25.07.202010:00
  U20 noormeeste Paide etapp (Foto: Gertrud Alatare)

  Reedel sai Paides alguse Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste viies ehk viimane etapp, kui avapäeval võistlesid kuni 20-aastased noored. 

  Noormeeste turniiri valitsesid sarja üldliidrid Martin Voit ja Jasper Laus. Kolmanda etapi parimad Gerdo Pool ja Egert Roodi tulid teiseks ning eelmise etapi võitjad Kristo Joosep Peterson ja Jaak Looring kolmandaks. Poodiumilt jäid napilt välja Meris Pärna ja Karmo Stamm. Üldkokkuvõttes võtsid esikoha Voit ja Laus. Teise koha saavutasid Peterson ja Looring ning kolmanda Pärna ja Stamm. 

  Kuni 20-aastaste neidude turniiril tegid seekord puhta töö Lisette Pihor ja Liisa-Lotta Jürgenson, kes võtsid esikoha ka eelmisel etapil. Teise kohaga järgnesid Maren Mõrd ja Ragne Rahuoja ning kolmanda kohaga Marianne Ojasalu ja Matilde Marie Loorits. Helerin Hansman ja Karlotta Kattai tulid neljandaks. Sarja kokkuvõttes olid Swedbanki karikavõistluste edukaimad Karolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova. Pihor ja Jürgenson teenisid teise ning Hansman ja Kattai kolmanda koha. Neidude auhinnad andis kätte Paide linnapea Priit Värk. Swedbanki palli võitsid Jasper Laus ja Matilde Marie Loorits. 

  Laupäeval mängib Paides U14, pühapäeval U16 ja esmaspäeval U18 vanuseklass. 

   U20 noormeeste üldjärjestus

  U20 neidude viies etapp

  U20 neidude üldjärjestus

   

  Kommenteeri uudist

  Paides algas Swedbank karikavõistluste viimane etapp