31.07.202012:00

Kolmapäeval toimusid Arukülas Raasiku valla lahtised meistrivõistlused meespaaridele, kui esikohta püüdis 12 võistkonda. Osalejaid loositi kolme neljaliikmelisse alagruppi.

A-alagrupi võitsid täiseduga Antti Rogenbaum ja Martin Kask, teisena pääsesid edasi Armands Putnis ja Valdis Stalidzans. B-alagrupi parimad olid Peep Vahar ja Kurmo Annus, teine koht kuulus paarile Tarmo Luik ja Kaido Luik. C-alagrupis panid oma paremuse maksma Andres Leismann ja Marko Niimeister, teisena läksid edasi Kristjan Kallaste ja Rain Raukas. Veerandfinaali pääsu tagasid ka alagrupis kolmandaks jäänud Silver Süld ja Tanel Vaarmann ning Rauno Esop ja Timo Raukas.

Poolfinaalid kulgesid ühepoolselt. Vahar ja Annus alistasid 25:19 Rogenbaumi ja Kase ning Leismann ja Niimeister 25:17 vennad Luiged. Kolmanda koha kohtumises panid oma paremuse maksma Luiged, võites 25:14 resultaadiga Rogenbaumi ja Kase. Finaalis näitasid paremat mängu Vahar ja Annus, kes võtsid 25:21 võidu.

Raasiku valla arvestuse olid parimad Kallaste ja Raukas. Üristust toetasid: Raasiku Valla Sport, Raasiku Õlletehas, Aruküla Pallimänguklubi. 5. augustil mängivad Raasiku valla meistritiitli eest segapaarid. 

Kommenteeri uudist

Raasiku valla meistriteks tulid Peep Vahar ja Kurmo Annus