25.03.201515:15
Kooliliiga 2014 võitja - Elva Gümnaasium

Reedel, 27. märtsil toimub Viljandis Kooliliiga 11. hooaja finaalturniir, millest võtavad osa parimad 6.-9. klasside õpilastest koosnevad võistkonnad.  Mängudega tehakse Viljandi Spordihoones algust kell 10. Eelmisel aastal saavutasid Kooliliigas esikoha Elva Gümnaasiumi poisid, tüdrukute parim oli Lähte Ühisgümnaasium.

 

Eesti Võrkpalli Liidu, Eesti Koolispordi Liidu ja toetajate ühisprojekt Võrkpalli Kooliliiga kujutab endast üleriigilist harrastajate kolmeastmelist võistlussüsteemi, milles ei osale Eesti meistrivõistlustele litsentseeritud noorvõrkpallurid. Esmalt peeti võistlused nii tütarlastele kui poistele maakondades ja suuremates linnades ning seejärel regionaalsed turniirid. Finaalturniiril said õiguse osaleda teise etapi iga regiooni kaks paremat võistkonda.

 Kooliliiga 2014 võitja - Lähte Ühisgümnaasium

Väärtustamaks õpilaste-harrastajate osavõttu võrkpalli Kooliliigas autasustatakse linnade/maakondliku etapi ja regionaalsete turniiride kolme paremat võistkonda diplomite ja medalitega. Finaalturniiri kolme paremat tütarlaste ja poiste võistkonda autasustatakse diplomi ja karikaga, võistkonna liikmeid diplomi, medali ja eriauhindadega. 

Kooliliigat toetavad Eesti Kultuurkapital, A. Le Coq ja Eesti Pagar.

 

Poiste finaalturniiri alagrupid:

A-alagrupp B-alagrupp
Tallinna Humanitaargümnaasium Häädemeeste Keskkool
Elva Gümnaasium Lustivere Põhikool
Narva  Kreenholmi Gümnaasium Raasiku Põhikool
Suure-Jaani Gümnaasium Varstu Keskkool

 

Tüdrukute finaalturniiri alagrupid:

C-alagrupp D-alagrupp
Nõo Põhikool Häädemeeste Keskkool
Noarootsi Kool Põltsamaa Ühisgümnaasium
Narva Pähklimäe Gümnaasium Kääpa Põhikool
Viljandi Paalalinna Kool  

Kommenteeri uudist

Reedel toimub Viljandis Kooliliiga finaalturniir