17.08.202010:50

Bigbank Tartu teatas täna, et nendega on liitunud diagonaalründaja Siim Põlluäär. Ühtlasi tähendab see seda, et Tartu klubis mängivad algaval hooajal ainult eestlased. Samal ajal avalikustas Selver Tallinn uudise, et Renee Teppan tõmbab eeloleval hooajal selga Tallinna klub särgi.

Teppan on pärast Eestist lahkumist esindanud mitut maailmatasemel klubi: Itaalia tippu Trentinot, Poola klubi Belchatowi Skrad ja Maaseiki Greenyardi Belgias. Lisaks on välisklubidest mänginud Austrias Innsbrucki Hypo Tirolis, Itaalias Altoteveres ning Prantsusmaal Poitiers´s. Eestis on ta kuulunud Pärnu ja Bigbank Tartu ridadesse.

Siim Põlluäärest sai aga viiimane pusletükk Bigbank Tartu jaoks. "Bigbank Tartu on meeskond, kus ma ei olegi veel Eestis mänginud. Selles osas väga huvitav väljakutse minu jaoks. Eelkõige ootan, et trennides antakse endast maksimum, siis tulevad tulemused juba iseenesest. Meil on väga hea kooslus nii vanematest kui noorematest mängijatest ja kõik omad Eesti poisid. Ootan koostööd Kerdi ja Alar Rikbergiga, kindlasti on minulgi nendelt palju õppida. Mul oli võimalus minna Itaaliasse tagasi ja oli pakkumisi ka teistest riikidest, kuid Covid 19 epideemia pärast otsustasin jääda Eestisse. Minu jaoks on kindlustundel oma väärtus, selles osas olen väga rahul, et jäin Eestisse ja valisin Bigbank Tartu meeskonna!" sõnas Põlluäär meeskonna Facebooki lehe vahendusel.

Viimasel hooajal mängis Põlluäär Itaalia kolmandas liigas Tuscania meeskonnas, enne seda on ta Eestis esindanud Saaremaa VK, Rakvere VK, Järvamaa, TalTechi ja Selver Tallinnat. 

Loe Eesti klubide komplekteerituse kohta.

Kommenteeri uudist

Renee Teppan liitus Selveriga, Siim Põlluäär hakkab mängima Bigbank Tartus