21.02.201913:05

Alates 21. veebruarist on Eesti võrkpallifännidel võimalik osta pileteid Eesti meeste võrkpallikoondise mängudele Hollandis. Link spetsiaalselt Eesti võrkpallifännidele mõeldud piletimüügikeskkonda on SIIN

Allpool vastused võimalikele tekkivatele küsimustele.

1. Mis kuupäeval, kellega ja kus Eesti koondis EM-finaalturniiril mängib?

V: Eesti alagrupimängude ajad (kohalik kellaaeg):

13.09 kell 17.00 Eesti- Poola             (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

14.09 kell 19.00 Eesti- Montenegro (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

15.09 kell 19.00 Tšehhi - Eesti           (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

17.09 kell 20.00 Eesti- Holland          (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

18.09 kell 17.00 Ukraina - Eesti          (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

2. Kui palju maksavad piletid?

V: Eesti võrkpallifännidele on eraldatud 2. hinnakategooria piletid. Rotterdamis maksab päevapilet reedel ja laupäeval 12,50. Pühapäeval 22,50. Amsterdamis maksab Eesti - Hollandi mängu pilet 22,50 ja Eesti - Ukraina mängu pilet 15,-

3. Kas pilet on päevapilet või pääseb sellega vaatama vaid Eesti koondise mängu?

V: Rotterdamis on päevapilet, s.t. et sellega näeb soovi korral ka teisi samal päeval toimuvaid mänge. Amsterdamis on tegemist mängupiletiga, s.t. et vaadata saab vaid Eesti koondise mängu.

4. Kas piletid on määratud istekohtadega?

V: Piletid nii Rotterdamis kui ka Amsterdamis on määramata istekohtadega. Korraldajad on lubanud, et vahetult enne turniiri, siis kui on selgunud Eestist ostetud piletite täpne arv, reserveeritakse meie fännidele saalis sobivad sektorid. 

Korraldajad kinnitavad, et saalis hea atmosfääri loomine on ka nende huvides ja seetõttu paigutatakse eelmiste finaalturniiridega positiivse kuvandi saanud Eesti fännid mängupäeval parimatesse võimalikesse sektoritesse. 

5. Millal ma saan teada kus on minu istekoht saalis?

V: Eesti fännide sektor(id) ja konkreetsed istekohad saab piletiostja teada mängupäeval saalis. Korraldajad tagavad, et info on olemas ja kohapealne personal valmis juhendama.

6. Rotterdamis on kõigil kolmel mängupäeval Eesti mängu eel veel üks mäng. Kas sel juhul on paremad kohad saalis juba ära võetud ja Eesti fännidele eraldatakse halvemad sektorid?

V: Korraldajad on lubanud, et Rotterdamis reserveeritakse Eesti sektor(id) mängupäeva alguses ja seepärast ei pea muretsema, et kohad oleksid Eesti koondise mängu alguseks juba ära võetud. 

7. Kui Eesti jõuab alagrupis nelja parema hulka, siis millal ja kus linnas toimub meie koondise 1/8-finaalmäng?

V: Kui Eesti koondis jõuab 1/8-finaali, siis sõltuvalt alagrupis saavutatud kohast, see mäng toimub 21. septembril kas Hollandis Apeldoornis või Belgias Antwerpenis.

Kommenteeri uudist

Piletimüük EM-finaalturniirile. Vastused tekkivatele küsimustele