07.08.202011:25

Kolmapäeval toimusid Arukülas Raasiku valla lahtised meistrivõistlused segapaaridele, kui esikohta püüdis 15 võistkonda. Osalejaid loositi nelja neljaliikmelisse alagruppi.

A-alagrupi võitsid täiseduga Tiina Koolmeister ja Toomas Tampuu, teisena pääsesid edasi Milena Loss ja Arvo Borštšik. B-alagrupi parimad olid Merilin Kuhi ja Martin Amor, teine koht kuulus paarile Diana Hludneva ja Meelis Pikkpõld. C-alagrupis panid oma paremuse maksma Annika Loper ja Herki Maide, teisena läksid edasi Olga Bõstrova ja Silver Süld. D-alagrupist tagasid pääsu veerandfinaali alagrupi täiseduga lõpetanud Merike Errit ja Peep Vahar, neile järgnesid Elina-Liis Rais ja Anton Laus. 

Poolfinaalides alistasid Bõstrova ja Süld 21:13 Raisi ja Lausi ning Errit ja Vahar 21:12 Loperi ja Maide. Kolmanda koha kohtumine kulges tasavägiselt, matši lõpus panid oma paremuse maksma Rais ja Laus, võites 21:18 resultaadiga Loperi ja Maide. Finaalis näitasid paremat mängu Errit ja Vahar, kes võtsid 21:17 võidu Bõstrova ja Süldi üle

5.-8. kohta jäid jagama Milena Loss ja Arvo Borštšik, Diana Hludneva ja Meelis Pikkpõld, Tiina Koolmeister ja Toomas Tampuu ning Merilin Kuhi ja Martin Amor. Raasiku valla arvestuses jõudsid esikolmikusse Annika Loper ja Herki Maide, Tiina Koolmeister ja Toomas Tampuu ning Anna Miilits ja Timo Raukas. Üristust toetasid Raasiku Valla Sport ja Raasiku Õlletehas. 

12. ja 19. augustil toimuvad tänavuse hooaja viimased turniirid mees- ja segapaaridele. Lisainfo ja registreerimine: janek.jaskov@online.ee või SIIN.

Kommenteeri uudist

Raasiku valla segapaaride meistriks tulid Merike Errit ja Peep Vahar