18.12.201921:35

Pärnu Võrkpalliklubi pidas täna Horvaatias korduskohtumise CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis Kaštela Mladosti Ribola vastu ja pidi vastu võtma napimast napi kaotuse.

Avamängu võitis Pärnu VK kodusaalis 3:1, seega piisas neile täna edasipääsuks kahest geimivõidust. Seda kahjuks ei suudetud ning vastu tuli võtta 1:3 (25:23, 23:25, 19:25, 21:25), mis tähendas, et edasipääseja otsustas kuldne geim. Kuldses geimis suutis samuti peale jääda kodumeeskond, võites 17:15 ja nii langes Pärnu meeskond konkurentsist.

Taavet Leppik oli täna Pärnu resultatiivseim 19 punktiga (+7), 16 punkti (+8) lisas Kristaps Platacs ja 14 silma (+8) Tony Tammiksaar. Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 54%, rünnakuid lahendati 35-protsendiliselt, blokiga teeniti 14 punkti ja servil löödi 7 ässa ja eksiti 15 pallingul.

Horvaatia klubi edukaim oli 22 punktiga (+15) Ivan Matokovic. Kaštela vastuvõtt oli 56%, rünnak 44%, blokipunkte saadi 17, servipunkte 4 (eksiti 19 pallingul).