12.06.202012:00

Eesti meeste koondis koguneb ühiseks laagriks Tartus 29. juunil. Juba on aga paigas suvel peetavad kontrollkohtumised ja teiste seas saab Eesti meeskond end proovile panna valitseva maailmameistri Poola vastu.

Pärast laagrit sõidetakse 22. juulil Soome, kus mängitakse kolmel korral põhjanaabritega. Soomest reisitakse koos soomlastega Poola ühisele turniirile. Augusti alguses peetakse viimased kontrollmängud Läti ja veel ühe meeskonnaga, mis hetkel veel selgunud pole.

Koondise mänedžer Robin Ristmäe ütles, et võimalus Poolaga kohtuda tuli nende poolt. "Meie suhtlesime Soomega, et nendega mängida, aga algul ei sobinud neile meie pakutud kuupäevad. Siis pakkusid nad ise teise aja ja saime need mängud paika. Seejärel kuulis meie omavahelistest mängudest Poola koondise peatreener Vital Heynen, kes suhtles meie peatreeneri Cédric Enardiga ning kutsus nii meid kui soomlasi omakorda Poola mängima," rääkis Ristmäe. "26. juulil kohtuvad ilmselt Soome ja Poola ning päev hiljem meie ja Poola," lisas Ristmäe. 

 

 

 

Kommenteeri uudist

Rahvusmeeskond kohtub suvel maailmameister Poola ning Läti ja Soomega