015 | Läti | 3-0 | x | 27. juuni | Tallinn | |||
2015 | Makedoonia | 3-0 | x (EL) | 10. juuli | Pärnu | |||
2015 | Makedoonia | 3-1 | x (EL) | 11. juuli | Pärnu | |||
2015 | Poola (B-koondis) | 3-0 | x (EL) | 17. juuli | Pärnu | |||
2015 | Poola (B-koondis) | 3-1 | x (EL) | 18. juuli | Pärnu | |||
2015 | Austria | 3-1 | x (EL) | 25. juuli | Tulln | |||
2015 | Austria | 3-2 | x (EL) | 26. juuli | Tulln | |||
2015 | Taani | 3-0 | x (EL) | 31. juuli | Tallinn | |||
2015 | Taani | 3-1 | x (EL) | 1. august | Tallinn | |||
2015 | Iisrael | 3-0 | x (EL) | 7. august | Tallinn | |||
2015 | Iisrael | 3-1 | x (EL) | 8. august | Tallinn | |||
2015 | Makedoonia | 0-3 | x (EL) | 13. august | Wałbrzych | |||
2015 | Poola (B-koondis) | 0-3 | x (EL) | 14. august | Wałbrzych | |||
2015 | Slovakkia | 3-1 | x | 12. sept | Púchov | |||
2015 | Slovakkia | 1-3 | x | 13. sept | Púchov | |||
2015 | Belgia | 3-2 | x | 18. sept | Vilvoorde | |||
2015 | Belgia | 3-0 | x | 19. sept | Vilvoorde | |||
2015 | Belgia | 2-3 | x | 20. sept | Vilvoorde | |||
2015 | Holland | 1-3 | x | 1. okt | Rakvere | |||
2015 | Holland | 3-0 | x | 2. okt | Rakvere | |||
2015 | Holland | 3-2 | x | 3. okt | Tallinn | |||
2015 | Itaalia | 0-3 | x (EM) | 9. okt | Torino | |||
2015 | Prantsusmaa | 1-3 | x (EM) | 10. okt | Torino | |||
2015 | Horvaatia | 3-0 | x (EM) | 11. okt | Torino | |||
2015 | Serbia | 2-3 | x (EM) | 13. okt | Busto Arsizio | |||
2016 | Valgevene | 3-1 | x (EL) | 3. juuni | Enns | |||
2016 | Luksemburg | 3-0 | x (EL) | 4. juuni | Amstetten | |||
2016 | Austria | 3-1 | x (EL) | 5. juuni | Enns | |||
2016 | Kreeka | 3-2 | x | 9. juuni | Izmir | |||
2016 | Türgi | 1-3 | x | 10. juuni | Izmir | |||
2016 | Hispaania | 3-1 | x | 11. juuni | Izmir | |||
2016 | Luksemburg | 3-0 | x (EL) | 18. juuni | Rakvere | |||
2016 | Austria | 3-1 | x (EL) | 19. juuni | Rakvere | |||
2016 | Valgevene | 3-2 | x (EL) | 20. juuni | Rakvere | |||
2016 | Bulgaaria (B-koondis) | 3-2 | x (EL) | 1. juuli | Varna | |||
2016 | Makedoonia | 3-0 | x (EL) | 2. juuli | Varna | |||
2016 | Belgia | 2-3 | x | 26. august | Lubin | |||
2016 | Belgia | 3-0 | x | 27. august | Lubin | |||
2016 | Belgia | 3-1 | x | 28. august | Lubin | |||
2016 | Tšehhi | 0-3 | x | 15. sept | Craiova | |||
2016 | Rumeenia | 3-1 | x | 16. sept | Craiova | |||
2016 | Makedoonia | 3-2 | x | 17. sept | Craiova | |||
2016 | Rumeenia | 1-3 | x | 23. sept | Jablonec | |||
2016 | Makedoonia | 1-3 | x | 24. sept | Jablonec | |||
2016 | Tšehhi | 3-0 | x | 25. sept | Jablonec | |||
2016 | Läti | 3-2 | x | 1. okt | Jelgava | |||
2016 | Läti | 3-0 | x | 9. okt | Tallinn | |||
2017 | Portugal | 3-1 | x | 11. mai | Vila Flor | |||
2017 | Portugal | 3-0 | x | 12. mai | Vila Flor | |||
2017 | Portugal | 3-2 | x | 13. mai | Vila Flor | |||
2017 | Hispaania | 3-1 | x | 19. mai | Tallinn | |||
2017 | Hispaania | 3-0 | x | 20. mai | Tallinn | |||
2017 | Hispaania | 2-3 | x | 21. mai | Tallinn | |||
2017 | Venemaa | 0-3 | x | 21. mai | Tallinn | |||
2017 | Rumeenia | 3-1 | x | 24. mai | Tallinn | |||
2017 | Kosovo | 3-0 | x | 25. mai | Tallinn | |||
2017 | Montenegro | 3-0 | x | 26. mai | Tallinn | |||
2017 | Ungari | 3-1 | x | 27. mai | Tallinn | |||
2017 | Venemaa | 1-3 | x | 28. mai | Tallinn | |||
2017 | Hiina Taipei | 3-2 | x (ML) | 2. juuni | Bijelo Polje | |||
2017 | Tuneesia | 1-3 | x (ML) | 3. juuni | Bijelo Polje | |||
2017 | Montenegro | 3-0 | x (ML) | 4. juuni | Bijelo Polje | |||
2017 | Katar | 3-0 | x (ML) | 9. juuni | Tallinn | |||
2017 | Venezuela | 3-0 | x (ML) | 10. juuni | Tallinn | |||
2017 | Kreeka | 3-2 | x (ML) | 11. juuni | Tallinn | |||
2017 | Mehhiko | 3-0 | x (ML) | 17. juuni | Leon | |||
2017 | Hispaania | 3-0 | x (ML) | 18. juuni | Leon | |||
2017 | Valgevene | 3-1 | x | 19. juuli | Kortrijk | |||
2017 | Hispaania | 3-0 | x | 20. juuli | Kortrijk | |||
2017 | Saksamaa | 2-3 | x | 21. juuli | Kortrijk | |||
2017 | Slovakkia | 3-0 | x | 22. juuli | Kortrijk | |||
2017 | Belgia | 1-3 | x | 23. juuli | Kortrijk | |||
2017 | Holland | 2-3 | x | 9. august | Tallinn | |||
2017 | Holland | 0-3 | x | 10. august | Tallinn | |||
2017 | Holland | 1-3 | x | 11. august | Tallinn | |||
2017 | Hispaania | 3-0 | x | 18. august | Tallinn | |||
2017 | Hispaania | 3-0 | x | 19. august | Tallinn | |||
2017 | Hispaania | 0-3 | x | 20. august | Tallinn | |||
2017 | Soome | 2-3 | x (EM) | 24. august | Gdańsk | |||
2017 | Serbia | 2-3 | x (EM) | 26. august | Gdańsk | |||
2017 | Poola | 0-3 | x (EM) | 28. august | Gdańsk |
2018 |
Slovakkia |
3-1 |
x |
CEV Kuldliiga |
19.mai |
Poprad |
|||
2018 |
Belgia |
3-1 |
x |
CEV Kuldliiga |
23.mai |
Rakvere |
|||
2018 |
Rootsi |
3-1 |
x |
CEV Kuldliiga |
26.mai |
Rakvere |
|||
2018 |
Rootsi |
3-0 |
x |
CEV Kuldliiga |
30.mai |
Nyköping |
|||
2018 |
Belgia |
0-3 |
x |
CEV Kuldliiga |
3.juuni |
Kortrijk |
|||
2018 |
Slovakkia |
3-0 |
x |
CEV Kuldliiga |
6.juuni |
Rakvere |
|||
2018 |
Portugal |
3-0 |
x |
CEV Kuldliiga finaal |
13.juuni |
Karlovy Vary |
|||
2018 |
Tšehhi |
3-0 |
x |
CEV Kuldliiga finaal |
14.juuni |
Karlovy Vary |
|||
2018 |
Portugal |
0-3 |
x |
FIVB Challenger Cup |
21.juuni |
Matosinhos |
|||
2018 |
Kasahstan |
3-1 |
x |
FIVB Challenger Cup |
22.juuni |
Matosinhos |
|||
2018 |
Tšehhi |
1-3 |
x |
FIVB Challenger Cup |
24.juuni |
Matosinhos |
|||
2018 |
Kuuba |
3-0 |
x |
FIVB Challenger Cup |
25.juuni |
Matosinhos |
2018 |
Slovakkia |
3-0 |
x |
2.aug |
Rakvere |
|
||||
2018 |
Slovakkia |
3-2 |
x |
3.aug |
Rakvere |
|
||||
2018 |
Slovakkia |
3-0 |
x |
4.aug |
Rakvere |
|
||||
2018 |
Soome |
3-2 |
x |
10.aug |
Tallinn |
|
||||
2018 |
Soome |
3-1 |
x |
11.aug |
Tallinn |
|
||||
2018 |
Soome |
3-1 |
x |
12.aug |
Tallinn |
|
||||
2018 |
Läti |
3-1 |
x |
EM kvalifikatsioon |
19.aug |
Riia |
|
|||
2018 |
Iisrael |
3-0 |
x |
EM kvalifikatsioon |
22.aug |
Tallinn |
|
|||
2018 |
Iisrael |
3-1 |
x |
EM kvalifikatsioon |
26.aug |
Raanana |
|
|||
2019 |
Läti |
3-0 |
x |
EM kvalifikatsioon |
6.jaanuar |
Tartu |
|
2019 | Slovakkia | 3-0 | x | 17.mai | Rakvere | ||||
2019 | Slovakkia | 0-3 | x | 18.mai | Rakvere | ||||
2019 | Hispaania | 1-3 | x | CEV Kuldliiga | 25.mai | Soria | |||
2019 | Horvaatia | 1-3 | x | CEV Kuldliiga | 29.mai | Varazdin | |||
2019 | Holland | 3-2 | x | CEV Kuldliiga | 2.juuni | Tartu | |||
2019 | Horvaatia | 3-2 | x | CEV Kuldliiga | 8.juuni | Tartu | |||
2019 | Holland | 0-3 | x | CEV Kuldliiga | 12.juuni | Hoogeveen | |||
2019 | Hispaania | 0-3 | x | CEV Kuldliiga | 15.juuni | Tartu | |||
2019 | Türgi | 1-3 | x | CEV Kuldliiga finaal | 21.juuni | Tallinn | |||
2019 | Holland | 0-3 | x | CEV Kuldliiga finaal | 22.juuni | Tallinn |
2019 | Türgi | 0-3 | x | 17.aug | Istanbul | |||
2019 | Türgi | 1-3 | x | 18.aug | Istanbul | |||
2019 | Türgi | 3-2 | x | 19.aug | Istanbul | |||
2019 | Soome | 3-2 | x | 28.aug | Seinäjoki | |||
2019 | Soome | 3-1 | x | 30.aug | Vantaa | |||
2019 | Valgevene | 3-1 | x | 4.sept | Tallinn | |||
2019 | Bulgaaria | 2-3 | x | 6.sept | Tallinn | |||
2019 | Poola | 1-3 | x | EM finaalturniir | 13.sept | Rotterdam | ||
2019 | Montenegro | 0-3 | x | EM finaalturniir | 14.sept | Rotterdam | ||
2019 | Tšehhi | 0-3 | x | EM finaalturniir | 15.sept | Rotterdam | ||
2019 | Holland | 1-3 | x | EM finaalturniir | 17.sept | Amsterdam | ||
2019 | Ukraina | 0-3 | x | EM finaalturniir | 18.sept | Amsterdam | ||
2020 | Soome | 3-0 | x | 24.juuli | Salo | |||
2020 | Läti | 3-1 | x | 6.aug | Võru | |||
2020 | Läti | 3-2 | x | 8.aug | Tartu |
Rahvusnaiskonna kohtumised (06.08.2020 seisuga):
Aasta | Vastane | Võidud | Kaotused | Tiitliv. | Maav. | Muud | Kuupäev | Koht |
1992 | Valgevene | 0-3 | x | 29. nov | Minsk | |||
1992 | Valgevene | 0-3 | x | 25. okt | Tallinn | |||
1992 | Tšehhoslovakkia | 0-3 | x | |||||
1992 | Sveits | 0-3 | x | Eura | ||||
1992 | Soome | 1-3 | x | Eura | ||||
1992 | Rootsi | 3-0 | x | Eura | ||||
1993 | Taani | 3-0 | x | Brno | ||||
1993 | Taani | 3-2 | x | Brno | ||||
1993 | Soome | 1-3 | x | 22. juuni | Tallinn | |||
1993 | Sloveenia | 0-3 | x | Brno | ||||
1993 | Poola | 0-3 | x | 24. apr | Bielsko Biala | |||
1993 | Poola | 3-2 | x | 25. apr | Bielsko Biala | |||
1993 | Läti | 0-3 | x | 23. juuni | Tallinn | |||
1993 | Iisrael | 3-2 | x | Brno | ||||
1993 | Austria | 3-1 | x | Brno | ||||
1993 | Azerbaidzaan | 0-3 | x | Brno | ||||
1994 | Soome | 0-3 | x | 19. aug | Pärnu | |||
1994 | Soome | 0-3 | x | 20. aug | Pärnu | |||
1994 | Soome | 0-3 | x | 21. aug | Tallinn | |||
1994 | Norra | 3-0 | x | 07. mai | Pärnu | |||
1994 | Norra | 3-1 | x | 08. mai | Tallinn | |||
1995 | Sveits | 1-3 | x | 06. mai | Viin | |||
1995 | Sloveenia | 3-0 | x | 02. mai | Wolfsberg | |||
1995 | Prantsusmaa | 1-3 | x | 01. mai | Wolfsberg | |||
1995 | Portugal | 1-3 | x | 05. mai | Viin | |||
1995 | Poola | 0-3 | x | 01. mai | Wolfsberg | |||
1995 | Iisrael | 2-3 | x | 02. mai | Wolfsberg | |||
1997 | Taani | 3-0 | x | Bielsko Biala | ||||
1997 | Soome | 3-1 | x | Bielsko Biala | ||||
1997 | Slovakkia | 1-3 | x | Bielsko Biala | ||||
1997 | Läti | 0-3 | x | 21. apr | Bielsko Biala | |||
1997 | Kreeka | 1-3 | x | 20. apr | Bielsko Biala | |||
1997 | Iisrael | 3-0 | x | 22. apr | Bielsko Biala | |||
1998 | Türgi (B-koondis) | 3-0 | x | 19. mai | Cesme | |||
1998 | Šveits | 3-0 | x | 21. mai | Cesme | |||
1998 | Soome | 2-3 | x | 22. mai | Cesme | |||
1998 | Soome | 3-1 | x | 09. mai | Rovaniemi | |||
1998 | Soome | 3-1 | x | 10. mai | Rovaniemi | |||
1998 | Prantsusmaa | 1-3 | x | 17. mai | Cesme | |||
1998 | Poola | 0-3 | x | 18. mai | Cesme | |||
1998 | Hispaania | 0-3 | x | 23. mai | Cesme | |||
1999 | Soome | 1-3 | x | 07. mai | Pärnu | |||
1999 | Soome | 1-3 | x | 08. mai | Viljandi | |||
1999 | Soome | 2-3 | x | |||||
2001 | Taani | 3-0 | x | 28. apr | Rodovre | |||
2001 | Taani | 3-0 | x | 29. apr | Haslev | |||
2001 | Rootsi | 3-1 | x | 01. mai | Karlskrona | |||
2001 | Rootsi | 3-0 | x | 02. mai | Karlskrona | |||
2003 | Tšehhi | 0-3 | x | 12. mai | Brno | |||
2003 | Taani | 2-3 | x | 13. mai | Brno | |||
2003 | Soome (juuniorid) | 3-1 | x | 02. mai | Tampere | |||
2003 | Soome (juuniorid) | 3-0 | x | 03. mai | Tampere | |||
2003 | Soome | 3-2 | x | 04. mai | Tampere | |||
2003 | Soome | 0-3 | x | 21. mai | Tallinn | |||
2003 | Soome | 0-3 | x | 22. mai | Tallinn | |||
2003 | Sloveenia | 1-3 | x | 15. mai | Brno | |||
2003 | Slovakkia | 2-3 | x | 16. mai | Brno | |||
2003 | Rootsi | 1-3 | x | 11. mai | Brno | |||
2003 | Rootsi | 1-3 | x | 25. mai | Katrineholm | |||
2004 | Türgi | 0-3 | x | 13. mai | Brno | |||
2004 | Tšehhi B-koondis | 1-3 | x | 10. mai | Brno | |||
2004 | Taani | 3-0 | x | 15. mai | Brno | |||
2004 | Šveits | 0-3 | x | 14. mai | Brno | |||
2004 | Rootsi | 1-3 | x | 09. mai | Brno | |||
2004 | Austria | 3-0 | x | 11. mai | Brno | |||
2008 | Valgevene juun. | 3-2 | x | 25. mai | Baranovits | |||
2008 | Soome | 0-3 | x | 31. mai | Zagreb | |||
2008 | Soome | 0-3 | x | 08. juuni | Gabrovo | |||
2008 | Norra | 3-0 | x | 04. mai | Tallinn | |||
2008 | Norra | 2-3 | x | 10. mai | Stavanger | |||
2008 | Horvaatia | 0-3 | x | 30. mai | Zagreb | |||
2008 | Horvaatia | 0-3 | x | 07. juuni | Gabrovo | |||
2008 | Bulgaaria | 0-3 | x | 01. juuni | Zagreb | |||
2008 | Bulgaaria | 0-3 | x | 06. juuni | Gabrovo | |||
2009 | Taani | 3-0 | x | 11. jaan | Tallinn | |||
2009 | Moldaavia | 2-3 | x | 10. jaan | Tallinn | |||
2009 | Gruusia | 3-0 | x | 09. jaan | Tallinn | |||
2012 | Läti | 3-1 | x | 17.aug | Viljandi | |||
2012 | Läti | 3-1 | x | 18.aug | Viljandi | |||
2012 | Läti | 3-2 | x | 23.aug | Riia | |||
2012 | Läti | 3-1 | x | 24.aug | Riia | |||
2013 | Valgevene | 3-0 | x | 26.dets | Tallinn | |||
2013 | Valgevene | 0-3 | x | 27.dets | Tallinn | |||
2013 | Valgevene | 1-3 | x | 28.dets | Tallinn | |||
2013 | Soome | 0-3 | x | 16.mai | Tallinn | |||
2013 | Soome | 0-3 | x | 17.mai | Tallinn | |||
2013 | Soome | 3-0 | x | 18.mai | Tallinn | |||
2013 | Läti | 3-0 | x | 24.mai | Daugavpils | |||
2013 | Leedu | 3-0 | x | 26.mai | Daugavpils | |||
2013 | Island | 3-0 | x | 25.mai | Daugavpils | |||
2014 | Serbia | 0-3 | x | 3.jaan | Bakuu | |||
2014 | Rootsi | 3-1 | x | 1.mai | Katrineholm | |||
2014 | Rootsi | 3-1 | x | 2.mai | Örebro | |||
2014 | Montenegro | 0-3 | x | 10.mai | Bar | |||
2014 | Leedu | 1-3 | x | 9.mai | Bar | |||
2014 | Iisrael | 0-3 | x | 5.jaan | Bakuu | |||
2014 | Bosnia ja Hertsegoviina | 1-3 | x | 11.mai | Bar | |||
2014 | Aserbaidzaan | 0-3 | x | 4.jaan | Bakuu | |||
2015 | Taani | 3-0 | x | 30.mai | Holte | |||
2015 | Taani | 3-0 | x | 31.mai | Holte | |||
2016 | Leedu | 3-1 | x | 6. mai | Alytus | |||
2016 | Valgevene | 2-3 | x | 7. mai | Alytus | |||
2016 | Leedu | 0-3 | x | 7. mai | Alytus | |||
2016 | Luksemburg | 3-0 | x | 20. mai | Tallinn | |||
2016 | Taani | 3-0 | x | 21. mai | Tallinn | |||
2016 | Rootsi | 3-2 | x | 22. mai | Tallinn | |||
2016 | Läti | 3-0 | x | 4. sept. | Kohila | |||
2016 | Ungari | 1-3 | x | 16. sept. | Èrd | |||
2016 | Poola | 0-3 | x | 17. sept. | Èrd | |||
2016 | Soome | 3-2 | x | 18. sept. | Èrd | |||
2016 | Poola | 0-3 | x | 23. sept | Bielsko-Biała | |||
2016 | Ungari | 2-3 | x | 24. sept | Bielsko-Biała | |||
2016 | Soome | 2-3 | x | 25. sept | Bielsko-Biała | |||
2017 | Taani | 3-1 | x | 12. mai | Brondby | |||
2017 | Taani | 3-0 | x | 13. mai | Brondby | |||
2017 | Taani | 3-0 | x | 14. mai | Brondby | |||
2017 | Läti | 3-0 | x | 26. mai | Riia | |||
2017 | Läti | 3-0 | x | 27. mai | Riia | |||
2017 | Soome | 3-1 | x | 31. mai | Viana do Castelo | |||
2017 | Saksamaa | 0-3 | x | 1. juuni | Viana do Castelo | |||
2017 | Sloveenia | 0-3 | x | 2. juuni | Viana do Castelo | |||
2017 | Prantsusmaa | 3-2 | x | 3. juuni | Viana do Castelo | |||
2017 | Portugal | 0-3 | x | 4. juuni | Viana do Castelo |
2018 |
Kosovo |
3-0 |
x |
CEV Hõbeliiga |
20.mai |
Ferizaj |
|||
2018 |
Šveits |
3-2 |
x |
CEV Hõbeliiga |
23.mai |
Rakvere |
|||
2018 |
Rootsi |
2-3 |
x |
CEV Hõbeliiga |
26.mai |
Rakvere |
|||
2018 |
Rootsi |
3-2 |
x |
CEV Hõbeliiga |
29.mai |
Nyköping |
|||
2018 |
Šveits |
3-1 |
x |
CEV Hõbeliiga |
3.juuni |
Thohnex |
|||
2018 |
Kosovo |
3-0 |
x |
CEV Hõbeliiga |
6.juuni |
Rakvere |
|||
2018 |
Austria |
1-3 |
x |
CEV Hõbeliiga finaal |
16.juuni |
Nyköping |
|||
2018 |
Albaania |
0-3 |
x |
CEV Hõbeliiga finaal |
17.juuni |
Nyköping |
2018 |
Läti |
3-0 |
x |
26.juuli |
Tallinn |
||||
2018 |
Läti |
3-0 |
x |
27.juuli |
Tallinn |
||||
2018 |
Taani |
3-0 |
x |
4.aug |
Tallinn |
||||
2018 |
Taani |
3-0 |
x |
5.aug |
Tallinn |
||||
2018 |
Kreeka |
3-1 |
x |
9.aug |
Volos |
||||
2018 |
Kreeka |
0-3 |
x |
10.aug |
Volos |
||||
2018 |
Kreeka |
0-3 |
x |
11.aug |
Volos |
||||
2018 |
Soome |
2-3 |
x |
EM kvalifikatsioon |
15.aug |
Tallinn |
|||
2018 |
Rootsi |
3-1 |
x |
EM kvalifikatsioon |
18.aug |
Örebro |
|||
2018 |
Tšehhi |
0-3 |
x |
EM kvalifikatsioon |
22.aug |
Jablonec nad Nisous |
|||
2018 |
Tšehhi |
3-2 |
x |
EM kvalifikatsioon |
25.aug |
Tallinn |
|||
2019 |
Rootsi |
3-1 |
x |
EM kvalifikatsioon |
6.jaan |
Tartu |
|||
2019 |
Soome |
3-1 |
x |
EM kvalifikatsioon |
9.jaan |
Hämeenlinna |
2019 | Soome | 0-3 | x | 17.mai | Tallinn | ||||
2019 | Soome | 0-3 | x | 18.mai | Tallinn | ||||
2019 | Soome | 0-3 | x | 19.mai | Tallinn | ||||
2019 | Sloveenia | 0-3 | x | CEV Hõbeliiga | 25.mai | Maribor | |||
2019 | Portugal | 3-2 | x | CEV Hõbeliiga | 29.mai | Portimao | |||
2019 | Sloveenia | 0-3 | x | CEV Hõbeliiga | 2.juuni | Tartu | |||
2019 | Kreeka | 1-3 | x | CEV Hõbeliiga | 8.juuni | Tartu | |||
2019 | Kreeka | 1-3 | x | CEV Hõbeliiga | 12.juuni | Korinthos | |||
2019 | Portugal | 3-2 | x | CEV Hõbeliiga | 15.juuni | Tartu |
2019 | Šveits | 2-3 | x | 10.aug | Rakvere | ||||
2019 | Šveits | 3-1 | x | 11.aug | Rakvere | ||||
2019 | Valgevene | 1-3 | x | Rahvusvaheline turniir | 16.aug | Zaparosie | |||
2019 | Ukraina | 1-3 | x | Rahvusvaheline turniir | 17.aug | Zaparosie | |||
2019 | Ungari | 0-3 | x | EM finaalturniir | 23.aug | Budapest | |||
2019 | Horvaatis | 1-3 | x | EM finaalturniir | 24.aug | Budapest | |||
2019 | Rumeenia | 1-3 | x | EM finaalturniir | 25.aug | Budapest | |||
2019 | Holland | 0-3 | x | EM finaalturniir | 27.aug | Budapest | |||
2019 | Aserbaidžaan | 2-3 | x | EM finaalturniir | 28.aug | Budapest |
2020 | Soome | 2-3 | x | 29-Jul | Paide | ||||
2020 | Soome | 3-2 | x | 30-Jul | Paide | ||||
2020 | Soome | 3-0 | x | 31-Jul | Paide | ||||
2020 | Läti | 3-0 | x | 4-Aug | Paide | ||||
2020 | Läti | 3-0 | x | 5-Aug | Paide | ||||
2020 | Läti | 3-0 | x | 6-Aug | Paide |