08.07.201721:05

Pärnus toimuval koduse rannavolle karikasarja kolmandal etapil selgusid laupäeval nii naiste kui meeste arvestuses kaheksa veerandfinalisti, kes jätkavad pühapäeval heitlust Nathan Cupi esikoha eest. Alates poolfinaalidest saab turniiri kohtumisi otseülekandes jälgida Delfi vahendusel.

Alagrupis kõik kolm mängu võitnud Hindrek Pulk ja Vaido Sooäär lähevad veerandfinaalis vastamisi lõunanaabrite lätlaste Martins Daubursi ja Ugis Pukitisega. Samuti alagrupis kaotuseta jäänud Urmas Piik ja Tanel Uusküla mängivad poolfinaalkoha eest Kaarel Kaisi ja Helar Jalaga, kes võitsid sarnaselt Läti paarile kolmest mängust kaks. 

Alagrupifaasis tunnistasid vaid võite ka Harri Palmar ja Markkus Keel ning Silver Maar ja Karl Jaani. Palmari ja Keele vastasteks veerandfinaalis on teisel etapil Võrus pronksmedali saavutanud Rein Tiisaar ja Indrek Verro. Maar ja Jaani heitlevad poolfinaalkoha nimel Dmitri Korotkovi ja Rauno Tammega.  

Naiste turniiril on heas hoos Anu Tsirel ja Krista Kotselainen, Liina Kais ja Kadi Mägi ning lätlannad Ance Olte ja Inese Jursone, kes kõik teenisid kolmest alagrupimängust kolm võitu. Alagrupis jäid kaotuseta ka mõlemad mängud võitnud avaetapi parimad ja teise etapi finalistid Heleene Hollas ja Liisa Soomets.

Kahel eelmisel etapil veerandfinaalis pidama jäänud Tsirel ja Kotselainen kohtuvad homses veerandfinaalis Kristi Nõlvaku ja Anu Ennokiga ning Hollas ja Soomets Kadri Leiteni ja Kristi Vingiga. Leiten ja Vink jõudsid sarnaselt Tsirelile ja Kotselainenile nii esimesel etapil Tartus kui teisel etapil Võrus veerandfinaali, kuid sealt edasi enam mitte. 

Esmakordselt tänavusel hooajal alagrupist edasi veerandfinaali pääsenud Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt lähevad kaheksa parema hulgas vastamisi Kaisi ja Mägiga. Lätlannade Olte ja Jursone head hoogu üritavad veerandfinaalis pidurdada Mari-Liis Tasa ja Laura Reiter. 

Jooksvalt uuenevad tulemsued on nähtavad SIIN (mehed) ja SIIN (naised)

  

Kommenteeri uudist

Nathan Cupil selgusid veerandfinalistid