14.06.201722:05

Kodune rannavolle karikasari jäktub sel nädalavahetusel Danpower Cup nime kandva etapiga, mille matšid toimuvad Võrus Tamula järve rannas.

Turniirist võtab osa ka meie esiduo, Gerardo´s Toys rannavollepaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar, kes triumfeerisid ka lõppenud nädalavahetusel Tartus peetud sarja avaetapil. Kohal on ka neile tulises kolmegeimilises finaalmatšis kaotanud Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel ning aastaid koduses karikasarjas kõrgeid kohti noppinud Karl Jaani ja Rain Raud. Meie duodele pakub konkurentsi ka kaks Läti paari, kui võistlustulle asuvad Ģirts Glāzers / Dāvis Nātriņš ja Atvars Vilde / Armands Āboliņš. Meespaare on kokku 15 ja kõigi nendega saab tutvuda SIIN.

Ka naisteturniiril on Tartus toimunud Premium 7 Cupi etapivõitjad kohal. Ühtlasi valitsevatele Eesti meistritele Heleene Hollasele ja Liisa Soometsale pakuvad konkrentsi avaetapi finaalikaotuse eest revanši ihkavad Mari-Liis Graumann ja Kristi Nõlvak, rahvusnaiskonna liikmed Kristiine Miilen ja Liis Kullerkann ning lõunanaabrid Agnese Caica ja Ilze Liepiņlauska. Kokku läheb naisduosid võistlustulle kuraditosin. Nende täielik nimekiri on nähtav SIIN.

Laupäeval algavad meesteturniiri mängud kell 11:00 ja naiste omad kaks tundi hiljem. Osalevad meespaarid peavad oma kohalolekust teavitama võistluste peakohtunikku (Mehis Merilaine, 50 182 59) kas koha peal või telefoni teel hiljemalt kell 10:30, naised kell 12:30. Laupäevaga saavad peetud kõik alagrupikohtumised, pühapäeval jätkavad nii mehed kui naised veerandfinaalidega.

Küll on Võrus eelootaval nädalavahetusel veel rannavõrkpalli, sest juba reedel saab hoo sisse traditsiooniline kahepäevane rahvavõrkpalliturniir Tamula Vanake, millele saab registreeruda SIIN. Pühapäeval toimub lisaks meesharrastajate turniir, kus saavad osaleda ka Danpower Cup´il teisele päevale mitte jõudnud paarid. Kirja saab ennast panna kas SIIN või võistluspaigas pühapäeva hommikul kella 9:30ni.

Kokku koosneb rannavolle karikasari tänavu kuuest etapist, kulmineerudes 4. ja 5. augustil Kuressaare keskväljakul toimuvate Eesti meistrivõistlustega. Täpsemat infot sarja kohta saab aadressilt http://www.volley.ee/rannavolle-karikasari?l=est ja rannavolle Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/eestirannavolle/?fref=ts.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

 

Rannavolle Karikasari 2017 kalender:

10.06-11.06 Premium 7 Cup – Tartu Raekoja plats.

17.06-18.06 Danpower Cup – Võru Tamula järv

8.07-9.07 Nathan Cup – Pärnu rand

15.07-16.07 Värska Vesi Cup – Paide keskväljak

29.07 Sportlandi Rannakuningas ja rannakuninganna – Võsu (Rannafest)

4.08-5.08 TradeHouse Cup – Kuressaare keskväljak (Eesti meistrivõistlused)

Kommenteeri uudist

Rannavolle karikasari jätkub Võrus, võistlustules ka Nõlvak – Tiisaar