03.08.201611:30

Koduse tugevaima rannavolle sarja, NIVEA Grand Prix’ tänavune hooaeg on jõudnud küll lõpusirgele, kuid kõige magusam osa ehk Eesti meistrivõistlused ootavad veel ees. Esmalt selguvad parimad meeste arvestuses, kes selgitavad võitjad 5. ja 6. augustil Kuressaares.

Reedel on Saaremaal kavas Tradehouse Cup'i põhiturniiri kohtumised, laupäeval jätkub turniir veerandfinaalidega.

Mängud algavad reedel kell 16:00. Osavõtust teavitada peakohtunikku (Mehis Merilaine) kas koha peal või telefoni teel (5018259) hiljemalt kell 15:30. Laupäeval jätkavad kaheksa paremat veerandfinaali mängudega. Kohtumised algavad kell 11:00.

Eelmisel aastal võitsid meistritiitli Karl Jaani/Rain Raud, kes alistasid finaalis Rivo Vesiku ja Sten Esna. Pronksmedalid pälvisid Aleksei Povjakel ja Maksim Petrov. Tänavu tuleb Jaani meistritiitlit kaitsma Kristo Kolloga. Väiksemate sihtidega ei lähe Saaremaale ka Gerardo's Toys rannavolle paar Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar ja NIVEA Grand Prix hooaja üldvõitu jahtivad raudmehed Argo Arak/Kaarel Kais. Kõigi registreerunutega saab tutvuda SIIN.

Enne viimast etappi hoiavad sarjas liidriohje lätlased Sandris Andrejevs ja Ģirts Glāzers 168 punktiga, ent nemad enda saldot enam suurendada ei saa. Vaid kuue punkti kaugusel on Kais ja Arak, Kaspar Pomerants (mängib Kuressaares Mihkel Tanilaga) on kogunud 150 punkti ja Martin Ruul 147.

Lisaks meeste Eesti meistrivõistlustele toimub laupäeval Kuressaares ka Credit24 Suvevolle pidulik lõppakord, kus hooaja parimate autasustamise ja sarja peaauhinna (reis kahele rahvusmeeskonna EM-valikmängudele Tšehhi) välja loosimise kõrval toimub ka traditsiooniline Suvevolle festival.

Naiste Eesti meistrid rannavõrkpallis selguvad 12.-13. augustini Tõrvas Frendit Cup nime kandval turniiril. Sellele võistlusele saab registreerida SIIN